• Lefkoşa 17 °C
  • Girne 18 °C
  • Güzelyurt 15 °C
  • İskele 16 °C
  • Mağusa 16 °C
  • Lefke 17 °C
  • İstanbul 12 °C
  • London 13 °C

Masa Tenisi’nde heyecan devam ediyor

Masa Tenisi’nde heyecan devam ediyor
Masa Tenisi Büyük Erkekler Ligi’nde 5. Hafta karşılaşmaları geçtiğimiz Cumartesi günü oynandı.

Masa Tenisi Büyük Erkekler Ligi’nde 5. Hafta karşılaşmaları geçtiğimiz Cumartesi günü oynandı. 9 ve 10’uncu ayak mücadeleleri nefes kesti. Türkiye’de 12-15 Nisan tarihlerinde gerçekleşen Türkiye Minikler Takım Şampiyonası’nda ülkemizi ve Karşıyaka Spor Kulübünü temsil eden sporcuların eksikliği sebebiyle GAÜ – Karşıyaka, Bekiroğulları – Gençlik Gücü ve Bekiroğulları – Dumlupınar karşılaşmaları 18 Nisan Çarşamba günü oynanacak.

 

9. Ayak

GAÜ – Karşıyaka: (Ertelendi)

LAÜ – ASB: 4-1

Bekiroğulları – Gençlik Gücü: (Ertelendi)

Dumlupınar (Bay)

 

10. Ayak

GAÜ – ASB: 4-0

LAÜ – Gençlik Gücü: 4-0

Bekiroğulları – Dumlupınar: (Ertelendi)

Karşıyaka (Bay)

 

Foto: Arşiv

 

 

 

Bu haber toplam 564 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Masa tenisinde Büyükler Ligi başladı04 Şubat 2019 Pazartesi 16:17
  • KTSYD Kupası GAÜ ve LAÜ’nün29 Ocak 2019 Salı 09:22
  • Veteranlar uluslararası turnuvada yarıştı25 Aralık 2018 Salı 17:57
  • Şampiyonlar belli oldu25 Aralık 2018 Salı 17:56
  • İkinci hafta tamamlandı10 Aralık 2018 Pazartesi 12:02
  • Cumhuriyet Kupası tamamlandı15 Kasım 2018 Perşembe 18:22
  • Yıldızlarda LAÜ ve GAÜ şampiyon15 Kasım 2018 Perşembe 18:18
  • Romanya ve Türkiye üstünlüğü16 Ekim 2018 Salı 22:01
  • İlişkilerin geliştirilmesi konuşuldu16 Ekim 2018 Salı 22:00
  • Masa tenisi Dr. Küçük’ü unutmadı12 Ekim 2018 Cuma 22:08
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK22173254
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ22172353
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK22150745
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK23124740
    5ÇETİNKAYA TSK22115639
    6CİHANGİR GSK22114737
    7LEFKE TSK22104834
    8GÖNYELİ SK231031033
    9TÜRK OCAĞI LİMASOL2294931
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK22841028
    11BAF ÜLKÜ YURDU2286827
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK22571022
    13BİNATLI YSK22531418
    14ESENTEPE KKSK22511616
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK22361315
    16GİRNE HALK EVİ22321711
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.