• Lefkoşa 20 °C
  • Girne 22 °C
  • Güzelyurt 18 °C
  • İskele 20 °C
  • Mağusa 20 °C
  • Lefke 20 °C
  • İstanbul 22 °C
  • London 15 °C

İkinci hafta tamamlandı

İkinci hafta tamamlandı
Masa tenisinde Özer Esenyel Gençler Ligi’nde ikinci hafta karşılaşmaları 8 Aralık Cumartesi günü oynandı.

Federasyon salonunda yer alan ikinci hafta karşılaşmaları çekişmeli müsabakalara sahne oldu. Alınan sonuçlar şu şekilde:

 

Genç Erkekler Ligi

3.Ayak

LAÜ (4-0) YDÜ

ASB (4-0) Karşıyaka

GAÜ (1-4) KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği

 

4.Ayak

LAÜ (4-0) Karşıyaka

ASB (4-2) KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği

YDÜ (4-2) GAÜ

 

Genç Kızlar Ligi

1.Ayak

GAÜ (4-0)Karşıyaka

YDÜ (0-4) KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği

 

2.Ayak

GAÜ (4-0) YDÜ

Karşıyaka (1-4) KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği

Bu haber toplam 355 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • LAÜ İstanbul’da yenilgisiz şampiyon21 Mayıs 2019 Salı 09:10
  • Kupada GAÜ üstünlüğü13 Mayıs 2019 Pazartesi 16:22
  • Yıldızlarda Deveci ve Akçatepe şampiyon05 Mayıs 2019 Pazar 22:05
  • Masa tenisinde şampiyonlar belirlendi29 Nisan 2019 Pazartesi 10:54
  • SAYTEV Muğla’da şampiyon21 Nisan 2019 Pazar 19:26
  • Geleneksel turnuvada yarıştılar21 Nisan 2019 Pazar 19:25
  • Masa tenisinde anlamlı adım19 Nisan 2019 Cuma 16:14
  • Büyükler liglerinde sona doğru15 Nisan 2019 Pazartesi 09:46
  • SAYTEV çifte şampiyonluk istiyor11 Nisan 2019 Perşembe 16:33
  • Masa tenisinde mücadele sürüyor24 Mart 2019 Pazar 18:47
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.