• Lefkoşa 11 °C
  • Girne 11 °C
  • Güzelyurt 8 °C
  • İskele 13 °C
  • Mağusa 13 °C
  • Lefke 11 °C
  • İstanbul 3 °C
  • London 5 °C

Kara ve Meşe birinci

Kara ve Meşe birinci
Genç Erkekler ve Kadınlar Ferdi Darts Şampiyonası’na ikinci ayak yapıldı.

Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu tarafından düzenlenen Genç Erkekler ve Kadınlar Ferdi Darts Şampiyonası’nın ikinci ayak müsabakaları Çarşamba günü yapıldı.

Marlyn Bar Darts Salonu’nda yapılan ve dört ayaktan oluşan şampiyonanın ikinci ayağında kadınlarda Cemre Kara, erkeklerde Bekir Meşe şampiyon oldu. Kadınlarda Ebru Kösemihal ikinci, Samiran Çoban üçüncü oldu. Erkeklerde Ata Köse ikinciliği, Hüseyin Osman Türeray üçüncülüğü elde etti.    Müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara ödüllerini Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu Başkanı Gürtap Davutoğlu, yönetim kurulu üyeleri Avşın Kanatlı ve Cem Kara verdi. 

Genç Erkekler ve Kadınlar Ferdi Darts Şampiyonası’nda iki ayak sonunda oluşan puan durumu şöyle:

 

KADINLAR

SPORCU ADI              1.HAFTA      2.HAFTA      TOPLAM

1.Cemre Kara                16                   20                   36

2.Duygu Oktay               20                   7                     27

3.Samiran Çoban           12                   12                   24

4.Ebru Kösemihal           0                     16                   16

5.Fatma Acaröz             7                     9                     16

6.Süreyya Vaiz               9                     7                     16

7.Meral Şendilli              7                     7                     14

8.Ceylan Gülsev             7                     0                     7

9.Şermin Efendi              0                     7                     7

 

GENÇ ERKEKLER

SPORCU ADI                           1.HAFTA     2.HAFTA     TOPLAM

1.Bekir Meşe                              12                  20                  32

2.Eray Tok                                  20                  7                    27

3.Ata Köse                                  9                    16                  25

4.Recep Sağır                             16                  7                    23

5.Hüseyin Osman Türeray           7                    12                  19

6.Berk Korkmazhan                    5                    9                    14

7.Ali Mertoğlu                             7                    5                    12

8.Batuhan Gürgöze                     5                    7                    12

9.Mustafa Berrak                        5                    7                    12

10.Osman Kozansoy                  7                    5                    12

11.Salih Avcı                              7                    5                    12

12.Gürhan Güreç                       5                    5                    10

13.Hasan Çamlıbelli                   5                    5                    10

14.Hüseyin Coşkuner                 5                    5                    10

15.Kader Ali Çamlıbelli               5                    5                    10

16.Murat Akbaşak                      5                    5                    10

Bu haber toplam 224 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Birinci Lig’de sona doğru13 Mart 2019 Çarşamba 18:22
  • Dartsta LDB - Göçmenköy işbirliği13 Mart 2019 Çarşamba 18:21
  • Süper Lig’de şampiyon Minareliköy12 Mart 2019 Salı 17:44
  • Özgünan anısına yarıştılar11 Mart 2019 Pazartesi 09:01
  • Behlül hedefe attı08 Mart 2019 Cuma 14:18
  • Kara ve Meşe birinci07 Mart 2019 Perşembe 09:44
  • Birinci Lig’de kıyasıya mücadele06 Mart 2019 Çarşamba 09:23
  • Süper Lig’de heyecan artıyor05 Mart 2019 Salı 16:08
  • Şampiyonluk Gingi’nin04 Mart 2019 Pazartesi 11:20
  • Gençler ve kadınlar yarıştı04 Mart 2019 Pazartesi 11:15
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK22173254
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ22172353
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK22150745
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK23124740
    5ÇETİNKAYA TSK22115639
    6CİHANGİR GSK22114737
    7LEFKE TSK22104834
    8GÖNYELİ SK231031033
    9TÜRK OCAĞI LİMASOL2294931
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK22841028
    11BAF ÜLKÜ YURDU2286827
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK22571022
    13BİNATLI YSK22531418
    14ESENTEPE KKSK22511616
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK22361315
    16GİRNE HALK EVİ22321711
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.