• Lefkoşa 27 °C
  • Girne 23 °C
  • Güzelyurt 26 °C
  • İskele 27 °C
  • Mağusa 27 °C
  • Lefke 27 °C
  • İstanbul 25 °C
  • London 16 °C

Lefkoşa ekipleri zirvede

Lefkoşa ekipleri zirvede
Efes Pilsen Darts Birinci Ligi’ne beşinci hafta maçlarıyla devam edildi.

Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu tarafından düzenlenen Efes Pilsen Darts Birinci Ligi’ne oynanan beşinci hafta maçlarıyla devam edildi.

On bir takımın mücadele verdiği ligin beşinci haftasında Marmara, Lefkoşa Spor Birliği, Lefkoşa Darts Derneği, Taşkınköy ve Göçmenköy rakiplerini mağlup etti.

Lefkoşa Spor Birliği ligin zirvesinde kayıpsız olarak haftayı kapatırken, Lefkoşa Darts Birliği averajla ve kayıpsız ikinci sırada yerini aldı.  

Haftanın en farklı galibiyetini konuk ettiği Mağusa Kültür Derneği’ni 16-0 mağlup eden Marmara elde etti.

Efes Pilsen Darts Birinci Ligi’nin beşinci hafta maçlarında alınan sonuçlar ve oluşan puan durumu şöyle:

 

Marmara-Mağusa Kültür Derneği: 16-0

Lefkoşa Spor Birliği-Düzova: 14-2

Diamond Child-Lefkoşa Darts Birliği: 2-14

Taşkınköy-Gazimağusa Darts Birliği: 9-7

Mesarya Darts Birliği-Göçmenköy: 5-11

Düzkaya (Bay)

 

darts-pts-004.jpg

Bu haber toplam 383 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Mesarya Darts Birliği’nden Karavezirler’e ziyaret29 Nisan 2019 Pazartesi 11:07
  • Glengarry Turnuvası Gingi’nin26 Nisan 2019 Cuma 18:19
  • Anı turnuvası galibi Esiner25 Nisan 2019 Perşembe 18:21
  • Beşli şampiyonda gözler finalde15 Nisan 2019 Pazartesi 09:39
  • Kupada şampiyon Minareliköy07 Nisan 2019 Pazar 14:50
  • Ferdilerde Özeren, kulüplerde Minareliköy05 Nisan 2019 Cuma 12:52
  • Lig bir maç dışında tamamlandı03 Nisan 2019 Çarşamba 09:17
  • Final grubu belirlendi02 Nisan 2019 Salı 09:22
  • Orakçıoğlu şampiyon01 Nisan 2019 Pazartesi 08:45
  • Çeyrek final eşleşmeleri belli oldu29 Mart 2019 Cuma 15:45
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.