• Lefkoşa 16 °C
  • Girne 16 °C
  • Güzelyurt 13 °C
  • İskele 14 °C
  • Mağusa 14 °C
  • Lefke 16 °C
  • İstanbul 11 °C
  • London 13 °C

Özeren ve Minareliköy üstünlüğü

Özeren ve Minareliköy üstünlüğü
Kulüplerarası Ferdi Darts Şampiyonası’nın üçüncü ayağı yapıldı

Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu’nun düzenlediği Kulüplerarası Ferdi Darts Şampiyonası’nın üçüncü ayağı dün yapıldı.

Minareliköy Spor Kulübü’nde gerçekleştirilen üçüncü ayak müsabakalarında Minareliköy sporcusu Salım Özeren şampiyon oldu. Özeren, finalde takım arkadaşı Hasan Yıldıran’ı mağlup etti. Özeren üç ayak sonunda 49 puanla ferdi sıralamada zirvede yer alırken, takımı Minareliköy 166 puanla takım klasmanında ilk sırada bulunuyor. Üçüncü ayak müsabakalarında Gönyeli Avcılık Atıcılık Sporcusu Mustafa Behlül üçüncülüğü, Minarelikoy sporcusu Hasan Kara dördüncülüğü elde etti.

Kulüplerarası Ferdi Darts Şampiyonası’nın 3’üncü ayak sonuçları ve oluşan puan durumları şöyle:

 

1.Salim Özeren (Minareliköy)

2.Hasan Yıldıran (Minareliköy)

3.Mustafa Behlül (Gönyeli Av.At.)

4.Halil Kara (Minareliköy)

 

FERDİ SIRALAMA                                                                                                                     

SPORCU ADI                                             PUAN

1.Salim Özeren-Minareliköy                          49

2.Hasan Yıldıran-Minareliköy                        37

3.Cemal Gingi-Minareliköy                            30

4.Faik Amcaoğlu-Gönyeli Av.At.K.               26

5.Celal Aktaş-Cihangir                                  24

6.Elmas Çocuk-LSB                                     19

7.Selahattin Tok-Minareliköy                         18

8.Mustafa Behlül-Gönyeli Av.At.K.               17

9.Mehmet Olgun-Marmara                           17

10.Murat Çınaroğlu-LDB                              17

11.Kurtuluş Gamla-Minareliköy                     15

12.Halil Kara-Minareliköy                             14

13.Hakan Boral-LDB                                   13

14.Akın Aşıkcan-Cihangir                             13

15.Tansu Tilki-Gönyeli Av.At.K.                   13

 

TAKIM SIRALAMASI                                                                                                                                                                        

TAKIM ADI                                            PUAN

1.Minareliköy                                             166

2.Gönyeli Av.At.K.                                    93

3.Cihangir                                                  66

4.Lefkoşa Darts Birliği                                58

5.Lefkoşa Spor Birliği                                 56

6.Güzelyurt Darts Birliği                              50

7.LEGEND                                                33

8.Marmara                                                 33

9.Beyarmudu Belediyesi                             32

10.Mesarya Darts Birliği                             25

11.Diamond Child                                       13

12.Düzova                                                 4

13.Göçmenköy                                           4

14.Vadili Darts Derneği                              4

Bu haber toplam 233 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Dartsta kupa heyecanı başlıyor14 Mart 2019 Perşembe 09:35
  • Birinci Lig’de sona doğru13 Mart 2019 Çarşamba 18:22
  • Dartsta LDB - Göçmenköy işbirliği13 Mart 2019 Çarşamba 18:21
  • Süper Lig’de şampiyon Minareliköy12 Mart 2019 Salı 17:44
  • Özgünan anısına yarıştılar11 Mart 2019 Pazartesi 09:01
  • Behlül hedefe attı08 Mart 2019 Cuma 14:18
  • Kara ve Meşe birinci07 Mart 2019 Perşembe 09:44
  • Birinci Lig’de kıyasıya mücadele06 Mart 2019 Çarşamba 09:23
  • Süper Lig’de heyecan artıyor05 Mart 2019 Salı 16:08
  • Şampiyonluk Gingi’nin04 Mart 2019 Pazartesi 11:20
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK22173254
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ22172353
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK22150745
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK23124740
    5ÇETİNKAYA TSK22115639
    6CİHANGİR GSK22114737
    7LEFKE TSK22104834
    8GÖNYELİ SK231031033
    9TÜRK OCAĞI LİMASOL2294931
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK22841028
    11BAF ÜLKÜ YURDU2286827
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK22571022
    13BİNATLI YSK22531418
    14ESENTEPE KKSK22511616
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK22361315
    16GİRNE HALK EVİ22321711
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.