• Lefkoşa 23 °C
  • Girne 23 °C
  • Güzelyurt 20 °C
  • İskele 23 °C
  • Mağusa 23 °C
  • Lefke 23 °C
  • İstanbul 19 °C
  • London 12 °C

Play-off/out hakemleri açıklandı

Play-off/out hakemleri açıklandı
K-Pet Süper Lig Play-off ve Birinci Lig Play-out'ta yarın oynanacak olan maçların programı açıklandı.

K-Pet Süper Lig’de Play-out 1’inci maçlar ile K-Pet Birinci Lig’de Play-off 3’üncü maçlar yarın saat 16.30’da oynanacak. Maçları yönetecek hakemler ve program şöyle:

 

 

K-Pet Süper Lig Play-out

Cihangir Stadı

Mağusa Türk Gücü – Gençlik Gücü

Kerem Eran

 

Atatürk Stadı

G.Birliği – Yalova

Utku Hamamcıoğlu

 

K-Pet Birinci Lig Play-off

Erdal Barut Stadı

Girne Halk Evi – Mormenekşe

Serhan Şimşek

 

Mete Adanır Stadı

Dumlupınar – Hamitköy

Osman Özpaşa

Bu haber toplam 460 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Sivri yıldızını parlattı22 Mayıs 2018 Salı 11:21
  • Milliler kampa girdi22 Mayıs 2018 Salı 11:17
  • Yalova'da büyük şok!21 Mayıs 2018 Pazartesi 21:38
  • Uçaner: “Aday olmayı düşünmüyorum”21 Mayıs 2018 Pazartesi 21:26
  • Hakemler testten geçecek21 Mayıs 2018 Pazartesi 18:10
  • Cumhuriyet Stadı’nda zemin yenileme çalışmaları başladı21 Mayıs 2018 Pazartesi 17:52
  • Masterler Batmazoğlu’nu anacak20 Mayıs 2018 Pazar 18:32
  • Kanal T ödül töreni yarın gece20 Mayıs 2018 Pazar 18:30
  • Emingil'den ikide iki20 Mayıs 2018 Pazar 18:21
  • Dünya yıldızları Lefkoşa'da parladı20 Mayıs 2018 Pazar 18:16
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK30187561
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    3GAÜ ÇETİNKAYA TSK30167755
    4BİNATLI YSK30148850
    5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK301212648
    6BAF ÜLKÜ YURDU30129945
    7LEFKE TSK301351244
    8CİHANGİR GSK301271143
    9KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301331642
    10TÜRK OCAĞI LİMASOL301321541
    11MAĞUSA TÜRK GÜCÜ301181141
    12L. GENÇLER BİRLİĞİ SK301071337
    13GENÇLİK GÜCÜ TSK301041634
    14YALOVA SK30671725
    15YENİ BOĞAZİÇİ DSK30591624
    16OZANKÖY SK30471919
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.