• Lefkoşa 22 °C
  • Girne 26 °C
  • Güzelyurt 20 °C
  • İskele 25 °C
  • Mağusa 25 °C
  • Lefke 22 °C
  • İstanbul 21 °C
  • London 18 °C

Futbolda alınan sonuçlar

Futbolda alınan sonuçlar
K-Pet Süper Lig ve Birinci Lig'de günün maçları tamamlandı.

Alınan sonuçlar ve program şöyle:

 

K-Pet Süper Lig

G.Gücü – Y.Boğaziçi: 4-0

Cihangir - Merit A. Yeşilova: 0-2

Mağusa TG – Lefke: 2-1

 

K-Pet Birinci Lig

Görneç – Esentepe: 0-3

Gönyeli – Lapta: 3-2

Akova – Çanakkale: 3-2

Girne HE – Değirmenlik: 2-0

 

YARIN

K-Pet Süper Lig

Atatürk Stadı

Yenicami – K.Kaymaklı

Utku Hamamcıoğlu

 

M. Hidayet Çağlar Stadı

Yalova - Doğan TB

Turgay Misk

 

Üner Berkalp Stadı

Binatlı – Ozanköy

Hakan Muhtaroğlu

 

Cumhuriyet Stadı

G.Birliği - Baf ÜY

Kerem Eran

 

K-Pet Birinci Lig

Esat Erdoğmuş Stadı

Hamitköy – B.Bağcıl

Timur E. Bodi

 

Göçmenköy Stadı

Göçmenköy – Mormenekşe

Serkan Durmaz

 

Maraş Stadı

Maraş - Kaya Mehmetçik

Emre Öztaşlı

 

Dr. Fazıl Küçük Stadı

Dumlupınar – Doğancı

Serdar Bilgimer

 

BTM 1. Lig Kırmızı Grup

Gaziköy Sahası

Gaziköy – Serdarlı

Şakir Azizoğlu

 

Eray Vudalı Stadı

Yıldırım - Tatlısu Seracılar

Olgun Canik

 

H. Bardakko Stadı

Mesarya – Dipkarpaz

Ferhat Tuna

 

Mehmetçik Stadı

Kumyalı – Geçitkale

Ömer Doğru

 

14 Ağustos Stadı

Vadili – Dörtyol

Zekai Töre

 

PAZARTESİ

K-Pet Süper Lig

Mete Adanır Stadı

Türk Ocağı - GAÜ Çetinkaya

Serhan Şimşek

 

Not: Türk Ocağı – GAÜ Çetinkaya karşılaşması 18.15’te, diğer Süper Lig ve Birinci Lig karşılaşmaları 15.00’te başlayacak. BTM 1. Lig Kırmızı Grup’ta Mesarya – Dipkarpaz maçı 14.30’da, diğer maçlar 11.30’da başlayacak.

Bu haber toplam 612 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Dolu dolu futbol haftası17 Eylül 2018 Pazartesi 08:48
  • Yabancı bildirimi için son gün17 Eylül 2018 Pazartesi 08:45
  • Arda Dolu anı turnuvası ile anılıyor17 Eylül 2018 Pazartesi 08:40
  • Dairelerde grup maçları tamamlanıyor17 Eylül 2018 Pazartesi 08:15
  • Vangöl maçı G.Gücü’nün: 3-015 Eylül 2018 Cumartesi 22:04
  • B Lisans Kursu devam ediyor15 Eylül 2018 Cumartesi 19:17
  • Gençler yabancılarını belirledi14 Eylül 2018 Cuma 23:01
  • Kartaldan ‘Süper’ başlangıç14 Eylül 2018 Cuma 22:59
  • Vangöl anısına oynayacaklar14 Eylül 2018 Cuma 17:24
  • ‘Minik Eller Voleybol Şöleni’ bugün yapılıyor14 Eylül 2018 Cuma 17:20
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK00000
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK00000
    3GAÜ ÇETİNKAYA TSK00000
    4BİNATLI YSK00000
    5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK00000
    6BAF ÜLKÜ YURDU00000
    7LEFKE TSK00000
    8CİHANGİR GSK00000
    9KÜÇÜK KAYMAKLI TSK00000
    10TÜRK OCAĞI LİMASOL00000
    11MAĞUSA TÜRK GÜCÜ00000
    12L. GENÇLER BİRLİĞİ SK00000
    13GENÇLİK GÜCÜ TSK00000
    14GÖNYELİ SK00000
    15ESENTEPE KKSK00000
    16GİRNE HALK EVİ00000
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.