• Lefkoşa 37 °C
  • Girne 35 °C
  • Güzelyurt 35 °C
  • İskele 39 °C
  • Mağusa 39 °C
  • Lefke 37 °C
  • İstanbul 30 °C
  • London 18 °C

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF), K-Pet Süper Lig ve Birinci Lig’de 26’ncı haftanın programını açıkladı.

12 Nisan Cuma

Mete Adanır Stadı

Türk Ocağı – Gençler Birliği

Fehim Dayı

 

13 Nisan Cumartesi

K-Pet Süper Lig

Atatürk Stadı

Çetinkaya – Esentepe

Osman Özpaşa

 

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

K.Kaymaklı – Girne Halk Evi

Emre Öztaşlı

 

Orhan Dural Stadı

Merit A. Yeşilova – Gençlik Gücü

Hüseyin Eyyüpler

 

K-Pet Birinci Lig

Cemal Balses Stadı

Mormenekşe – Hamitköy

Mehmet Sezener

 

Eray Vudalı Stadı

Akova Vuda – Yalova

Evren Karademir

 

B.Bağcıl Stadı

Bostancı Bağcıl – Maraş

Hüseyin Özkan

 

Emek Stadı

Doğancı – Mesarya

Hakan Ünal

 

14 Nisan Pazar

K-Pet Süper Lig

Cihangir Stadı

Cihangir – Yenicami

Ali Özer

 

Üner Berkalp Stadı

Binatlı – Gönyeli

Utku Hamamcıoğlu

 

Canbulat Stadı

Mağusa TG – Doğan TB

Serhan Şimşek

 

K-Pet Birinci Lig

Göçmenköy Stadı

Göçmenköy – Ozanköy

Serkan Durmaz

 

Osman E. Mehmet Stadı

Y.Boğaziçi – Değirmenlik

Hakan Muhtaroğlu

 

M. Döveç Stadı

Çanakkale – Karşıyaka

Osman Küçük

 

N. Bağcıer Stadı

Düzkaya – Yonpaş Dumlupınar

İsfendiyar Açıksöz

 

15 Nisan Pazartesi

K-Pet Süper Lig

16 Ağustos Stadı

Lefke – Baf Ülkü Yurdu

Kerem Eran

 

Not: Süper Lig’de Türk Ocağı – G.Birliği ve Lefke – Baf Ülkü Yurdu karşılaşmaları 19.00’da, diğer Süper Lig ve Birinci Lig maçları 15.30’da başlayacak. U21 liglerinin başlama saati 13.00.

Bu haber toplam 577 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Lefke'de Doğruyol dönemi25 Haziran 2019 Salı 09:38
  • Doğan’da raporlar onaylandı25 Haziran 2019 Salı 09:33
  • Esentepe’de başkan Beyazbayram25 Haziran 2019 Salı 09:30
  • Değirmenlik’te anlamlı turnuva24 Haziran 2019 Pazartesi 20:16
  • Planlar ve hedefler anlatılacak24 Haziran 2019 Pazartesi 16:20
  • Mehmedemin’e teklifler artıyor24 Haziran 2019 Pazartesi 10:03
  • Uche karar aşamasında24 Haziran 2019 Pazartesi 10:01
  • Paşaoğulları karar aşamasında24 Haziran 2019 Pazartesi 09:52
  • BTM 2.Ligi’nde Play-Off finalistleri belirlendi24 Haziran 2019 Pazartesi 09:41
  • “Güçlü ve zirveye oynayacak bir kadro kurduk”23 Haziran 2019 Pazar 10:13
  • ÖNE ÇIKANLAR
    1/20
    K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.