• Lefkoşa 11 °C
  • Girne 13 °C
  • Güzelyurt 8 °C
  • İskele 11 °C
  • Mağusa 11 °C
  • Lefke 11 °C
  • İstanbul 9 °C
  • London 18 °C

Futbolda alınan sonuçlar ve program

Futbolda alınan sonuçlar ve program
K-Pet Süper Lig ve Birinci Lig’de alınan sonuçlar ve program şöyle:

K-Pet Süper Lig

Mağusa TG – G. Gücü: 4-3

Çetinkaya – Binatlı: 0-3

Cihangir – Esentepe: 2-1

Lefke - Türk Ocağı: 0-2

 

K-Pet Birinci Lig

Y.Boğaziçi – Mormenekşe: 0-4

Düzkaya – Hamitköy: 4-1

Mesarya – Karşıyaka: 1-1

 

Yarın

K-Pet Süper Lig

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

K. Kaymaklı – G. Birliği

Mehmet Sezener

 

Üner Berkalp Stadı

Baf ÜY - Girne HE

Fehim Dayı

 

M. Hidayet Çağlar Stadı

Merit A. Yeşilova – Gönyeli

Serkan Durmaz

 

K-Pet Birinci Lig

M. Özkayım Stadı

Ozanköy – Yalova

Osman Küçük

 

Göçmenköy Stadı

Göçmenköy - Yonpaş Dumlupınar

Turgay Misk

 

M. Döveç Stadı

Çanakkale – Maraş

Zekai Töre

 

Eray Vudalı Stadı

Akova Vuda – Değirmenlik

İsfendiyar Açıksöz

 

Emek Stadı

Doğancı – B. Bağcıl

Hüseyin Özkan

 

Pazartesi

K-Pet Süper Lig

Mete Adanır Stadı

Doğan TB – Yenicami

Utku Hamamcıoğlu

 

Not: Doğan Türk Birliği – Yenicami maçı 18.00’de, diğer karşılaşmalar 14.30’da başlayacak

Bu haber toplam 713 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • BTM 2. Lig'de toplu sonuçlar21 Nisan 2019 Pazar 14:35
  • Çetinkaya’nın acıması yok: 0-120 Nisan 2019 Cumartesi 22:05
  • Süper Lig’de ‘Son’ay: 0-120 Nisan 2019 Cumartesi 22:04
  • Esentepe ‘Ona’ duacı: 3-320 Nisan 2019 Cumartesi 22:02
  • MTG öldü öldü dirildi: 2-320 Nisan 2019 Cumartesi 22:00
  • İskele’de umutlar ‘sıfır’: 0-020 Nisan 2019 Cumartesi 21:48
  • Gönyeli hedefe ulaştı: 2-020 Nisan 2019 Cumartesi 21:45
  • Gönyeli-Lefke maçında ortalık karıştı20 Nisan 2019 Cumartesi 21:43
  • Genç Maunacılar şampiyon20 Nisan 2019 Cumartesi 21:33
  • Dumdum şampiyonluk kupasını kaldırdı20 Nisan 2019 Cumartesi 21:32
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK27214267
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ27213365
    3MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK27164752
    4DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK27171952
    5ÇETİNKAYA TSK27146748
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL271251041
    7LEFKE TSK271241140
    8GÖNYELİ SK271231239
    9CİHANGİR GSK271161039
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK27951332
    11BAF ÜLKÜ YURDU27961230
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK27691227
    13BİNATLI YSK27741625
    14ESENTEPE KKSK27721823
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK27391518
    16GİRNE HALK EVİ27332112
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.