• Lefkoşa 22 °C
  • Girne 25 °C
  • Güzelyurt 20 °C
  • İskele 25 °C
  • Mağusa 25 °C
  • Lefke 22 °C
  • İstanbul 20 °C
  • London 18 °C

Futbolda alınan sonuçlar

Futbolda alınan sonuçlar
K-Pet Süper Lig, Birinci Lig ve U21 Süper Ligi'nde alınan sonuçlar şöyle:

K-Pet Süper Lig

Ozanköy – Mağusa TG:

Yeni Boğaziçi – Türk Ocağı: 2-1

GAÜ Çetinkaya – G. Gücü: 3-1

Doğan TB – G. Birliği: 2-1

Yalova – Yenicami: 1-3

Binatlı – Cihangir: 4-0

K.Kaymaklı – Baf ÜY: 1-2

Merit A. Yeşilova – Lefke: 1-1

 

K-Pet 1. Lig

Mormenekşe – Girne HE: 0-1

Esentepe – Değirmenlik: 1-1

                                           

U21 Süper Lig

Ozanköy – Mağusa TG: 1-7

Yeni Boğaziçi – Türk Ocağı: 0-11

GAÜ Çetinkaya – G. Gücü: 1-4

Doğan TB – G. Birliği: 2-1

Yalova – Yenicami: 1-1

Binatlı – Cihangir: 0-6

K.Kaymaklı – Baf ÜY: 2-3

Merit A. Yeşilova – Lefke: 4-0

 

 

YARIN

K-Pet 1. Lig

Gönyeli Stadı

Gönyeli – Dumlupınar

Utku Hamamcıoğlu

 

Şht. Şevket Kadir Stadı

Lapta – Hamitköy

Mehmet Malek

 

16 Ağustos Stadı

Doğancı – B. Bağcıl

Evren Karademir

 

Mehmetçik Stadı

Kaya Mehmetçik – Akova Vuda

Osman Özpaşa

 

Göçmenköy Stadı

Göçmenköy – Görneç

Osman Küçük

 

Muharrem Döveç Stadı

Çanakkale – Maraş

Kerem Eran

 

BTM 1. Lig Kırmızı Grup

Mehmetçik Stadı

Kumyalı – Yıldırım

İsmail Egeli

 

14 Ağustos Stadı

Vadili – Gaziköy

Şakir Azizoğlu

 

Rauf R. Denktaş Stadı

Geçitkale – Serdarlı

Ferhat Tuna

 

Dipkarpaz Sahası

Dipkarpaz – Tatlısu Seracılar

Kaan Koday

 

Dörtyol Sahası

Dörtyol – Mesarya

Ömer Doğru

 

 

BTM 1. Lig Beyaz Grup

Nihat Bağcıer Stadı

Düzkaya – Tatlısu

Ozan Kel

 

Ergin Cemal Şahdur Satdı

Karşıyaka – Aydınköy

Zekai Töre

 

Ortaköy Sahası

Ortaköy – Karaoğlanoğlu

İsfendiyar Açıksöz

 

Balıkesir Stadı

Yılmazköy – Denizli

Hakan Ünal

Bu haber toplam 583 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Dolu dolu futbol haftası17 Eylül 2018 Pazartesi 08:48
  • Yabancı bildirimi için son gün17 Eylül 2018 Pazartesi 08:45
  • Arda Dolu anı turnuvası ile anılıyor17 Eylül 2018 Pazartesi 08:40
  • Dairelerde grup maçları tamamlanıyor17 Eylül 2018 Pazartesi 08:15
  • Vangöl maçı G.Gücü’nün: 3-015 Eylül 2018 Cumartesi 22:04
  • B Lisans Kursu devam ediyor15 Eylül 2018 Cumartesi 19:17
  • Gençler yabancılarını belirledi14 Eylül 2018 Cuma 23:01
  • Kartaldan ‘Süper’ başlangıç14 Eylül 2018 Cuma 22:59
  • Vangöl anısına oynayacaklar14 Eylül 2018 Cuma 17:24
  • ‘Minik Eller Voleybol Şöleni’ bugün yapılıyor14 Eylül 2018 Cuma 17:20
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK00000
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK00000
    3GAÜ ÇETİNKAYA TSK00000
    4BİNATLI YSK00000
    5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK00000
    6BAF ÜLKÜ YURDU00000
    7LEFKE TSK00000
    8CİHANGİR GSK00000
    9KÜÇÜK KAYMAKLI TSK00000
    10TÜRK OCAĞI LİMASOL00000
    11MAĞUSA TÜRK GÜCÜ00000
    12L. GENÇLER BİRLİĞİ SK00000
    13GENÇLİK GÜCÜ TSK00000
    14GÖNYELİ SK00000
    15ESENTEPE KKSK00000
    16GİRNE HALK EVİ00000
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.