• Lefkoşa 34 °C
  • Girne 31 °C
  • Güzelyurt 31 °C
  • İskele 37 °C
  • Mağusa 37 °C
  • Lefke 34 °C
  • İstanbul 28 °C
  • London 22 °C

Play-off finalleri programı açıklandı

Play-off finalleri programı açıklandı
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen Bölgesel Terfi Müsabakaları (BTM) 2.Ligi'nde Play-Off finallerinin programı açıklandı.

Saat 17.00’de oynanacak 5 karşılaşmada kazanan takımlar BTM 1.Lig'e yükselecek. Program şöyle:

                                                                                             

28 HAZİRAN CUMA

BTM 2. Lig Play-off finalleri

Sadık Cemil Stadı: Gülgün Süt Düzova – Dilekkaya

Şht. Hüseyin Ruso Stadı: Sadrazam Kayalar – Yarköy

Eray Vudalı Stadı: İncirli – Kumyalı

Cihangir Stadı: Dikmen Gücü – Tuzla

Cumhuriyet Stadı: 1461 İskele Trabzonspor - Boğaziçi

Bu haber toplam 327 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Düzkaya'da Kone tamam19 Temmuz 2019 Cuma 18:39
  • Masterler Ali Hoca anısına oynadı19 Temmuz 2019 Cuma 18:36
  • U12’de gruplar açıklandı19 Temmuz 2019 Cuma 16:12
  • KTFF – Sağlık Bakanlığı işbirliği19 Temmuz 2019 Cuma 16:04
  • Ulaç şampiyonluk hedefi ile yarışacak19 Temmuz 2019 Cuma 09:52
  • Kaymaklı resmen sahada18 Temmuz 2019 Perşembe 20:36
  • Dumlupınar kampa giriyor18 Temmuz 2019 Perşembe 20:35
  • Göçmenköy Akademi’de yeni oluşum18 Temmuz 2019 Perşembe 20:34
  • Saha bakımı için iki yeni traktör18 Temmuz 2019 Perşembe 20:33
  • “Sevdamıza sahip çıkalım”18 Temmuz 2019 Perşembe 20:32
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.