• Lefkoşa 29 °C
  • Girne 28 °C
  • Güzelyurt 25 °C
  • İskele 29 °C
  • Mağusa 29 °C
  • Lefke 29 °C
  • İstanbul 24 °C
  • London 16 °C

GAÜ’den onda on

GAÜ’den onda on
Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Adana’da düzenlenen Türkiye Unilig Masa Tenisi Ligi 1. devresinde  oynadığı 10 maçını da kazanarak (B) gurubu birinci olarak tamamladı

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Adana’da düzenlenen Türkiye Unilig Masa Tenisi Ligi 1. devresinde  oynadığı 10 maçını da kazanarak (B) gurubu birinci olarak tamamladı. Yrd. Doç. Dr. Muzaffer Doğgün başkanlığındaki kafilede sporcu olarak Cemal Kara, Sertaç Savim,Hüseyin Durmaz ve Özgür Öztürk yer alıyor. GAÜ takımının aldığı maçların sonuçları şöyle:

 

SONUÇLAR
GAÜ - Konya Selçuk Üniversitesi: 3-0
GAÜ - İskenderun Teknik Ünversitesi: 3-0
GAÜ  - Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi: 3-0

GAÜ – Adana Bilim Üniversitesi: 3-0 (Hükmen)

GAÜ – Yenditepe Üniversitesi: 3-0

GAÜ – Osmaniyet Korkut Ata Üniversitesi: 3-0 (Hükmen)

GAÜ – Mardin Artuklu Üniversitesi: 3-0

GAÜ – Koç Üniversitesi: 3-0

GAÜ – Celal Bayar Üniversitesi: 3-0

GAÜ – Çukurova Üniversitesi: 3-2

 

Bu haber toplam 952 defa okunmuştur
Etiketler: ,
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • SAYTEV alt yapı çalışmasını hızlandırdı13 Haziran 2019 Perşembe 15:38
  • Zorlu ve Kantara şampiyon09 Haziran 2019 Pazar 17:42
  • Veteran masa tenisçiler Sapanca yolcusu05 Haziran 2019 Çarşamba 16:50
  • En İyi 8’lerde Kezal ve Mehmet şampiyon01 Haziran 2019 Cumartesi 19:14
  • LAÜ İstanbul’da yenilgisiz şampiyon21 Mayıs 2019 Salı 09:10
  • Kupada GAÜ üstünlüğü13 Mayıs 2019 Pazartesi 16:22
  • Yıldızlarda Deveci ve Akçatepe şampiyon05 Mayıs 2019 Pazar 22:05
  • Masa tenisinde şampiyonlar belirlendi29 Nisan 2019 Pazartesi 10:54
  • SAYTEV Muğla’da şampiyon21 Nisan 2019 Pazar 19:26
  • Geleneksel turnuvada yarıştılar21 Nisan 2019 Pazar 19:25
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.