• Lefkoşa 32 °C
  • Girne 25 °C
  • Güzelyurt 31 °C
  • İskele 34 °C
  • Mağusa 34 °C
  • Lefke 32 °C
  • İstanbul 26 °C
  • London 19 °C

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
K-Pet Süper Lig ve Birinci Lig'de 3. haftada oynanacak karşılaşmalar ve görev alacak hakemler şöyle:

YARIN

K-Pet Süper Lig

Mete Adanır Stadı

Türk Ocağı  - Mağusa TG (19.00)

Kerem Eran

 

CUMARTESİ

K-Pet Süper Lig

Erdal Barut Stadı

Esentepe - Girne HE (15.30)

Mustafa Öztugay

 

Atatürk Stadı

Çetinkaya – Cihangir (15.30)

Utku Hamamcıoğlu

 

Cumhuriyet Stadı

G. Birliği – Yenicami (15.30)

Fehim Dayı

 

K-Pet Birinci Lig

Esat Erdoğmuş Stadı

Hamitköy – Ozanköy (15.30)

Serkan Durmaz

 

N.Bağcıer Stadı

Düzkaya – Çanakkale (15.30)

İsfendiyar Açıksöz

 

C. Balses Stadı

Mormenekşe – Mesarya (15.30)

 

Dr. Fazıl Küçük Stadı

Yonpaş Dumlupınar – Doğancı (15.30)

Timur E. Bodi

 

PAZAR

K-Pet Süper Lig

Atatürk Stadı

Gönyeli - Doğan TB (15.30)

Hakan Muhtaroğlu

 

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

G.Gücü – Lefke (15.30)

Hüseyin Eyyüpler

 

M.Hidayet Çağlar Stadı

M. Alsancak Yeşilova – K.Kaymaklı (15.30)

Turgay Misk

 

K-Pet Birinci Lig

C. Balses Stadı

Y.Boğaziçi – Akova (15.30)

Mehmet Sezener

 

B. Bağcıl Stadı

B. Bağcıl – Göçmenköy (15.30)

Emre Öztaşlı

 

Sadık Cemil Stadı

Değirmenlik – Karşıyaka (15.30)

Serhan Şimşek

 

Maraş Stadı

Maraş – Yalova (15.30)

Evren Karademir

 

PAZARTESİ

K-Pet Süper Lig

Üner Berkalp Stadı

Binatlı - Baf ÜY (19.00)

Osman Özpaşa

Bu haber toplam 768 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Play-out karman çorman19 Mayıs 2019 Pazar 19:43
  • Süper Lig vizesi sona kaldı19 Mayıs 2019 Pazar 19:40
  • BTM 2. Ligi'nde toplu sonuçlar19 Mayıs 2019 Pazar 19:22
  • Play-off ve Play-out maçlarında alınan sonuçlar19 Mayıs 2019 Pazar 18:57
  • Kupa canavarı MTG: 2-118 Mayıs 2019 Cumartesi 22:49
  • Topcan Kupası'nın tarihi belli oldu18 Mayıs 2019 Cumartesi 12:40
  • Final zamanı18 Mayıs 2019 Cumartesi 10:49
  • MTG üç, Yenicami iki kupalı son istiyor18 Mayıs 2019 Cumartesi 10:06
  • “Göçmenköy’deki misyonumu tamamladım”18 Mayıs 2019 Cumartesi 10:02
  • Falyalı MTG'yi kutladı17 Mayıs 2019 Cuma 18:20
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.