• Lefkoşa 17 °C
  • Girne 19 °C
  • Güzelyurt 15 °C
  • İskele 18 °C
  • Mağusa 18 °C
  • Lefke 17 °C
  • İstanbul 17 °C
  • London 15 °C

Futbolda alınan sonuçlar ve program

Futbolda alınan sonuçlar ve program
K-Pet Süper Lig ve Birinci Lig'de 10. haftada alınan sonuçlar ve program şöyle:

Sonuçlar

K-Pet Süper Lig

Mağusa TG – Yenicami: 3-0

K.Kaymaklı – G.Gücü: 1-1

Baf ÜY – Doğan TB: 0-1

Merit A. Yeşilova – Esentepe: 2-1

 

K-Pet 1. Lig

Y.Boğaziçi – Maraş: 1-4

Düzkaya – Değirmenlik: 3-1

Göçmenköy – Yalova: 2-4

Akova Vuda – Karşıyaka: 2-2

Doğancı – Mormenekşe: 3-0

Mesarya – Ozanköy: 1-4

 

Yarın

K-Pet Süper Lig

Mete Adanır Stadı

Türk Ocağı – Gönyeli

Ali Özer

 

Atatürk Stadı

Çetinkaya – G.Birliği

Serkan Durmaz

 

Cihangir Stadı

Cihangir – Girne HE

Hakan Muhtaroğlu

 

K-Pet 1. Lig

B.Bağcıl Stadı

B.Bağcıl – Hamitköy

Mustafa Öztugay

 

M. Döveç Stadı

Çanakkale – Yonpaş Dumlupınar

Evren Karademir

 

26 Kasım Pazartesi

K-Pet Süper Lig

16 Ağustos Stadı

Lefke – Binatlı

Utku Hamamcıoğlu

 

Not: Süper Lig’de Lefke – Binatlı maçı 18.00’de, diğer maçlar 14.00’te başlayacak

Bu haber toplam 715 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Düzkaya Volkan ile devam24 Mayıs 2019 Cuma 09:41
  • Uçaner ‘Göçmen’ dedi24 Mayıs 2019 Cuma 09:31
  • Şerifoğlu’na İskele ilgisi24 Mayıs 2019 Cuma 09:26
  • Hamitköy'ün hasreti bitti: 1-423 Mayıs 2019 Perşembe 21:57
  • Düğüm finalde çözülecek: 0-023 Mayıs 2019 Perşembe 20:00
  • Mormenekşe lige tutundu: 3-123 Mayıs 2019 Perşembe 19:59
  • Kader maçları23 Mayıs 2019 Perşembe 08:54
  • Kadınlar Ligi’nde 5. hafta23 Mayıs 2019 Perşembe 08:52
  • Kartalda rota Bayraktar23 Mayıs 2019 Perşembe 08:50
  • Camia ‘Yüksel’ diyor22 Mayıs 2019 Çarşamba 21:21
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.