• Lefkoşa 12 °C
  • Girne 14 °C
  • Güzelyurt 10 °C
  • İskele 13 °C
  • Mağusa 13 °C
  • Lefke 12 °C
  • İstanbul 7 °C
  • London 8 °C

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu tarafından organize edilen K-Pet Süper Lig ve Birinci Lig’de ikinci yarı başlıyor.

CUMA

K-PET SÜPER LİG

Üner Berkalp Stadı

Baf Ülkü Yurdu-Çetinkaya

Turgay Misk

 

CUMARTESİ

K-PET SÜPER LİG

Atatürk Stadı

Yenicami-Binatlı

Serhan Şimşek

 

Cihangir Stadı

Cihangir-Küçük Kaymaklı

Mustafa Öztugay

 

16 Ağustos Stadı

Lefke-Esentepe

Fehim Dayı

 

K-PET 1.LİG

M. Özkayım Stadı

Ozanköy-Bostancı Bağcıl

İsfendiyar Açıksöz

 

E. Şahdur Stadı

Karşıyaka-Hamitköy

Hüseyin Eyyüpler

 

Paşaköy Sahası

Mesarya – Yeniboğaziçi

Serkan Durmaz

 

Dr. Fazıl Küçük Stadı

Yonpaş Dumlupınar-Maraş

Hüseyin Özkan

 

3 ŞUBAT 2019 PAZAR

K-PET SÜPER LİG

Canbulat Stadı

Mağusa Türk Gücü-Merit A. Yeşilova

Kerem Eran

 

Mete Adanır Stadı

Girne Halk Evi-Gönyeli

Ali Özer

 

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

Gençlik Gücü-Gençler Birliği

Mehmet Sezener

 

K-PET 1.LİG

Tahsin Mertekçi Stadı

Yalova-Mormenekşe

Evren Karademir

 

Göçmenköy Stadı

Göçmenköy-Düzkaya

Emre Öztaşlı

 

Eray Vudalı Stadı

Akova-Çanakkale

Hakan Ünal

 

Emek Stadı

Doğancı-Değirmenlik

Utku Hamamcıoğlu

 

4 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ

K-PET SÜPER LİG

Mete Adanır Stadı

Doğan Türk Birliği-Türk Ocağı

Osman Özpaşa

 

(Not: Baf Ülkü Yurdu-Çetinkaya ve Doğan Türk Birliği-Türk Ocağı maçları 18.30’da, diğer maçlar 14.00’te başlayacak)

Bu haber toplam 602 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Y.Boğaziçi’nde Kahraman dönemi18 Şubat 2019 Pazartesi 16:02
  • Çamurdan 'Doğan' çıktı: 2-117 Şubat 2019 Pazar 18:01
  • MTG’den amansız takip: 2-117 Şubat 2019 Pazar 18:00
  • Yenicami, Gençler'e acımadı: 7-117 Şubat 2019 Pazar 17:57
  • Cihangir yabancılarıyla güldü: 2-117 Şubat 2019 Pazar 17:53
  • Futbolda alınan sonuçlar17 Şubat 2019 Pazar 16:01
  • Yeşilova dört köşe: 2-416 Şubat 2019 Cumartesi 18:24
  • Lefke evinde güzel: 3-016 Şubat 2019 Cumartesi 18:23
  • Halk Evi haftalar sonra: 5-116 Şubat 2019 Cumartesi 18:21
  • Göçmen sonradan açıldı: 3-116 Şubat 2019 Cumartesi 18:20
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK18133242
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ18132341
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK18130539
    4CİHANGİR GSK18103533
    5LEFKE TSK1894531
    6GÖNYELİ SK1892729
    7MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1892729
    8ÇETİNKAYA TSK1884628
    9TÜRK OCAĞI LİMASOL1883727
    10BAF ÜLKÜ YURDU1875626
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK1854919
    12BİNATLI YSK18431115
    13L. GENÇLER BİRLİĞİ SK18351014
    14KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1827913
    15GİRNE HALK EVİ18321311
    16ESENTEPE KKSK18311410
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.