• Lefkoşa 18 °C
  • Girne 18 °C
  • Güzelyurt 15 °C
  • İskele 17 °C
  • Mağusa 17 °C
  • Lefke 18 °C
  • İstanbul 11 °C
  • London 13 °C

Kupada ilk tur programı

Kupada ilk tur programı
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen Kıbrıs Kupası'nda 1. tur karşılaşmaları 26-27 Ocak 2019 tarihlerinde oynanacak.

Maçlar saat 13.00’te başlayacak. Karşılaşmaları yönetecek hakemler ve ilk tur programı şöyle:

 

26 OCAK CUMARTESİ

Mağusa Canbulat Stadı                                                

Mağusa Türk Gücü – Maraş GSK

Hakan Ünal

 

Akova Eray Vudalı Stadı                                               

Akova  – Doğan Türk Birliği SK

Mehmet Sezener

 

Cihangir Stadı                                                                   

Cihangir GSK – Hamitköy ŞHSK

Serhan Şimşek

 

Mete Adanır Stadı                     

Türk Ocağı– Mesarya SK

Evren Karademir

 

Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı                                       

Düzkaya KOSK – Çetinkaya TSK

Hüseyin Eyyüpler

 

Güzelyurt Üner Berkalp Stadı                                   

Baf Ülkü Yurdu – Değirmenlik

Hüseyin Özkan

 

Tahsin Mertekçi Stadı                                 

Yalova SK – Girne Halk Evi SK

Osman Özpaşa

 

Göçmenköy Stadı                                                          

Göçmenköy İYSK – Yenicami AK

Mustafa Öztugay

 

27 OCAK 2019 PAZAR

Lefkoşa Atatürk Stadı                                                   

Gençlik Gücü– Çanakkale TSK

Zekai Töre

 

Ozanköy Mustafa Özkayım Stadı                                             

Ozanköy SK – Gönyeli SK

Utku Hamamcıoğlu

 

Lefke 16 Ağustos Stadı                                                 

Lefke TSK – Doğancı SK

Osman Küçük

 

Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı                             

Yonpaş Dumlupınar– Merit Alsancak Yeşilova

Fehim Dayı

 

Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadı                                              

K. Kaymaklı– Yeniboğaziçi DSK

İsfendiyar Açıksöz

 

Üner Berkalp Stadı

Bostancı Bağcıl SK – Binatlı YSK

Serkan Durmaz

 

Mormenekşe Cemal Balses Stadı                            

Mormenekşe – Gençler Birliği

Kerem Eran

 

Esentepe Erdal Barut Stadı                                         

Esentepe KKSK – Karşıyaka ASK

Emre Öztaşlı

Bu haber toplam 778 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Futbolda alınan sonuçlar24 Mart 2019 Pazar 16:29
  • 'Diriliş' BÜY, 'Tükeniş' GHE: 1-323 Mart 2019 Cumartesi 20:47
  • Kaymaklı 1 puan: 2-223 Mart 2019 Cumartesi 20:45
  • Esentepe fırtınası: 2-023 Mart 2019 Cumartesi 20:44
  • Binatlı'dan efsane galibiyet: 1-023 Mart 2019 Cumartesi 20:42
  • İrfan Boşnak böyle istedi: 1-523 Mart 2019 Cumartesi 20:41
  • Göçmen puanı 90’da kurtardı: 1-123 Mart 2019 Cumartesi 20:40
  • Görneç şampiyon çıktı: 0-123 Mart 2019 Cumartesi 20:37
  • Futbolda alınan sonuçlar23 Mart 2019 Cumartesi 16:36
  • Yeşilova yükseliyor: 0-222 Mart 2019 Cuma 22:12
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK22173254
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ22172353
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK22150745
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK23124740
    5ÇETİNKAYA TSK22115639
    6CİHANGİR GSK22114737
    7LEFKE TSK22104834
    8GÖNYELİ SK231031033
    9TÜRK OCAĞI LİMASOL2294931
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK22841028
    11BAF ÜLKÜ YURDU2286827
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK22571022
    13BİNATLI YSK22531418
    14ESENTEPE KKSK22511616
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK22361315
    16GİRNE HALK EVİ22321711
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.