• Lefkoşa 16 °C
  • Girne 13 °C
  • Güzelyurt 13 °C
  • İskele 15 °C
  • Mağusa 15 °C
  • Lefke 16 °C
  • İstanbul 8 °C
  • London 10 °C

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
K-Pet Süper Lig, Birinci Lig ve Bölgesel Terfi Müsabakaları 1. Ligi'nde haftanın programı...

9 ŞUBAT CUMARTESİ

K-Pet Süper Lig

Cumhuriyet Stadı

G. Birliği - Girne HE

Kerem Eran

 

Atatürk Stadı

Gönyeli – Yenicami

Fehim Dayı

 

M. Hidayet Çağlar Stadı

Merit A. Yeşilova – Cihangir

Mehmet Sezener

 

Erdal Barut Stadı

Esentepe – G. Gücü

Serhan Şimşek

 

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

K. Kaymaklı – Lefke

Hüseyin Eyyüpler

 

K-Pet 1.Lig

Nihat Bağcıer Stadı

Düzkaya - Akova Vuda

İsfendiyar Açıksöz

 

Maraş Stadı

Maraş – Karşıyaka

Osman Küçük

 

M. Döveç Stadı

Çanakkale – Doğancı

Zekai Töre

 

B. Bağcıl Stadı

B. Bağcıl – Mesarya

Emre Öztaşlı

 

BTM 1. Lig Kırmızı Grup

Balıkesir Stadı

Gaziköy – Dipkarpaz

Mert E. Bulut

 

Dörtyol Stadı

Dörtyol – Görneç

Ömer Doğru

 

10 ŞUBAT PAZAR

K-Pet Süper Lig

Atatürk Stadı

Çetinkaya - Mağusa Türk Gücü

Utku Hamamcıoğlu

 

Üner Berkalp Stadyumu

Binatlı - Doğan Türk Birliği

Ali Özer

 

Mete Adanır Stadı

Türk Ocağı - Baf Ülkü Yurdu

Mustafa Öztugay

 

K-Pet 1.Lig

Cemal Balses Stadı

Mormenekşe – Ozanköy

Hüseyin Özkan

 

Esat Erdoğmuş Stadı

Hamitköy – Yalova

Turgay Misk

 

Osman E. Mehmet Stadı

Yeniboğaziçi – Göçmenköy

Evren Karademir

 

Sadık Cemil Stadı

Değirmenlik - Yonpaş Dumlupınar

Serkan Durmaz

 

BTM 1. Lig Kırmızı Grup

14 Ağustos Stadı

Vadili – Mehmetçik

İsmail Ercan

 

14 Ağustos Sahası

Serdarlı – Geçitkale

İsmail Egeli

 

Not: Süper Lig ve Birinci Lig maçlarının başlama saati 14.00. BTM 1. Lig Kırmızı Grup’ta Gaziköy – Dipkarpaz ve Vadili – Mehmetçik maçları 14.00’te, diğer BTM maçları 11.00’de başlayacak

Bu haber toplam 564 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Disiplin Kurulu kararları18 Nisan 2019 Perşembe 17:53
  • Gönyeli'de 'çelikleme' tamam18 Nisan 2019 Perşembe 12:20
  • Futbolda haftanın programı18 Nisan 2019 Perşembe 09:43
  • “Ayrım yapma şansımız yok”18 Nisan 2019 Perşembe 09:37
  • Yeşilova kendini aştı18 Nisan 2019 Perşembe 09:34
  • Çeyrek final rövanş programı açıklandı17 Nisan 2019 Çarşamba 16:30
  • G.Birliği ile Bolkan’ın yolları ayrıldı17 Nisan 2019 Çarşamba 14:43
  • Yarköy yeni sezondan umutlu17 Nisan 2019 Çarşamba 14:24
  • Spor Dairesi kolları erken sıvıyor17 Nisan 2019 Çarşamba 14:15
  • BTM 2. Lig’de ilk hafta programı17 Nisan 2019 Çarşamba 09:40
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK27214267
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ26203362
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK27171952
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK26154749
    5ÇETİNKAYA TSK26136745
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL261241040
    7LEFKE TSK261241040
    8CİHANGİR GSK271161039
    9GÖNYELİ SK261131236
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK26951232
    11BAF ÜLKÜ YURDU26961130
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK27691227
    13BİNATLI YSK26731624
    14ESENTEPE KKSK26711822
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK26381517
    16GİRNE HALK EVİ26332012
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.