• Lefkoşa 11 °C
  • Girne 12 °C
  • Güzelyurt 9 °C
  • İskele 13 °C
  • Mağusa 13 °C
  • Lefke 11 °C
  • İstanbul 6 °C
  • London 11 °C

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu K-Pet Süper Lig ve Birinci Lig'de 25'inci haftanın programını açıkladı.

5 Nisan Cuma

K-Pet Süper Lig

Cumhuriyet Stadı

Gençler Birliği – Çetinkaya

Mehmet Sezener

 

6 Nisan Cumartesi

K-Pet Süper Lig

Atatürk Stadı

Yenicami – Mağusa Türk Gücü

Kerem Eran

 

Mete Adanır Stadı

Doğan Türk Birliği – Baf Ülkü Yurdu

Emre Öztaşlı

 

K-Pet Birinci Lig

Sadık Cemil Stadı

Değirmenlik – Düzkaya

Serkan Durmaz

 

Dr. Fazıl Küçük Stadı

Yonpaş Dumlupınar – Çanakkale

Hüseyin Özkan

 

M. Özkayım Stadı

Ozanköy – Mesarya

Turgay Misk

 

BTM 1. Lig Play-off

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

Karaoğlanoğlu – Dörtyol

Hakan Muhtaroğlu

 

7 Nisan Pazar

K-Pet Süper Lig

Atatürk Stadı

Gönyeli – Türk Ocağı

Serhan Şimşek

 

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

Gençlik Gücü – Küçük Kaymaklı

Utku Hamamcıoğlu

 

Mete Adanır Stadı

Girne Halk Evi – Cihangir

Mustafa Öztugay

 

Erdal Barut Stadı

Esentepe – M. A. Yeşilova

Evren Karademir

 

K-Pet Birinci Lig

Maraş Stadı

Maraş – Y.Boğaziçi

Zekai Töre

 

Esat Erdoğmuş Stadı

Hamitköy – Bostancı Bağcıl

Hakan Ünal

 

Tahsin Mertekçi Stadı

Yalova – Göçmenköy

Ali Özer

 

E. Cemal Şahdur Stadı

Karşıyaka – Akova Vuda

İsfendiyar Açıksöz

 

Cemal Balses Stadı

Mormenekşe – Doğancı

Osman Küçük

 

 

8 Nisan Pazartesi

K-Pet Süper Lig

Üner Berkalp Stadı

Binatlı – Lefke

Fehim Dayı

 

Not: Süper Lig’de Gençler Birliği – Çetinkaya maçı 19.00’da, diğer Süper Lig ve Birinci Lig maçları 15.30’da başlayacak. BTM 1. Lig Play-off karşılaşmasının başlama saati 12.30.

Bu haber toplam 688 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Gönyeli-Lefke maçında ortalık karıştı20 Nisan 2019 Cumartesi 21:43
  • Genç Maunacılar şampiyon20 Nisan 2019 Cumartesi 21:33
  • Dumdum şampiyonluk kupasını kaldırdı20 Nisan 2019 Cumartesi 21:32
  • Futbolda alınan sonuçlar20 Nisan 2019 Cumartesi 17:32
  • BTM 2.Ligi'nde günün sonuçları20 Nisan 2019 Cumartesi 12:43
  • Lider fire vermedi: 5-319 Nisan 2019 Cuma 23:04
  • Girne’de kazanan yok: 1-119 Nisan 2019 Cuma 22:57
  • Boğaziçi lige hazır19 Nisan 2019 Cuma 16:12
  • “Bu gençler hepimizin”19 Nisan 2019 Cuma 09:16
  • 10 sezonda 202 lig golü19 Nisan 2019 Cuma 09:13
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK27214267
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ26203362
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK27171952
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK26154749
    5ÇETİNKAYA TSK26136745
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL261241040
    7LEFKE TSK261241040
    8CİHANGİR GSK271161039
    9GÖNYELİ SK261131236
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK26951232
    11BAF ÜLKÜ YURDU26961130
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK27691227
    13BİNATLI YSK26731624
    14ESENTEPE KKSK26711822
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK26381517
    16GİRNE HALK EVİ26332012
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.