• Lefkoşa 26 °C
  • Girne 25 °C
  • Güzelyurt 23 °C
  • İskele 26 °C
  • Mağusa 26 °C
  • Lefke 26 °C
  • İstanbul 24 °C
  • London 18 °C

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
K-Pet Süper Lig, Birinci Lig ve BTM 1. Lig'de haftanın programı, karşılaşmaları yönetecek hakemler şöyle:

Cumartesi

K-Pet Süper Lig

Atatürk Stadı

Çetinkaya - Türk Ocağı

Serkan Durmaz

 

Canbulat Stadı

Mağusa TG - Esentepe

Serhan Şimşek

 

Üner Berkalp Stadı

Baf ÜY – G. Gücü

Fehim Dayı

 

Cihangir Stadı

Cihangir – G. Birliği

Evren Karademir

 

K-Pet Birinci Lig

M. Döveç Stadı

Çanakkale – Hamitköy

Mustafa Öztugay

 

Osman E. Mehmet Stadı

Y.Boğaziçi – B. Bağcıl

Hüseyin Özkan

 

Emek Stadı

Doğancı – Yalova

Hakan Ünal

 

N. Bağcıer Stadı

Düzkaya – Mormenekşe

Ali Özer

 

BTM 1. Lig Beyaz Grup

Zümrütköy Stadı

Zümrütköy – Tatlısu

Recep Yamuk

 

Aydınköy Sahası

Aydınköy – Ortaköy

Ahmet Özkurtuluş

 

Bilal İyigün Stadı

Denizli – Yılmazköy

İsmail Ercan

 

Şht. Şevket Kadir Stadı

Lapta – Karaoğlanoğlu

Zekai Töre

 

Pazar

K-Pet Süper Lig

Üner Berkalp Stadı

Lefke – Yenicami

Kerem Eran

 

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

K. Kaymaklı – Gönyeli

Mehmet Sezener

 

Cihangir Stadı

Doğan TB - Girne HE

Utku Hamamcıoğlu

 

Orhan Dural Stadı

Merit A. Yeşilova – Binatlı

Osman Özpaşa

 

K-Pet Birinci Lig

Göçmenköy Stadı

Göçmenköy – Değirmenlik

İsfendiyar Açıksöz

 

Eray Vudalı Stadı

Akova Vuda – Maraş

Hakan Muhtaroğlu

 

M. Özkayım Stadı

Ozanköy – Karşıyaka

Hüseyin Eyyüpler

 

100.Yıl Stadı

Mesarya - Yonpaş Dumlupınar

Osman Küçük

 

BTM 1. Lig Kırmızı Grup

Üç Şehitler Stadı

Görneç – Vadili

Emre Öztaşlı

 

R. R. Denktaş Stadı

Geçitkale – Mehmetçik

Cemal Sarı

 

M. Ali Toker Stadı

Türkmenköy – Dipkarpaz

Ali Karahasan

 

R. R. Denktaş Stadı

Dörtyol – Serdarlı

Ömer Doğru

 

Not: Süper Lig ve Birinci Lig maçları 14.30’da başlayacak. BTM 1. Lig Kırmızı Grup’ta Geçitkale – Mehmetçik ve Türkmenköy – Dipkarpaz maçları 14.30’da, diğer BTM 1. Lig maçları 11.00’de başlayacak

Bu haber toplam 583 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Topcan Kupası sahibini buluyor24 Mayıs 2019 Cuma 17:24
  • Mehmet'in kupa sevinci24 Mayıs 2019 Cuma 17:23
  • Sahaların bakımı son sürat devam24 Mayıs 2019 Cuma 14:22
  • Devecioğlu’ndan resmi imza24 Mayıs 2019 Cuma 14:13
  • Düzkaya Volkan ile devam24 Mayıs 2019 Cuma 09:41
  • Uçaner ‘Göçmen’ dedi24 Mayıs 2019 Cuma 09:31
  • Şerifoğlu’na İskele ilgisi24 Mayıs 2019 Cuma 09:26
  • Hamitköy'ün hasreti bitti: 1-423 Mayıs 2019 Perşembe 21:57
  • Düğüm finalde çözülecek: 0-023 Mayıs 2019 Perşembe 20:00
  • Mormenekşe lige tutundu: 3-123 Mayıs 2019 Perşembe 19:59
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.