• Lefkoşa 18 °C
  • Girne 18 °C
  • Güzelyurt 16 °C
  • İskele 17 °C
  • Mağusa 17 °C
  • Lefke 18 °C
  • İstanbul 12 °C
  • London 10 °C

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
K-Pet Süper Lig ve Birinci Lig'de 27'nci hafta heyecanı yaşanacak.

CUMARTESİ

K-Pet Süper Lig

Mustafa Özkayım Stadı

Ozanköy – Mağusa TG

Mehmet Sezener

 

Osman E. Mehmet Stadı

Yeni Boğaziçi – Türk Ocağı

Serhan Şimşek

 

Atatürk Stadı

GAÜ Çetinkaya – G. Gücü

Ali Özer

 

Mete Adanır Stadı

Doğan TB – G. Birliği

Hakan Muhtaroğlu

 

Nihat Bağcıer Stadı

Yalova – Yenicami

Turgay Misk

 

Üner Berkalp Stadı

Binatlı – Cihangir

Fehim Dayı

 

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

K.Kaymaklı – Baf ÜY

Hüseyin Özkan

 

Mustafa Hidayet Çağlar Stadı

Merit A. Yeşilova – Lefke

Hüseyin Eyyüpler

 

PAZAR

K-Pet 1. Lig

Cemal Balses Stadı

Mormenekşe – Girne HE

Serkan Durmaz

 

Erdal Barut Stadı

Esentepe – Değirmenlik

Serdar Bilgimer

 

Gönyeli Stadı

Gönyeli – Dumlupınar

Utku Hamamcıoğlu

 

Şht. Şevket Kadir Stadı

Lapta – Hamitköy

Mehmet Malek

 

16 Ağustos Stadı

Doğancı – B. Bağcıl

Evren Karademir

 

Mehmetçik Stadı

Kaya Mehmetçik – Akova Vuda

Osman Özpaşa

 

Göçmenköy Stadı

Göçmenköy – Görneç

Osman Küçük

 

Muharrem Döveç Stadı

Çanakkale – Maraş

Kerem Eran

 

BTM 1. Lig Kırmızı Grup

Mehmetçik Stadı

Kumyalı – Yıldırım

İsmail Egeli

 

14 Ağustos Stadı

Vadili – Gaziköy

Şakir Azizoğlu

 

Rauf R. Denktaş Stadı

Geçitkale – Serdarlı

Ferhat Tuna

 

Dipkarpaz Sahası

Dipkarpaz – Tatlısu Seracılar

Kaan Koday

 

Dörtyol Sahası

Dörtyol – Mesarya

Ömer Doğru

 

 

BTM 1. Lig Beyaz Grup

Nihat Bağcıer Stadı

Düzkaya – Tatlısu

Ozan Kel

 

Ergin Cemal Şahdur Satdı

Karşıyaka – Aydınköy

Zekai Töre

 

Ortaköy Sahası

Ortaköy – Karaoğlanoğlu

İsfendiyar Açıksöz

 

Balıkesir Stadı

Yılmazköy – Denizli

Hakan Ünal

 

NOT: Süper Lig ve Birinci Lig’de tüm karşılaşmalar 16.00’da, BTM 1. Ligi’nde tüm maçlar 13.00’te, sadece Kırmızı Grup’taki Dörtyol – Mesarya maçı 16.30’da başlayacak. U21 Süper Lig’de ise maçların başlama saati 13.30.

Bu haber toplam 846 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Görneç şampiyon çıktı: 0-123 Mart 2019 Cumartesi 20:37
  • Futbolda alınan sonuçlar23 Mart 2019 Cumartesi 16:36
  • Yeşilova yükseliyor: 0-222 Mart 2019 Cuma 22:12
  • “Futbol ve ülke insanına hizmete devam edeceğiz”22 Mart 2019 Cuma 16:33
  • Futsalda ceza yağdı22 Mart 2019 Cuma 16:15
  • BTM 2.Lig kulüpleri Sertoğlu ile biraraya geldi22 Mart 2019 Cuma 11:48
  • Çember daralıyor22 Mart 2019 Cuma 11:20
  • Düğüm çözülecek mi?22 Mart 2019 Cuma 11:19
  • LTL galibiyetle başladı22 Mart 2019 Cuma 11:18
  • “Tavır ve onur kırıcı sözlerden dolayı ayrıldık”21 Mart 2019 Perşembe 23:06
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK22173254
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ22172353
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK22150745
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK23124740
    5ÇETİNKAYA TSK22115639
    6CİHANGİR GSK22114737
    7LEFKE TSK22104834
    8GÖNYELİ SK231031033
    9TÜRK OCAĞI LİMASOL2294931
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK22841028
    11BAF ÜLKÜ YURDU2286827
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK22571022
    13BİNATLI YSK22531418
    14ESENTEPE KKSK22511616
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK22361315
    16GİRNE HALK EVİ22321711
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.