• Lefkoşa 37 °C
  • Girne 35 °C
  • Güzelyurt 35 °C
  • İskele 39 °C
  • Mağusa 39 °C
  • Lefke 37 °C
  • İstanbul 30 °C
  • London 18 °C

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu K-Pet Süper Lig ve Birinci Lig'de 25'inci haftanın programını açıkladı.

5 Nisan Cuma

K-Pet Süper Lig

Cumhuriyet Stadı

Gençler Birliği – Çetinkaya

Mehmet Sezener

 

6 Nisan Cumartesi

K-Pet Süper Lig

Atatürk Stadı

Yenicami – Mağusa Türk Gücü

Kerem Eran

 

Mete Adanır Stadı

Doğan Türk Birliği – Baf Ülkü Yurdu

Emre Öztaşlı

 

K-Pet Birinci Lig

Sadık Cemil Stadı

Değirmenlik – Düzkaya

Serkan Durmaz

 

Dr. Fazıl Küçük Stadı

Yonpaş Dumlupınar – Çanakkale

Hüseyin Özkan

 

M. Özkayım Stadı

Ozanköy – Mesarya

Turgay Misk

 

BTM 1. Lig Play-off

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

Karaoğlanoğlu – Dörtyol

Hakan Muhtaroğlu

 

7 Nisan Pazar

K-Pet Süper Lig

Atatürk Stadı

Gönyeli – Türk Ocağı

Serhan Şimşek

 

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

Gençlik Gücü – Küçük Kaymaklı

Utku Hamamcıoğlu

 

Mete Adanır Stadı

Girne Halk Evi – Cihangir

Mustafa Öztugay

 

Erdal Barut Stadı

Esentepe – M. A. Yeşilova

Evren Karademir

 

K-Pet Birinci Lig

Maraş Stadı

Maraş – Y.Boğaziçi

Zekai Töre

 

Esat Erdoğmuş Stadı

Hamitköy – Bostancı Bağcıl

Hakan Ünal

 

Tahsin Mertekçi Stadı

Yalova – Göçmenköy

Ali Özer

 

E. Cemal Şahdur Stadı

Karşıyaka – Akova Vuda

İsfendiyar Açıksöz

 

Cemal Balses Stadı

Mormenekşe – Doğancı

Osman Küçük

 

 

8 Nisan Pazartesi

K-Pet Süper Lig

Üner Berkalp Stadı

Binatlı – Lefke

Fehim Dayı

 

Not: Süper Lig’de Gençler Birliği – Çetinkaya maçı 19.00’da, diğer Süper Lig ve Birinci Lig maçları 15.30’da başlayacak. BTM 1. Lig Play-off karşılaşmasının başlama saati 12.30.

Bu haber toplam 740 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Lefke'de Doğruyol dönemi25 Haziran 2019 Salı 09:38
  • Doğan’da raporlar onaylandı25 Haziran 2019 Salı 09:33
  • Esentepe’de başkan Beyazbayram25 Haziran 2019 Salı 09:30
  • Değirmenlik’te anlamlı turnuva24 Haziran 2019 Pazartesi 20:16
  • Planlar ve hedefler anlatılacak24 Haziran 2019 Pazartesi 16:20
  • Mehmedemin’e teklifler artıyor24 Haziran 2019 Pazartesi 10:03
  • Uche karar aşamasında24 Haziran 2019 Pazartesi 10:01
  • Paşaoğulları karar aşamasında24 Haziran 2019 Pazartesi 09:52
  • BTM 2.Ligi’nde Play-Off finalistleri belirlendi24 Haziran 2019 Pazartesi 09:41
  • “Güçlü ve zirveye oynayacak bir kadro kurduk”23 Haziran 2019 Pazar 10:13
  • ÖNE ÇIKANLAR
    1/20
    K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.