• Lefkoşa 33 °C
  • Girne 30 °C
  • Güzelyurt 31 °C
  • İskele 34 °C
  • Mağusa 34 °C
  • Lefke 33 °C
  • İstanbul 28 °C
  • London 17 °C

Heyecan İnönü’de yaşanacak

Heyecan İnönü’de yaşanacak
2019 Kış Kupası'nın ikinci ayağı 10 Şubat Pazar günü gerçekleşiyor.

Polaris ana sponsorluğunda gerçekleşen 2019 Kış Kupası'nın ikinci ayağı için hazırlıklar tamamlandı. Toplam 3 ayaktan oluşacak olan Kış Kupası'nın ikinci ayağı 10 Şubat Pazar günü saat 11.00'de İnönü'de (Sinde) başlayacak.

Sinde Ralli Sprint olarak İnönü'de gerçekleşecek olan yarış, toplam 6.5 km uzunluğunda olacak. Servis alanı ise İnönü köy merkezine kurulacak.

İnönü etabının tam orta noktası olan bu noktada ise, seyirciler seyir zevki yüksek olan bir Seyirci Noktası olacak.

Toplam üç yarıştan oluşacak olan “Polaris Kış Kupası” "Başel Holding", “Başel Enerji”, ”Gen Power” ve “Gopro” desteğiyle gerçekleşiyor.

Ralli araçlarının yanında özellikle UTV yarış araçlarının da zirveye koştuğu bu şampiyonada büyük rekabet yaşanması beklenirken, sezon sonunda “GoPro” markası kazananlara hediyeler dağıtacak.

KKTOK tarafından yapılan açıklamada, ulaşım ve etapla ilgili detaylı bilginin kktok.org adresinden edinilebileceği de kaydedildi.

 

Eski şampiyon etaplara dönüyor

Eski ralli şampiyonu Göksel Macila, Sinde Ralli Sprint ile etaplara dönüyor. İlk yarışın ikincisi İbrahim Damdelen, üçüncüsü Edim Macila, ilk yarışın şanssız isimleri Mehmet Kamiloğlu, eski ralli şampiyonları Göksel Macila ve Fikri Macila ile Ralli Şampiyonası ikincisi Cahit Yetkili arasında mücadele geçmesi beklenirken UTV yarış araçlarının da zirveyi zorlaması bekleniyor.

 

Start listesi

SIRA NO

KAPI NO

PİLOT

CO-PİLOT

ARAÇ

SINIF

000

000

Sona Singh

 

Polaris Scrambler 1000

 

00

00

Hasan Eray

Tuba Çağatay

Yamaha UTV

 

0

0

Mahmut Özer

Ali Burhan

Ford Focus

 

1

3

Cahit Yetkili

Harun Çakır

Mitsubishi Lancer Evo IX

N

2

4

Mehmet Kamiloğlu

Yasemin Kamiloğlu

Mitsubishi Lanver Evo X

1

3

90

İbrahim Damdelen

Ahmet Behlül

Mitsubishi Lancer Evo IX

N

4

31

Fikri Macila

Cemal Arsal

Mitsubishi Lancer Evo VII

N

5

13

Göksel Macila

Yücel Topcu

Canam Maverick X3

R

6

9

Edim Macila

Eser Harper

Canam Maverick X3

R

7

77

Ahmet Kofalı

Buğur Kambilli

Canam Maverick XC

R

8

44

Necati Güney

Yunus Özyay

Canam Maverick X3 RS

R

9

6

Vural Vurur

Turgut Albayrak

Mitsubishi Lancer Evo VI

1

10

7

Kağan Erülkü

İbrahim Kara

Canam Maverick X3

R

11

12

Serhan Tan

Başak Sezinler

Subaru Impreza

N

12

33

Halil Mulla

Mehmet Çağla

Mitsubishi Lancer Evo X R4

2

13

10

Iraz Tuğberk

Efe Özhakkı

Polaris RZR 1000

R

14

44

Hüseyin Yarkıner

Arda Öksüzoğlu

Mitsubishi Lancer Evo VI

1

15

11

İbrahim Yolcu Argün

Niyazi Yorgancıoğlu

Suzuki Swift

4

16

93

Celal Bozbeyli

Taykun Erdal

Canam Maverick X3  RS

R

17

88

Ozan Birşen

Serkan Bolkaner

Suzuki Grand Vitara

T1

18

55

Fırat Merttürk

Mehmet Çocuk

Mitsubishi Lancer Evo IX

N

 

Bu haber toplam 433 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Yıldız birincilik için dönüyor05 Temmuz 2019 Cuma 10:13
  • Dünya Finali için vize aldı03 Temmuz 2019 Çarşamba 22:09
  • Doğayı Hisset Offroad Gezisi yapıldı03 Temmuz 2019 Çarşamba 09:46
  • Klasikler slalomda kozlarını paylaştı01 Temmuz 2019 Pazartesi 16:38
  • Rallide sıra İskele'de01 Temmuz 2019 Pazartesi 13:04
  • Denner Achna’da yarışacak28 Haziran 2019 Cuma 14:02
  • Doğayı Hisset Offroad Gezisi yapılıyor27 Haziran 2019 Perşembe 20:08
  • Yılın ilk yarışı yapılıyor26 Haziran 2019 Çarşamba 16:31
  • Klasikler slalomda buluştu26 Haziran 2019 Çarşamba 16:30
  • Bir günlük mücadele başladı22 Haziran 2019 Cumartesi 15:18
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.