• Lefkoşa 24 °C
  • Girne 27 °C
  • Güzelyurt 22 °C
  • İskele 25 °C
  • Mağusa 25 °C
  • Lefke 24 °C
  • İstanbul 22 °C
  • London 23 °C

Özeren ve Minareliköy üstünlüğü

Özeren ve Minareliköy üstünlüğü
Kulüplerarası Ferdi Darts Şampiyonası’nın üçüncü ayağı yapıldı

Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu’nun düzenlediği Kulüplerarası Ferdi Darts Şampiyonası’nın üçüncü ayağı dün yapıldı.

Minareliköy Spor Kulübü’nde gerçekleştirilen üçüncü ayak müsabakalarında Minareliköy sporcusu Salım Özeren şampiyon oldu. Özeren, finalde takım arkadaşı Hasan Yıldıran’ı mağlup etti. Özeren üç ayak sonunda 49 puanla ferdi sıralamada zirvede yer alırken, takımı Minareliköy 166 puanla takım klasmanında ilk sırada bulunuyor. Üçüncü ayak müsabakalarında Gönyeli Avcılık Atıcılık Sporcusu Mustafa Behlül üçüncülüğü, Minarelikoy sporcusu Hasan Kara dördüncülüğü elde etti.

Kulüplerarası Ferdi Darts Şampiyonası’nın 3’üncü ayak sonuçları ve oluşan puan durumları şöyle:

 

1.Salim Özeren (Minareliköy)

2.Hasan Yıldıran (Minareliköy)

3.Mustafa Behlül (Gönyeli Av.At.)

4.Halil Kara (Minareliköy)

 

FERDİ SIRALAMA                                                                                                                     

SPORCU ADI                                             PUAN

1.Salim Özeren-Minareliköy                          49

2.Hasan Yıldıran-Minareliköy                        37

3.Cemal Gingi-Minareliköy                            30

4.Faik Amcaoğlu-Gönyeli Av.At.K.               26

5.Celal Aktaş-Cihangir                                  24

6.Elmas Çocuk-LSB                                     19

7.Selahattin Tok-Minareliköy                         18

8.Mustafa Behlül-Gönyeli Av.At.K.               17

9.Mehmet Olgun-Marmara                           17

10.Murat Çınaroğlu-LDB                              17

11.Kurtuluş Gamla-Minareliköy                     15

12.Halil Kara-Minareliköy                             14

13.Hakan Boral-LDB                                   13

14.Akın Aşıkcan-Cihangir                             13

15.Tansu Tilki-Gönyeli Av.At.K.                   13

 

TAKIM SIRALAMASI                                                                                                                                                                        

TAKIM ADI                                            PUAN

1.Minareliköy                                             166

2.Gönyeli Av.At.K.                                    93

3.Cihangir                                                  66

4.Lefkoşa Darts Birliği                                58

5.Lefkoşa Spor Birliği                                 56

6.Güzelyurt Darts Birliği                              50

7.LEGEND                                                33

8.Marmara                                                 33

9.Beyarmudu Belediyesi                             32

10.Mesarya Darts Birliği                             25

11.Diamond Child                                       13

12.Düzova                                                 4

13.Göçmenköy                                           4

14.Vadili Darts Derneği                              4

Bu haber toplam 303 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Üçüncü hafta geride kaldı21 Mayıs 2019 Salı 14:54
  • Yaz Ligi’nde heyecan sürüyor14 Mayıs 2019 Salı 15:45
  • Dartsta çiftler turnuvası başladı09 Mayıs 2019 Perşembe 18:37
  • Dartsta Yaz Ligi başladı07 Mayıs 2019 Salı 20:57
  • Beşlilerde Yayla üstünlüğü07 Mayıs 2019 Salı 20:54
  • Güzelyurt'ta Çocuk üstünlüğü06 Mayıs 2019 Pazartesi 16:37
  • Dartsta ödüller verildi02 Mayıs 2019 Perşembe 09:48
  • Mesarya Darts Birliği’nden Karavezirler’e ziyaret29 Nisan 2019 Pazartesi 11:07
  • Glengarry Turnuvası Gingi’nin26 Nisan 2019 Cuma 18:19
  • Anı turnuvası galibi Esiner25 Nisan 2019 Perşembe 18:21
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.