• Lefkoşa 26 °C
  • Girne 25 °C
  • Güzelyurt 23 °C
  • İskele 26 °C
  • Mağusa 26 °C
  • Lefke 26 °C
  • İstanbul 24 °C
  • London 18 °C

İstanbul’da derece arayacaklar

İstanbul’da derece arayacaklar
KKTC Atletizm Federasyonu tarafından belirlenen U18 kafilesi, Türkiye U18 Salon Atletizm Şampiyonası’na katılmak için adadan ayrıldı.

17-18 Şubat 2019 tarihlerinde İstanbul Ataköy Atletizm Salonu’nda düzenlenecek olan U18 Salon Şampiyonası’nda yer alacak olan kafilede Hasan Avkat, Ayben Arapoğlu, Petek Öztürk ve Kaan Duran sporcu olarak yer alırken, Niyazi Serhaner temsilci, Özgür Kıralp antrenör olarak kafilede bulunuyor. Sporcuların yarışacakları branşlar şöyle:

 

Hasan Avkat (Sırıkla atlama U18 erkek)

Ayben Arapoğlu (Yüksek atlama U18 kadın)

Petek Öztürk (60 metre ve uzun atlama U18 kadın)

Kaan Duran (200 metre U18 erkek)

 

Bu haber toplam 389 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  •  “Adadan Zafere Koşmak” adlı panel bugün02 Mayıs 2019 Perşembe 09:32
  • Hepsi birer şampiyon26 Nisan 2019 Cuma 18:33
  • Küçükler şenlikte buluşacak24 Nisan 2019 Çarşamba 18:23
  • Atletizmde yeni hakemler yetiştiriliyor23 Nisan 2019 Salı 16:50
  • Nisan Şakası’na büyük ilgi21 Nisan 2019 Pazar 19:13
  • Atletizmde hakem semineri düzenleniyor19 Nisan 2019 Cuma 16:10
  • Atletlerimiz Bursa’da derece arayacak19 Nisan 2019 Cuma 16:08
  • Hem eğlendiler, hem yarıştılar17 Nisan 2019 Çarşamba 16:25
  • 'Nisan Şakası' pazar günü17 Nisan 2019 Çarşamba 14:30
  • Atletizm dolu bir gün yaşadılar12 Nisan 2019 Cuma 16:36
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.