• Lefkoşa 11 °C
  • Girne 11 °C
  • Güzelyurt 8 °C
  • İskele 13 °C
  • Mağusa 13 °C
  • Lefke 11 °C
  • İstanbul 3 °C
  • London 5 °C

İstanbul’da derece arayacaklar

İstanbul’da derece arayacaklar
KKTC Atletizm Federasyonu tarafından belirlenen U18 kafilesi, Türkiye U18 Salon Atletizm Şampiyonası’na katılmak için adadan ayrıldı.

17-18 Şubat 2019 tarihlerinde İstanbul Ataköy Atletizm Salonu’nda düzenlenecek olan U18 Salon Şampiyonası’nda yer alacak olan kafilede Hasan Avkat, Ayben Arapoğlu, Petek Öztürk ve Kaan Duran sporcu olarak yer alırken, Niyazi Serhaner temsilci, Özgür Kıralp antrenör olarak kafilede bulunuyor. Sporcuların yarışacakları branşlar şöyle:

 

Hasan Avkat (Sırıkla atlama U18 erkek)

Ayben Arapoğlu (Yüksek atlama U18 kadın)

Petek Öztürk (60 metre ve uzun atlama U18 kadın)

Kaan Duran (200 metre U18 erkek)

 

Bu haber toplam 309 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Atletizmde genel kurul yapıldı23 Şubat 2019 Cumartesi 19:19
  • Atletizmde genel kurul zamanı22 Şubat 2019 Cuma 16:28
  • Atletlerimiz Mersin yolcusu22 Şubat 2019 Cuma 16:26
  • Atletlerimizden başarılı sonuçlar21 Şubat 2019 Perşembe 15:49
  • Atletlerimiz Atlamalar Kupası’nda yarışacak19 Şubat 2019 Salı 15:48
  • İstanbul’da derece arayacaklar16 Şubat 2019 Cumartesi 18:16
  • Aydın, Balkan Şampiyonası’nda yarıştı16 Şubat 2019 Cumartesi 18:13
  • Aydın’a milli davet15 Şubat 2019 Cuma 16:48
  • Atmalarda elemeler yapıldı13 Şubat 2019 Çarşamba 01:30
  • Atmalarda eleme yarışları düzenleniyor11 Şubat 2019 Pazartesi 17:50
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK22173254
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ22172353
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK22150745
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK23124740
    5ÇETİNKAYA TSK22115639
    6CİHANGİR GSK22114737
    7LEFKE TSK22104834
    8GÖNYELİ SK231031033
    9TÜRK OCAĞI LİMASOL2294931
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK22841028
    11BAF ÜLKÜ YURDU2286827
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK22571022
    13BİNATLI YSK22531418
    14ESENTEPE KKSK22511616
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK22361315
    16GİRNE HALK EVİ22321711
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.