• Lefkoşa 26 °C
  • Girne 25 °C
  • Güzelyurt 23 °C
  • İskele 26 °C
  • Mağusa 26 °C
  • Lefke 26 °C
  • İstanbul 24 °C
  • London 18 °C

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
K-Pet Süper Lig, Birinci Lig ve BTM 1. Lig'de haftanın programı...

8 Mart Cuma

K-Pet Süper Lig

Atatürk Stadı

Çetinkaya – Lefke

Turgay Misk

 

9 Mart Cumartesi

K-Pet Süper Lig

Atatürk Stadı

Gönyeli – Cihangir

Emre Öztaşlı

 

Mete Adanır Stadı

Türk Ocağı - Merit A. Yeşilova

Evren Karademir

 

K-Pet Birinci Lig

Maraş Stadı

Maraş – Göçmenköy

Osman Özpaşa

 

Esat Erdoğmuş Stadı

Hamitköy - Akova Vuda

Fehim Dayı

 

Osman E. Mehmet Stadı

Yeniboğaziçi – Doğancı

Serkan Durmaz

 

Sadık Cemil Stadı

Değirmenlik – Mesarya

Hakan Muhtaroğlu

 

BTM 1. Lig Kırmızı Grup

R. R. Denktaş Stadı

Geçitkale – Gaziköy

Burak Mandıralı

 

Dipkarpaz Sahası

Dipkarpaz – Görneç

Cemal Sakallı

 

14 Ağustos Stadı

Vadili – Dörtyol

Fatih Bardakçıoğlu

 

Mehmetçik Stadı

Mehmetçik – Türkmenköy

Hüseyin Özaşık

 

10 Mart Pazar

K-Pet Süper Lig

Cumhuriyet Stadı

G. Birliği - Mağusa TG

Kerem Eran

 

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

G. Gücü - Doğan TB

Mustafa Öztugay

 

Üner Berkalp Stadı

Binatlı – K. Kaymaklı

Utku Hamamcıoğlu

 

Erdal Barut Stadı

Esentepe - Baf ÜY

Mehmet Sezener

 

K-Pet Birinci Lig

B. Bağcıl Stadı

B. Bağcıl – Düzkaya

Hüseyin Eyyüpler

 

Dr. Fazıl Küçük Stadı

Y. Dumlupınar – Ozanköy

Zekai Töre

 

Ergin C. Şahdur Stadı

Karşıyaka – Yalova

Osman Küçük

 

Cemal Balses Stadı

Mormenekşe – Çanakkale

Serhan Şimşek

 

BTM 1. Lig Beyaz Grup

Şht. Şevket Kadir Stadı

Lapta – Ortaköy

İsmail Egeli

 

Zümrütköy Stadı

Yılmazköy – Aydınköy

Olgun Canik

 

Dr. Ali Özsoy Stadı

Tatlısu – Denizli

Ferhat Tuna

 

Orhan Dural Stadı

Karaoğlanoğlu – Zümrütköy

Necmi Bulut

 

11 Mart Pazartesi

K-Pet Süper Lig

Mete Adanır Stadı

Girne HE – Yenicami

Ali Özer

 

 

Not: Süper Lig’de Çetinkaya – Lefke ve Girne Halk Evi – Yenicami maçları 18.30’da, diğer Süper Lig ve Birinci Lig maçları 14.30’da başlayaca. BTM 1. Lig Kırmızı Grup’ta Dipkarpaz – Görneç, Mehmetçik – Türkmenköy ve Vadili - Dörtyol maçları 14.30’da, diğer BTM maçları 11.00’de başlayacak

Bu haber toplam 575 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Topcan Kupası sahibini buluyor24 Mayıs 2019 Cuma 17:24
  • Mehmet'in kupa sevinci24 Mayıs 2019 Cuma 17:23
  • Sahaların bakımı son sürat devam24 Mayıs 2019 Cuma 14:22
  • Devecioğlu’ndan resmi imza24 Mayıs 2019 Cuma 14:13
  • Düzkaya Volkan ile devam24 Mayıs 2019 Cuma 09:41
  • Uçaner ‘Göçmen’ dedi24 Mayıs 2019 Cuma 09:31
  • Şerifoğlu’na İskele ilgisi24 Mayıs 2019 Cuma 09:26
  • Hamitköy'ün hasreti bitti: 1-423 Mayıs 2019 Perşembe 21:57
  • Düğüm finalde çözülecek: 0-023 Mayıs 2019 Perşembe 20:00
  • Mormenekşe lige tutundu: 3-123 Mayıs 2019 Perşembe 19:59
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.