• Lefkoşa 26 °C
  • Girne 23 °C
  • Güzelyurt 21 °C
  • İskele 21 °C
  • Mağusa 21 °C
  • Lefke 26 °C
  • İstanbul 20 °C
  • London 15 °C

Okçular salonda yarıştı

Okçular salonda yarıştı
Okçulukta Pazar günü yapılan yarışmalarla 2017 Salon Okçuluk Ligi’ne devam edildi.

Okçulukta önceki gün yapılan yarışmalarla 2017 Salon Okçuluk Ligi’ne devam edildi.

Sabah başlayan ve akşam üzeri tamamlanan yarışlarda ilk üç içerisine giren isimler şöyle:

 

Olimpik Erkekler

1. Yusuf Duman (Tatlısu Şinya Okçuluk Kulübü)

2. Kemal Ekdal (GAÜ)

3. Ömer Duman (Tatlısu Şinya Okçuluk Kulübü)

 

Olimpik Kadınlar

1. Aysıla Sönmez (Kıbrıs Okçuluk Kulübü)

2. Elçin Özgenç (Bireysel)

3. Simge Aksal (Yenikent Okçuluk Kulübü)

 

Makaralı Yay Erkekler

1. Osman Tez (GAÜ)

2. Ferdi Çiftci (BÜY)

3. Berkal Volkan (GAÜ)

 

LİG SONUCU

Olimpik Erkekler

1. Kemal Ekdal (GAÜ) LİG PUANI 77

2. Yusuf Duman (Şinya Okçuluk) LİG PUANI 76,5

3. Muammer Bulancak (BÜY) LİG PUANI 55,5

4. Şenol Bulut (Mağusa Gelişim) LİG PUANI 55

5. Safter Karabetca (GAÜ) LİG PUANI 54,5

6. Ömer Duman (Şinya Okçuluk) LİG PUANI 54

 

Olimpik Kadınlar

1. Elçin Özgenç (Bireysel) LİG PUANI 94

2. Gülhanım Çakal (GAÜ) LİG PUANI 78

3. Fatma Y. Kutluhan (Yenikent Okçuluk) LİG PUANI 63

4. Gülay Zeybekci (BÜY) LİG PUANI 44,5

5. Aziza Kamalova (Kıbrıs Okçuluk) LİG PUANI 38

6. Nur Betül Özdemir (GAÜ) LİG PUANI 31

 

Makaralı Yay Erkekler

1. Osman Tez (GAÜ) LİG PUANI 97

2. Ferdi Çiftci (BÜY) LİG PUANI 68

3. Cemal Sobutay (Kıbrıs Okçuluk) LİG PUANI 65

4. Serkan Taydaş (BÜY) LİG PUANI 62,5

5. Berkal Volkan (GAÜ) LİG PUANI 60

6. Hasan Çelik (GAÜ) LİG PUANI 50,5

Bu haber toplam 1494 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Sıralama yarışlarında barajı geçmeye çalıştılar14 Temmuz 2019 Pazar 18:16
  • Büyükler sıralama için yarıştı24 Haziran 2019 Pazartesi 20:22
  • Demir Müezzinler için yarıştılar18 Haziran 2019 Salı 10:06
  • Demir için anlamlı etkinlik14 Haziran 2019 Cuma 10:40
  • Okçulukta büyükler yarıştı28 Mayıs 2019 Salı 19:07
  • Yeni antrenörler göreve hazır27 Mayıs 2019 Pazartesi 17:06
  • Tez’den altın madalya başarısı22 Nisan 2019 Pazartesi 17:30
  • Okçularımız Antalya’da yarıştı08 Nisan 2019 Pazartesi 16:03
  • Okçularımız Türkiye’de yarışıyor05 Nisan 2019 Cuma 16:02
  • Okçulukta hakem kursu tamamlandı25 Mart 2019 Pazartesi 14:59
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1TÜRK OCAĞI LİMASOL651016
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK650115
    3CİHANGİR GSK650115
    4YENİCAMİ AK641113
    5KÜÇÜK KAYMAKLI TSK641113
    6MAĞUSA TÜRK GÜCÜ631210
    7GÖÇMENKÖY İYSK631210
    8BAF ÜLKÜ YURDU63039
    9HAMİTKÖY ŞHSK62228
    10GÖNYELİ SK62137
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK61235
    12LEFKE TSK61235
    13MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK61144
    14DÜZKAYA KOSK61144
    15BİNATLI YSK61053
    16ÇETİNKAYA TSK60060
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.