• Lefkoşa 13 °C
  • Girne 14 °C
  • Güzelyurt 12 °C
  • İskele 13 °C
  • Mağusa 13 °C
  • Lefke 13 °C
  • İstanbul 8 °C
  • London 8 °C

Futbolda ilk hafta programı

Futbolda ilk hafta programı
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu K-Pet Süper Lig ve Birinci Lig’de ilk hafta programını açıkladı. Program şöyle:

12 Eylül Perşembe

K-Pet Süper Lig

Mete Adanır Stadı

Doğan Türk Birliği – Göçmenköy

 

13 Eylül Cuma

K-Pet Süper Lig

Atatürk Stadı

Çetinkaya – Cihangir

 

14 Eylül Cumartesi

K-Pet Süper Lig

Canbulat Stadı

Mağusa Türk Gücü – Türk Ocağı

 

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

Küçük Kaymaklı – Gençlik Gücü

 

Üner Berkalp Stadı

Baf Ülkü Yurdu – Düzkaya

 

K-Pet 1. Lig

Cumhuriyet Stadı

Esentepe – Çanakkale

 

Şht. Şevket Kadir Stadı

Lapta – Karşıyaka

 

Emek Stadı

Doğancı – Yalova

Sadık Cemil Stadı

Mesarya – Mormenekşe

 

15 Eylül Pazar

K-Pet Süper Lig
Gönyeli Stadı

Gönyeli – Yenicami

 

Esat Erdoğmuş Stadı

Hamitköy – Lefke

 

Orhan Dural Stadı

Merit A. Yeşilova – Binatlı

 

K-Pet 1. Lig

Emek Stadı

B.Bağcıl – G.Birliği

 

Dörtyol Stadı

Dörtyol – Görneç

 

Necip H. Kartal Stadı

Maraş – Ozanköy

 

16 Eylül Pazartesi

K-Pet 1. Lig

Mete Adanır Stadı

Girne Halk Evi – Yonpaş Dumlupınar

 

Not: Süper Lig’de Doğan Türk Birliği – Göçmenköy ve Çetinkaya – Cihangir maçlarının yanı sıra 1. Lig’de Girne Halk Evi – Yonpaş Dumlupınar maçı 19.00’da başlayacak. Diğer A takım karşılaşmalarının başlama saati 16.30, U21 karşılaşmalarının başlama saati 14.00 olarak duyuruldu

Bu haber toplam 1166 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Doğan’ın zirve inadı: 1-007 Aralık 2019 Cumartesi 19:45
  • Yenicami zirveden kopuyor: 1-107 Aralık 2019 Cumartesi 19:42
  • Binatlı’nın son dakika ‘Neşe’si: 1-107 Aralık 2019 Cumartesi 19:35
  • Dumlupınar ikinci devrede: 2-007 Aralık 2019 Cumartesi 19:20
  • Futbolda günün maçları tamamlandı07 Aralık 2019 Cumartesi 16:24
  • “Lefkoşa’ya kazanmak için gideceğiz”07 Aralık 2019 Cumartesi 13:08
  • “Bunu sorgulayacak olanlar kulüplerdir”05 Aralık 2019 Perşembe 22:48
  • Kupada ilk tur eşlemeleri belli oldu05 Aralık 2019 Perşembe 14:17
  • En iyi performans Yeşilova ve MTG’den05 Aralık 2019 Perşembe 12:22
  • Futbolda haftanın programı04 Aralık 2019 Çarşamba 19:47
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1CİHANGİR GSK13100330
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ1392229
    3TÜRK OCAĞI LİMASOL1375126
    4DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK1381425
    5YENİCAMİ AK1373324
    6MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1362520
    7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1362520
    8BAF ÜLKÜ YURDU1362520
    9GÖÇMENKÖY İYSK1354419
    10HAMİTKÖY ŞHSK1352617
    11LEFKE TSK1353516
    12BİNATLI YSK1333712
    13GÖNYELİ SK1331910
    14GENÇLİK GÜCÜ TSK132389
    15ÇETİNKAYA TSK132298
    16DÜZKAYA KOSK132298
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.