• Lefkoşa 21 °C
  • Girne 23 °C
  • Güzelyurt 19 °C
  • İskele 22 °C
  • Mağusa 22 °C
  • Lefke 21 °C
  • İstanbul 17 °C
  • London 13 °C

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
K-Pet Süper Lig, Birinci Lig ve BTM 1. Lig'de haftanın programı şöyle:

CUMARTESİ

K-Pet Süper Lig

Mete Adanır Stadı

Girne HE – Esentepe

Osman Özpaşa

 

16 Ağustos Stadı

Lefke – G. Gücü

Evren Karademir

 

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

K. Kaymaklı - Merit A. Yeşilova

Serhan Şimşek

 

K-Pet Birinci Lig

Eray Vudalı Stadı

Akova Vuda – Y.Boğaziçi

Hüseyin Özkan

 

Göçmenköy Stadı

Göçmenköy – B. Bağcıl

Mustafa Öztugay

 

Ergin C. Şahdur Sahası

Karşıyaka – Değirmenlik

Ferhat Tuna

 

Tahsin Mertekçi Stadı

Yalova – Maraş

Serkan Durmaz

 

BTM 1. Lig Kırmızı Grup

Mehmetçik Stadı

Mehmetçik – Serdarlı

Ali Karahasan

 

M. Ali Toker Stadı

Türkmenköy – Dörtyol

Necmi Bulut

 

BTM 1. Lig Beyaz Grup

Aydınköy Sahası

Aydınköy – Lapta

Ahmet Özkurtuluş

 

Ortaköy Sahası

Ortaköy – Tatlısu

Fatih Bardakçıoğlu

 

PAZAR

K-Pet Süper Lig

Canbulat Stadı

Mağusa TG - Türk Ocağı

Fehim Dayı

 

Mete Adanır Stadı

Doğan TB – Gönyeli

Mehmet Sezener

 

Cihangir Stadı

Cihangir – Çetinkaya

Ali Özer

 

Atatürk Stadı

Yenicami – G. Birliği

Utku Hamamcıoğlu

 

K-Pet Birinci Lig

M. Özkayım Stadı

Ozanköy – Hamitköy

Hakan Ünal

 

M. Döveç Stadı

Çanakkale – Düzkaya

Turgay Misk

 

Paşaköy 100.Yıl Stadı

Mesarya – Mormenekşe

Zekai Töre

 

Doğancı Emek Stadı

Doğancı - Yonpaş Dumlupınar

İsfendiyar Açıksöz

 

BTM 1. Lig Kırmızı Grup

Dipkarpaz Sahası

Dipkarpaz – Vadili

Ömer Doğru

 

Üç Şehitler Stadı

Görneç – Gaziköy

Hüseyin Özaşık

 

BTM 1. Lig Beyaz Grup

Zümrütköy Sahası

Yılmazköy – Karaoğlanoğlu

Mustafa Torun

 

Bilal İyigün Stadı

Denizli – Zümrütköy

Olgun Canik

 

PAZARTESİ

K-Pet Süper Lig

Üner Berkalp Stadyumu

Baf ÜY – Binatlı

Kerem Eran

 

Not: Süper Lig’de Binatlı – Baf Ülkü Yurdu maçı 18.30’da başlayacak. Diğer Süper Lig ve Birinci Lig maçları 14.00’te başlayacak. BTM’de Dipkarpaz – Vadili ile Mehmetçik – Serdarlı maçları 14.00’te, diğer BTM maçları 11.00’de başlayacak

Bu haber toplam 599 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Futbolda haftanın programı16 Ekim 2019 Çarşamba 14:41
  • Kulüpler Birliği ile KTOÖD işbirliği16 Ekim 2019 Çarşamba 10:01
  • “Önemli olan iyi sonuçlar alabilmek…”16 Ekim 2019 Çarşamba 09:58
  • Disiplin Kurulu kararları15 Ekim 2019 Salı 14:55
  • Yönetimden Solkanat’a destek15 Ekim 2019 Salı 14:17
  • Antrenörler AEFCA seminerine katıldı15 Ekim 2019 Salı 13:32
  • “Arma için herkes elini taşın altına koymalı”15 Ekim 2019 Salı 12:47
  • “Gösterilen performans beni memnun etti”15 Ekim 2019 Salı 11:46
  • Eski dostlardan ağır darbe: 2-314 Ekim 2019 Pazartesi 23:08
  • Zor da olsa Doğan: 2-113 Ekim 2019 Pazar 22:23
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1TÜRK OCAĞI LİMASOL550015
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK540112
    3CİHANGİR GSK540112
    4YENİCAMİ AK531110
    5KÜÇÜK KAYMAKLI TSK531110
    6GÖÇMENKÖY İYSK531110
    7HAMİTKÖY ŞHSK52218
    8MAĞUSA TÜRK GÜCÜ52127
    9GÖNYELİ SK52036
    10BAF ÜLKÜ YURDU52036
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK51225
    12MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK51134
    13DÜZKAYA KOSK51134
    14BİNATLI YSK51043
    15LEFKE TSK50232
    16ÇETİNKAYA TSK50050
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.