• Lefkoşa 10 °C
  • Girne 10 °C
  • Güzelyurt 9 °C
  • İskele 13 °C
  • Mağusa 13 °C
  • Lefke 10 °C
  • İstanbul 13 °C
  • London 7 °C

Masa Tenisi’nde heyecan devam ediyor

Masa Tenisi’nde heyecan devam ediyor
Masa Tenisi Büyük Erkekler Ligi’nde 5. Hafta karşılaşmaları geçtiğimiz Cumartesi günü oynandı.

Masa Tenisi Büyük Erkekler Ligi’nde 5. Hafta karşılaşmaları geçtiğimiz Cumartesi günü oynandı. 9 ve 10’uncu ayak mücadeleleri nefes kesti. Türkiye’de 12-15 Nisan tarihlerinde gerçekleşen Türkiye Minikler Takım Şampiyonası’nda ülkemizi ve Karşıyaka Spor Kulübünü temsil eden sporcuların eksikliği sebebiyle GAÜ – Karşıyaka, Bekiroğulları – Gençlik Gücü ve Bekiroğulları – Dumlupınar karşılaşmaları 18 Nisan Çarşamba günü oynanacak.

 

9. Ayak

GAÜ – Karşıyaka: (Ertelendi)

LAÜ – ASB: 4-1

Bekiroğulları – Gençlik Gücü: (Ertelendi)

Dumlupınar (Bay)

 

10. Ayak

GAÜ – ASB: 4-0

LAÜ – Gençlik Gücü: 4-0

Bekiroğulları – Dumlupınar: (Ertelendi)

Karşıyaka (Bay)

 

Foto: Arşiv

 

 

 

Bu haber toplam 477 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • GAÜ büyük düşünüyor01 Ekim 2018 Pazartesi 14:51
  • Son gelişmeler anlatıldı19 Eylül 2018 Çarşamba 23:16
  • Olguner ve Özboranlar uluslararası arenada18 Eylül 2018 Salı 21:19
  • Sezonu minikler açtı15 Eylül 2018 Cumartesi 19:26
  • Olguner Eskişehir'de şampiyonluk hedefliyor06 Eylül 2018 Perşembe 09:14
  • Erenler’den üçüncülük29 Temmuz 2018 Pazar 01:53
  • Bulgaristan’da madalya hedefliyorlar26 Temmuz 2018 Perşembe 21:10
  • Veteranlar Bulgaristan yolcusu20 Temmuz 2018 Cuma 22:24
  • Üçüncü Lig’e terfi ettiler18 Temmuz 2018 Çarşamba 00:53
  • ‘En iyiler’ Omaç Başat anısına oynadı23 Haziran 2018 Cumartesi 18:46
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ12101131
    2YENİCAMİ AK1292129
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK1270521
    4CİHANGİR GSK1263321
    5TÜRK OCAĞI LİMASOL1262420
    6MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1262420
    7GÖNYELİ SK1261519
    8BAF ÜLKÜ YURDU1253418
    9LEFKE TSK1253418
    10GAÜ ÇETİNKAYA TSK1253418
    11KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1227313
    12GENÇLİK GÜCÜ TSK1224610
    13BİNATLI YSK1231810
    14GİRNE HALK EVİ122197
    15ESENTEPE KKSK122197
    16L. GENÇLER BİRLİĞİ SK121477
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.