• Lefkoşa 18 °C
  • Girne 18 °C
  • Güzelyurt 16 °C
  • İskele 16 °C
  • Mağusa 16 °C
  • Lefke 18 °C
  • İstanbul 8 °C
  • London 14 °C

Minderde birincilik DAÜ’nün

Minderde birincilik DAÜ’nün
Güreş Federasyonu tarafından organize edilen “2018 Gençler Güreş Ligi”ne ait “Gençler Serbest Güreş Müsabakaları” geçtiğimiz hafta sonu yapıldı.

Lefkoşa Rifat Şener Güreş Salonu’nda yapılan “Gençler Serbest Güreş Müsabakaları”nda kıyasıya bir mücadele sonrası Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) 90 puanla birinciliği elde ederken, yine aynı puanı alan Büyükkonuk Spor Kulübü averajla ikinci oldu. 87 puanla Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) üçüncülüğü aldı.

Mertdoğan Soyalan, Mesut Ayar,  Serkan Köse, Ercan Köse ve Savaş Şeker hakemliğinde gerçekleşen müsabakalar sonunda düzenlenen ödül töreninde DAÜ’ye birincilik kupasını Güreş Federasyonu Başkanı Hüseyin Kavaz takdim etti.

 

 “Gençler Serbest Güreş Müsabakaları” sonuçları şöyle:

1.DAÜ                   90 Puan

2.Büyükkonuk       90 Puan

3.YDÜ                   87 Puan

Bu haber toplam 234 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Okullarda güreş zamanı19 Şubat 2019 Salı 15:55
  • Güreşte olağan genel kurul hazırlığı11 Ocak 2019 Cuma 12:15
  • Minderde birincilik DAÜ’nün24 Aralık 2018 Pazartesi 17:54
  • Greko-Romen’de DAÜ üstünlüğü16 Aralık 2018 Pazar 17:47
  • Gençler Akyüz için mindere çıkacak29 Kasım 2018 Perşembe 22:56
  • Güreşseverlerden Özyıldız’a ödül05 Kasım 2018 Pazartesi 15:26
  • Bahadi müsabakaları YDÜ’nün30 Ekim 2018 Salı 20:15
  • Birincilik YDÜ’nün23 Ekim 2018 Salı 09:38
  • Kanlıçay müsabakalarında DAÜ üstünlüğü09 Ekim 2018 Salı 08:58
  • Gençler Kanlıçay anısına minderde04 Ekim 2018 Perşembe 12:00
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK22173254
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ22172353
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK22150745
    4ÇETİNKAYA TSK22115639
    5CİHANGİR GSK22114737
    6MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK22114737
    7LEFKE TSK22104834
    8GÖNYELİ SK22103933
    9TÜRK OCAĞI LİMASOL2294931
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK22841028
    11BAF ÜLKÜ YURDU2286827
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK22571022
    13BİNATLI YSK22531418
    14ESENTEPE KKSK22511616
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK22361315
    16GİRNE HALK EVİ22321711
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.