• Lefkoşa 25 °C
  • Girne 26 °C
  • Güzelyurt 23 °C
  • İskele 26 °C
  • Mağusa 26 °C
  • Lefke 25 °C
  • İstanbul 23 °C
  • London 25 °C

Mişon Kupası’nda eşleşmeler belirlendi

Mişon Kupası’nda eşleşmeler belirlendi
KKTC Hentbol Federasyonu tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Derviş Mişon Kupası’nda eşleşmeler belli oldu.

Bu sezon Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu işbirliğinde organizasyonlarını sürdüren Hentbol Federasyonu, Yaşama Sporla Bağlan Büyükler Ligi öncesinde takımları Derviş Mişon Kupası’nda buluşturacak.

Hentbolun unutulmaz isimlerinden merhum Derviş Mişon anısına düzenlenecek Büyükler Kupası’nda ilk maçlar 11-15 Şubat tarihleri arasında oynanacak. Dün akşam federasyon lokalinde gerçekleşen kura çekiminde Erkeklerde DAÜ ile GG ve kadınlarda da UKÜ takımları seri başı oldular.

Derviş Mişon Kupası eşleşmeleri ve maç programı şöyle:

 

11 Şubat Pazartesi

Lala Mustafa Paşa Spor Sarayı

Saat 18.00: MGA-YDÜ (Erkekler)

Saat 19.45: Yükseliş-UKÜ (Erkekler)

 

12 Şubat Salı

CIU Arena

Saat 18.30 YDÜ-DAÜ (Kadınlar)

 

13 Şubat Çarşamba

CIU Arena

GG - (MGA-YDÜ galibi) (Erkekler)

DAÜ - (Yükseliş-UKÜ galibi) (Erkekler)

 

15 Şubat Cuma

CIU Arena

Saat 18.00: UKÜ - (YDÜ-DAÜ galibi) (Kadınlar finali)

Saat 19.45: Erkekler finali

Bu haber toplam 442 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Sezona GG imzası07 Haziran 2019 Cuma 23:27
  • Şampiyon belli olabilir06 Haziran 2019 Perşembe 18:03
  • Gençler'den bir takviye daha04 Haziran 2019 Salı 18:36
  • Açılışı yaptı, şampiyonluğa yaklaştı03 Haziran 2019 Pazartesi 23:04
  • Çifte kupalı şampiyon02 Haziran 2019 Pazar 17:34
  • UKÜ seriyi eşitledi: 35-3131 Mayıs 2019 Cuma 22:00
  • Hentbolda final zamanı30 Mayıs 2019 Perşembe 19:40
  • Şampiyonluk için son viraj28 Mayıs 2019 Salı 16:57
  • G.Gücü’ne yan bakılmadı23 Mayıs 2019 Perşembe 08:56
  • UKÜ adını finale yazdırdı: 33-3218 Mayıs 2019 Cumartesi 10:01
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.