• Lefkoşa 16 °C
  • Girne 20 °C
  • Güzelyurt 15 °C
  • İskele 18 °C
  • Mağusa 18 °C
  • Lefke 16 °C
  • İstanbul 15 °C
  • London 5 °C

Organza Cup tamamlandı

Organza Cup tamamlandı
Teniste Sait Erkmen anısına düzenlenen Organza Cup tamamlandı.

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu (KKTF) ile Girne Belediyesi Tenis Kulübü tarafından organize edilen 8, 9, 10, 12 ve 14 yaş kategorilerinde gerçekleştirilen KKTF ulusal turnuvalarının dördüncüsü olan ve Sait Erkmen adına düzenlenen Organza Cup, çok yüksek katılımla gerçekleşti. 130'a yakın sporcunun mücadele ettiği turnuva cumartesi akşamı oynanan final maçlarının ardından ödül töreniyle sona erdi. Turnuva sonunda düzenlenen törenle dereye girenlere ödülleri takdim edildi. Final maçları ve sonuçları ile yaş gruplarındaki sıralamalar şu şekilde oluştu:

 

9 Yaş Kızlar Finali

Lara Onurlu – Almira Akşahin: 4/5 3/5

 

9 Yaş Erkekler Finali

Eren Yılmaz - Hasan Aras Duman: 4/1 4/0

 

10 Yaş Kızlar Finali

Simre Keleş - Girne Umut Yerebakan: 4/0 4/1

 

10 Yaş Erkekler Finali

Bekir Devran Esendağlı - Kaya Halkseven: 4/0 4/1

 

12 Yaş Erkekler Finali

Aren Baybars - Bekir Devran Esendağlı: 6/4 6/0

 

14 Yaş Kızlar Finali

Elçin Özbilen - Sevim Akbaş: 1/6 1/6

 

14 Yaş Erkekler Finali

Turgay Vural Hıdıroğlu - Doruk Ekrem Varoğlu: 6/7 4/6

 

12 Yaş Çift Erkekler Finali

Aren Baybars / Batur Evre – Toprak Berkol / Ertan Ercantan: 4/1 4/0

 

14 Yaş Çift Erkekler Finali

Aren Baybars / Batur Evre – Toprak Berkol / Ersel Kalfaoğlu: 7/5 7/5

 

ORGANZA CUP 2019 YAŞ GRUPLARI SIRALAMASI

8 YAŞ KIRMIZI GRUP 1. - Toprak Ata Candan

8 YAŞ KIRMIZI GRUP 2. - Emir Efe Orçan

8 YAŞ BEYAZ GRUP 1. – Deniz Varoğlu

8 YAŞ BEYAZ GRUP 2. – Kıvanç Öztuğ

 

9 YAŞ ÇİFT KIZLAR 1. – Lara Onurlu / Eda Bittacı

9 YAŞ ÇİFT KIZLAR 2. – Pembe Selil Uzuner – Ela Bittacı

9 YAŞ TEK KIZLAR 1. – Almira Akşahin

9 YAŞ TEK KIZLAR 2. – Lara Onurlu

 

9 YAŞ ÇİFT ERKEKLER 1. – Mehmet Umut Gürtunç / Aren Tantura

9 YAŞ ÇİFT ERKEKLER 2. – Emir Asaf Yüksel / Toprak Ata Candan

9 YAŞ TEK ERKEKLER 1. – Eren Yılmaz

9 YAŞ TEK ERKEKLER 2. - Hasan Aras Duman

 

10 YAŞ ÇİFT KIZLAR 1. – Simre Keleş / Zenan Kansu

10 YAŞ ÇİFT KIZLAR 2. – Almira Akşahin / Deniz Bodopati

10 YAŞ TEK KIZLAR 1. – Simre Keleş

10 YAŞ TEK KIZLAR 2. – Girne Umut Yerebakan

 

10 YAŞ ÇİFT ERKEKLER 1. - Noa Duchateau / Ada Kin

10 YAŞ ÇİFT ERKEKLER 2. – Doruk Taşeli / Ömer Anıl

10 YAŞ TEK ERKEKLER 1. - Bekir Devran Esendağlı

10 YAŞ TEK ERKEKLER 2. - Kaya Halkseven   

 

12 YAŞ TEK KIZLAR 1. – Kayra Yüceer

 

12 YAŞ ÇİFT ERKEKLER 1. – Aren Baybars / Batur Evre

12 YAŞ ÇİFT ERKEKLER 2. – Toprak Berkol / Ertan Ercantan

12 YAŞ TEK ERKEKLER 1. – Aren Baybars

12 YAŞ TEK ERKEKLER 2. - Bekir Devran Esendağlı

 

14 YAŞ ÇİFT KIZLAR 1. – Zeynep Ertanoğlu / Nehir Erker

14 YAŞ ÇİFT KIZLAR 2. – Gökçe Lara Yücehan / Irmak Erker

14 YAŞ TEK KIZLAR 1. – Sevim Akbaş

14 YAŞ TEK KIZLAR 2. – Elçin Özbilen

 

14 YAŞ ÇİFT ERKEKLER 1. – Aren Baybars / Batur Evre

14 YAŞ ÇİFT ERKEKLER 2. – Toprak Berkol / Ersel Kalfaoğlu

14 YAŞ TEK ERKEKLER 1. –  Doruk Ekrem Varoğlu

14 YAŞ TEK ERKEKLER 2. - Turgay Vural Hıdıroğlu

Bu haber toplam 304 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Türkiye Şampiyonası’nda yarışacak07 Eylül 2019 Cumartesi 18:34
  • Özbilgehan, Bruguera ve KKTF heyetini kabul etti06 Eylül 2019 Cuma 15:07
  • KKTF bir tenis efsanesini ağırlıyor06 Eylül 2019 Cuma 15:02
  • Plajda son randevu30 Ağustos 2019 Cuma 18:40
  • Büyük çekişmeye sahne oldu26 Ağustos 2019 Pazartesi 19:34
  • Turnuvada finallere doğru25 Ağustos 2019 Pazar 17:35
  • Gazioğlu’ndan Başbakan Tatar’a ziyaret20 Ağustos 2019 Salı 16:18
  • Plajda birincilik mücadelesi19 Ağustos 2019 Pazartesi 19:56
  • ‘Sporda Sporcu Süreci’ semineri yapılacak16 Ağustos 2019 Cuma 18:24
  • Raketler bu kez Mağusa’da sallanacak14 Ağustos 2019 Çarşamba 17:53
  • ÖNE ÇIKANLAR
    1/20
    K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK1072123
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ1071222
    3TÜRK OCAĞI LİMASOL1064022
    4CİHANGİR GSK1070321
    5BAF ÜLKÜ YURDU1061319
    6KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1052317
    7DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK1051416
    8GÖÇMENKÖY İYSK1043315
    9MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1042414
    10LEFKE TSK1042412
    11HAMİTKÖY ŞHSK1032511
    12GÖNYELİ SK1031610
    13GENÇLİK GÜCÜ TSK102268
    14BİNATLI YSK102177
    15DÜZKAYA KOSK102177
    16ÇETİNKAYA TSK101093
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.