• Lefkoşa 18 °C
  • Girne 19 °C
  • Güzelyurt 16 °C
  • İskele 21 °C
  • Mağusa 21 °C
  • Lefke 18 °C
  • İstanbul 18 °C
  • London 14 °C

Futbolda alınan sonuçlar ve program

Futbolda alınan sonuçlar ve program
K-Pet Süper Lig ve Birinci Lig'de haftanın programı, alınan sonuçlar şöyle:

Sonuçlar

K-Pet Birinci Lig

Akova Vuda – Ozanköy: 3-0

 

Yarın

K-Pet Süper Lig

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

K. Kaymaklı – Yenicami

Ali Özer

 

16 Ağustos Stadı

Lefke – Gönyeli

Kerem Eran

 

İskele Cumhuriyet Stadı

Mağusa TG - Baf ÜY

Turgay Misk

           

Atatürk Stadı

Çetinkaya – G. Gücü

Fehim Dayı

 

M. Hidayet Çağlar Stadı

Merit A. Yeşilova - Girne HE

Mustafa Öztugay

 

Üner Berkalp Stadyumu

Binatlı – G.Birliği

Osman Özpaşa

 

Cihangir Stadı

Cihangir - Doğan TB

Mehmet Sezener

 

K-Pet Birinci Lig

B. Bağcıl Stadı

B. Bağcıl – Değirmenlik

Serkan Durmaz

 

Göçmenköy Stadı

Göçmenköy – Mesarya

Zekai Töre

 

M. Döveç Stadı

Çanakkale – Yalova

Hakan Muhtaroğlu

 

Osman E. Mehmet Stadı

Y.Boğaziçi - Yonpaş Dumlupınar

Serhan Şimşek

 

N. Bağcıer Stadı

Düzkaya – Karşıyaka

Hüseyin Eyyüpler

 

Cemal Balses Stadı

Mormenekşe – Maraş

Evren Karademir

 

Emek Stadı

Doğancı – Hamitköy

İsfendiyar Açıksöz

 

Pazartesi

K-Pet Süper Lig

Mete Adanır Stadı

Türk Ocağı – Esentepe

Utku Hamamcıoğlu

 

Not: Süper Lig’de Lefke – Gönyeli ve Türk Ocağı – Esentepe karşılaşmaları 18.30’da başlayacak. Diğer karşılaşmaların başlama saati 14.00

Bu haber toplam 1028 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Düzkaya Volkan ile devam24 Mayıs 2019 Cuma 09:41
  • Uçaner ‘Göçmen’ dedi24 Mayıs 2019 Cuma 09:31
  • Şerifoğlu’na İskele ilgisi24 Mayıs 2019 Cuma 09:26
  • Hamitköy'ün hasreti bitti: 1-423 Mayıs 2019 Perşembe 21:57
  • Düğüm finalde çözülecek: 0-023 Mayıs 2019 Perşembe 20:00
  • Mormenekşe lige tutundu: 3-123 Mayıs 2019 Perşembe 19:59
  • Kader maçları23 Mayıs 2019 Perşembe 08:54
  • Kadınlar Ligi’nde 5. hafta23 Mayıs 2019 Perşembe 08:52
  • Kartalda rota Bayraktar23 Mayıs 2019 Perşembe 08:50
  • Camia ‘Yüksel’ diyor22 Mayıs 2019 Çarşamba 21:21
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.