• Lefkoşa 12 °C
  • Girne 11 °C
  • Güzelyurt 10 °C
  • İskele 13 °C
  • Mağusa 13 °C
  • Lefke 12 °C
  • İstanbul 10 °C
  • London 3 °C

Futbolda alınan sonuçlar ve program

Futbolda alınan sonuçlar ve program
K-Pet Süper Lig ve Birinci Lig'de 10. haftada alınan sonuçlar ve program şöyle:

Sonuçlar

K-Pet Süper Lig

Mağusa TG – Yenicami: 3-0

K.Kaymaklı – G.Gücü: 1-1

Baf ÜY – Doğan TB: 0-1

Merit A. Yeşilova – Esentepe: 2-1

 

K-Pet 1. Lig

Y.Boğaziçi – Maraş: 1-4

Düzkaya – Değirmenlik: 3-1

Göçmenköy – Yalova: 2-4

Akova Vuda – Karşıyaka: 2-2

Doğancı – Mormenekşe: 3-0

Mesarya – Ozanköy: 1-4

 

Yarın

K-Pet Süper Lig

Mete Adanır Stadı

Türk Ocağı – Gönyeli

Ali Özer

 

Atatürk Stadı

Çetinkaya – G.Birliği

Serkan Durmaz

 

Cihangir Stadı

Cihangir – Girne HE

Hakan Muhtaroğlu

 

K-Pet 1. Lig

B.Bağcıl Stadı

B.Bağcıl – Hamitköy

Mustafa Öztugay

 

M. Döveç Stadı

Çanakkale – Yonpaş Dumlupınar

Evren Karademir

 

26 Kasım Pazartesi

K-Pet Süper Lig

16 Ağustos Stadı

Lefke – Binatlı

Utku Hamamcıoğlu

 

Not: Süper Lig’de Lefke – Binatlı maçı 18.00’de, diğer maçlar 14.00’te başlayacak

Bu haber toplam 513 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • “Çocuklar içeri - küfür dışarı”12 Aralık 2018 Çarşamba 09:26
  • “Bilimsel çalışmaya özen gösteriyoruz”12 Aralık 2018 Çarşamba 09:23
  • Üç takım kayıpsız12 Aralık 2018 Çarşamba 09:17
  • Futbolda haftanın programı11 Aralık 2018 Salı 14:09
  • Goller Peter’den11 Aralık 2018 Salı 09:26
  • Hamitköy yeniden zirvede11 Aralık 2018 Salı 09:24
  • Anlamlı pankart11 Aralık 2018 Salı 09:23
  • Ocak tek golle: 1-010 Aralık 2018 Pazartesi 21:39
  • Yenicami haftalar sonra: 1-409 Aralık 2018 Pazar 19:36
  • MTG’de ‘Peter’ yeter: 1-009 Aralık 2018 Pazar 19:34
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ12101131
    2YENİCAMİ AK1292129
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK1270521
    4CİHANGİR GSK1263321
    5TÜRK OCAĞI LİMASOL1262420
    6MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1262420
    7GÖNYELİ SK1261519
    8BAF ÜLKÜ YURDU1253418
    9LEFKE TSK1253418
    10GAÜ ÇETİNKAYA TSK1253418
    11KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1227313
    12GENÇLİK GÜCÜ TSK1224610
    13BİNATLI YSK1231810
    14GİRNE HALK EVİ122197
    15ESENTEPE KKSK122197
    16L. GENÇLER BİRLİĞİ SK121477
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.