• Lefkoşa 34 °C
  • Girne 31 °C
  • Güzelyurt 31 °C
  • İskele 37 °C
  • Mağusa 37 °C
  • Lefke 34 °C
  • İstanbul 28 °C
  • London 22 °C

Organza Cup tamamlandı

Organza Cup tamamlandı
Teniste Sait Erkmen anısına düzenlenen Organza Cup tamamlandı.

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu (KKTF) ile Girne Belediyesi Tenis Kulübü tarafından organize edilen 8, 9, 10, 12 ve 14 yaş kategorilerinde gerçekleştirilen KKTF ulusal turnuvalarının dördüncüsü olan ve Sait Erkmen adına düzenlenen Organza Cup, çok yüksek katılımla gerçekleşti. 130'a yakın sporcunun mücadele ettiği turnuva cumartesi akşamı oynanan final maçlarının ardından ödül töreniyle sona erdi. Turnuva sonunda düzenlenen törenle dereye girenlere ödülleri takdim edildi. Final maçları ve sonuçları ile yaş gruplarındaki sıralamalar şu şekilde oluştu:

 

9 Yaş Kızlar Finali

Lara Onurlu – Almira Akşahin: 4/5 3/5

 

9 Yaş Erkekler Finali

Eren Yılmaz - Hasan Aras Duman: 4/1 4/0

 

10 Yaş Kızlar Finali

Simre Keleş - Girne Umut Yerebakan: 4/0 4/1

 

10 Yaş Erkekler Finali

Bekir Devran Esendağlı - Kaya Halkseven: 4/0 4/1

 

12 Yaş Erkekler Finali

Aren Baybars - Bekir Devran Esendağlı: 6/4 6/0

 

14 Yaş Kızlar Finali

Elçin Özbilen - Sevim Akbaş: 1/6 1/6

 

14 Yaş Erkekler Finali

Turgay Vural Hıdıroğlu - Doruk Ekrem Varoğlu: 6/7 4/6

 

12 Yaş Çift Erkekler Finali

Aren Baybars / Batur Evre – Toprak Berkol / Ertan Ercantan: 4/1 4/0

 

14 Yaş Çift Erkekler Finali

Aren Baybars / Batur Evre – Toprak Berkol / Ersel Kalfaoğlu: 7/5 7/5

 

ORGANZA CUP 2019 YAŞ GRUPLARI SIRALAMASI

8 YAŞ KIRMIZI GRUP 1. - Toprak Ata Candan

8 YAŞ KIRMIZI GRUP 2. - Emir Efe Orçan

8 YAŞ BEYAZ GRUP 1. – Deniz Varoğlu

8 YAŞ BEYAZ GRUP 2. – Kıvanç Öztuğ

 

9 YAŞ ÇİFT KIZLAR 1. – Lara Onurlu / Eda Bittacı

9 YAŞ ÇİFT KIZLAR 2. – Pembe Selil Uzuner – Ela Bittacı

9 YAŞ TEK KIZLAR 1. – Almira Akşahin

9 YAŞ TEK KIZLAR 2. – Lara Onurlu

 

9 YAŞ ÇİFT ERKEKLER 1. – Mehmet Umut Gürtunç / Aren Tantura

9 YAŞ ÇİFT ERKEKLER 2. – Emir Asaf Yüksel / Toprak Ata Candan

9 YAŞ TEK ERKEKLER 1. – Eren Yılmaz

9 YAŞ TEK ERKEKLER 2. - Hasan Aras Duman

 

10 YAŞ ÇİFT KIZLAR 1. – Simre Keleş / Zenan Kansu

10 YAŞ ÇİFT KIZLAR 2. – Almira Akşahin / Deniz Bodopati

10 YAŞ TEK KIZLAR 1. – Simre Keleş

10 YAŞ TEK KIZLAR 2. – Girne Umut Yerebakan

 

10 YAŞ ÇİFT ERKEKLER 1. - Noa Duchateau / Ada Kin

10 YAŞ ÇİFT ERKEKLER 2. – Doruk Taşeli / Ömer Anıl

10 YAŞ TEK ERKEKLER 1. - Bekir Devran Esendağlı

10 YAŞ TEK ERKEKLER 2. - Kaya Halkseven   

 

12 YAŞ TEK KIZLAR 1. – Kayra Yüceer

 

12 YAŞ ÇİFT ERKEKLER 1. – Aren Baybars / Batur Evre

12 YAŞ ÇİFT ERKEKLER 2. – Toprak Berkol / Ertan Ercantan

12 YAŞ TEK ERKEKLER 1. – Aren Baybars

12 YAŞ TEK ERKEKLER 2. - Bekir Devran Esendağlı

 

14 YAŞ ÇİFT KIZLAR 1. – Zeynep Ertanoğlu / Nehir Erker

14 YAŞ ÇİFT KIZLAR 2. – Gökçe Lara Yücehan / Irmak Erker

14 YAŞ TEK KIZLAR 1. – Sevim Akbaş

14 YAŞ TEK KIZLAR 2. – Elçin Özbilen

 

14 YAŞ ÇİFT ERKEKLER 1. – Aren Baybars / Batur Evre

14 YAŞ ÇİFT ERKEKLER 2. – Toprak Berkol / Ersel Kalfaoğlu

14 YAŞ TEK ERKEKLER 1. –  Doruk Ekrem Varoğlu

14 YAŞ TEK ERKEKLER 2. - Turgay Vural Hıdıroğlu

Bu haber toplam 163 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Teniste Hürdeniz Cup başladı25 Haziran 2019 Salı 09:26
  • Organza Cup tamamlandı24 Haziran 2019 Pazartesi 16:32
  • Erkmen Turnuvası başladı15 Haziran 2019 Cumartesi 16:43
  • Erkmen anısına oynayacaklar08 Haziran 2019 Cumartesi 18:15
  • Teniste Dr. Ayten Sururi Turnuvası tamamlandı15 Mayıs 2019 Çarşamba 15:40
  • Teniste Büyükler Turnuvası başladı09 Mayıs 2019 Perşembe 18:31
  • KKTF’den Başçeri’ye ziyaret02 Mayıs 2019 Perşembe 16:32
  • “Şampiyonluk kenetlenerek geldi”23 Nisan 2019 Salı 13:07
  • Teniste 12 yaş takımı Ankara’da kampta17 Nisan 2019 Çarşamba 09:47
  • 14 Yaş Haftasonu Turnuvası tamamlandı16 Nisan 2019 Salı 16:35
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.