• Lefkoşa 17 °C
  • Girne 17 °C
  • Güzelyurt 15 °C
  • İskele 17 °C
  • Mağusa 17 °C
  • Lefke 17 °C
  • İstanbul 7 °C
  • London 8 °C

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
K-Pet Süper Lig, Birinci Lig ve Bölgesel Terfi Müsabakaları 1. Ligi'nde haftanın programı...

9 ŞUBAT CUMARTESİ

K-Pet Süper Lig

Cumhuriyet Stadı

G. Birliği - Girne HE

Kerem Eran

 

Atatürk Stadı

Gönyeli – Yenicami

Fehim Dayı

 

M. Hidayet Çağlar Stadı

Merit A. Yeşilova – Cihangir

Mehmet Sezener

 

Erdal Barut Stadı

Esentepe – G. Gücü

Serhan Şimşek

 

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

K. Kaymaklı – Lefke

Hüseyin Eyyüpler

 

K-Pet 1.Lig

Nihat Bağcıer Stadı

Düzkaya - Akova Vuda

İsfendiyar Açıksöz

 

Maraş Stadı

Maraş – Karşıyaka

Osman Küçük

 

M. Döveç Stadı

Çanakkale – Doğancı

Zekai Töre

 

B. Bağcıl Stadı

B. Bağcıl – Mesarya

Emre Öztaşlı

 

BTM 1. Lig Kırmızı Grup

Balıkesir Stadı

Gaziköy – Dipkarpaz

Mert E. Bulut

 

Dörtyol Stadı

Dörtyol – Görneç

Ömer Doğru

 

10 ŞUBAT PAZAR

K-Pet Süper Lig

Atatürk Stadı

Çetinkaya - Mağusa Türk Gücü

Utku Hamamcıoğlu

 

Üner Berkalp Stadyumu

Binatlı - Doğan Türk Birliği

Ali Özer

 

Mete Adanır Stadı

Türk Ocağı - Baf Ülkü Yurdu

Mustafa Öztugay

 

K-Pet 1.Lig

Cemal Balses Stadı

Mormenekşe – Ozanköy

Hüseyin Özkan

 

Esat Erdoğmuş Stadı

Hamitköy – Yalova

Turgay Misk

 

Osman E. Mehmet Stadı

Yeniboğaziçi – Göçmenköy

Evren Karademir

 

Sadık Cemil Stadı

Değirmenlik - Yonpaş Dumlupınar

Serkan Durmaz

 

BTM 1. Lig Kırmızı Grup

14 Ağustos Stadı

Vadili – Mehmetçik

İsmail Ercan

 

14 Ağustos Sahası

Serdarlı – Geçitkale

İsmail Egeli

 

Not: Süper Lig ve Birinci Lig maçlarının başlama saati 14.00. BTM 1. Lig Kırmızı Grup’ta Gaziköy – Dipkarpaz ve Vadili – Mehmetçik maçları 14.00’te, diğer BTM maçları 11.00’de başlayacak

Bu haber toplam 511 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Y.Boğaziçi’nde Kahraman dönemi18 Şubat 2019 Pazartesi 16:02
  • Çamurdan 'Doğan' çıktı: 2-117 Şubat 2019 Pazar 18:01
  • MTG’den amansız takip: 2-117 Şubat 2019 Pazar 18:00
  • Yenicami, Gençler'e acımadı: 7-117 Şubat 2019 Pazar 17:57
  • Cihangir yabancılarıyla güldü: 2-117 Şubat 2019 Pazar 17:53
  • Futbolda alınan sonuçlar17 Şubat 2019 Pazar 16:01
  • Yeşilova dört köşe: 2-416 Şubat 2019 Cumartesi 18:24
  • Lefke evinde güzel: 3-016 Şubat 2019 Cumartesi 18:23
  • Halk Evi haftalar sonra: 5-116 Şubat 2019 Cumartesi 18:21
  • Göçmen sonradan açıldı: 3-116 Şubat 2019 Cumartesi 18:20
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK18133242
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ18132341
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK18130539
    4CİHANGİR GSK18103533
    5LEFKE TSK1894531
    6GÖNYELİ SK1892729
    7MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1892729
    8ÇETİNKAYA TSK1884628
    9TÜRK OCAĞI LİMASOL1883727
    10BAF ÜLKÜ YURDU1875626
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK1854919
    12BİNATLI YSK18431115
    13L. GENÇLER BİRLİĞİ SK18351014
    14KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1827913
    15GİRNE HALK EVİ18321311
    16ESENTEPE KKSK18311410
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.