• Lefkoşa 21 °C
  • Girne 21 °C
  • Güzelyurt 20 °C
  • İskele 21 °C
  • Mağusa 21 °C
  • Lefke 21 °C
  • İstanbul 15 °C
  • London 17 °C

Haftanın hakemleri açıklandı

Haftanın hakemleri açıklandı
Futbolda haftanın hakemleri açıklandı

K-Pet Ligleri'nde haftanın hakemleri açıklandı. Cumartesi günü lider Yenicami Değirmenlik'e konuk olacak. Bu karşılaşmada Emre Öztaşlı görev alacak. Yine Cumartesi günü Fikri Karayel Stadı'nda oynanacak olan batı derbisi Yalova - Binatlı maçında Utku Hamacıoğlu düdük çalacak.

CUMARTESİ

K-PET SÜPER LİG

 

Lefkoşa Atatürk Stadı   

GAÜ Çetinkaya - Doğan Türk Birliği

Timur Ercan Bodi

 

Sadık Cemil Stadı            

Değirmenlik - Yenicami

Emre Öztaşlı

 

Cemal Balses Stadı

Mormenekşe - Lefke

Hakan Muhtaroğlu

 

Fikri Karayel Stadı           

Yalova - Binatlı

Utku Hamamcıoğlu

 

K- PET 1. LİG KIRMIZI GRUP

 

Osman E. Mehmet Stadı             

Yeni Boğaziçi - Hamitköy

Mehmet Sezener

 

Dr. Fazıl Küçük Stadı      

Mehmetçik – Düzkaya

Fehim Dayı

 

K-PET 1.LİG BEYAZ GRUP

 

14 Ağustos Sahası          

Serdarlı - Ozanköy

Hasan Eriş

 

Denizli Stadı      

Denizli – Tatlısu

Mustafa Öztugay

 

Erdal Barut Stadı             

Esentepe  -  Karşıyaka

İhsan Payas

 

PAZAR

K-PET SÜPER LİG

 

Üner Berkalp Stadı

Baf Ülkü Yurdu - Mağusa Türk Gücü      

Kerem Eran

 

Cihangir Stadı

Cihangir – K. Kaymaklı 

Serhan Şimşek

 

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

G. Gücü – Dumlupınar

Mehmet Malek

 

Mete Adanır Stadı

Türk Ocağı – G.Birliği

Serkan Durmaz

 

K- PET 1.LİG KIRMIZI GRUP

 

Hasan Bardakko Stadı   

Mesarya – Göçmenköy

Osman Küçük

 

Mustafa Hidayet Çağlar Stadı    

Merit A.Yeşilova - Akova

Ali Özer

 

Maraş Stadı

Maraş – Dipkarpaz

Evren Karademir

 

K-PET 1. LİG BEYAZ GRUP

 

Aydınköy Sahası

Doğancı – Girne Halk Evi

Hüseyin Eyyüpler

 

Şht. Şevket Kadir Stadı 

Lapta – B. Bağcıl

Hüseyin Özkan

 

Not: Tüm A takım karşılaşmaları saat 15.00’de, tüm A2 maçları da saat 12.30’da başlayacak.

Bu haber toplam 570 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Kupada rövanş programı açıklandı27 Mart 2017 Pazartesi 18:56
  • Çetinkaya’dan taraftara çağrı27 Mart 2017 Pazartesi 14:14
  • Esentepe’de şampiyonluk coşkusu27 Mart 2017 Pazartesi 11:30
  • Gönyeli Play-off vizesini kaptı: 3-127 Mart 2017 Pazartesi 10:43
  • Denizli ligde kalma aşkına: 2-027 Mart 2017 Pazartesi 10:35
  • Şampiyon Yenicami26 Mart 2017 Pazar 17:10
  • Futbolda toplu sonuçlar26 Mart 2017 Pazar 16:57
  • Genç oyuncu 3 hafta yok25 Mart 2017 Cumartesi 20:28
  • Yenicami şampiyonluğa hazırlanıyor25 Mart 2017 Cumartesi 20:26
  • Baf’ın inadı inat: 1-225 Mart 2017 Cumartesi 20:02
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK24194161
    2KÜÇÜK KAYMAKLI TSK24126642
    3CİHANGİR GSK24118541
    4L. GENÇLER BİRLİĞİ SK24125741
    5DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK24124840
    6YALOVA SK24109539
    7GAÜ ÇETİNKAYA TSK241131036
    8LEFKE TSK241031133
    9TÜRK OCAĞI LİMASOL241021232
    10BAF ÜLKÜ YURDU241021232
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK24941131
    12BİNATLI YSK24851129
    13MAĞUSA TÜRK GÜCÜ24761127
    14DEĞİRMENLİK SK24641622
    15DUMLUPINAR TSK24541519
    16MORMENEKŞE GB24431715
    K-Pet Birinci Lig Kırmızı Grup
    K-Pet Birinci Lig Beyaz Grup
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.