• Lefkoşa 10 °C
  • Girne 11 °C
  • Güzelyurt 8 °C
  • İskele 10 °C
  • Mağusa 10 °C
  • Lefke 10 °C
  • İstanbul 6 °C
  • London 11 °C

Futbolda 4. hafta programı

Futbolda 4. hafta programı
K-Pet Süper Lig ve Birinci Lig’de 4’üncü hafta programı açıklandı.

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamada Süper Lig’de 4’üncü hafta Cuma akşamı oynanacak olan Lefke – Merit Alsancak Yeşilova maçı ile başlayacak. Ligde cumartesi günü üç, Pazar günü dört maç oynanacak. Birinci Lig’de ise cumartesi ve Pazar günler dörder maç oynanacak. Program şöyle:

                                                                                                                  

CUMA

K-Pet Süper Lig

Lefke 16 Ağustos Stadı

Lefke - Merit A. Yeşilova

 

CUMARTESİ

K-Pet Süper Lig

Dr. Fazıl Küçük Stadı

Mağusa TG – Binatlı

 

Mete Adanır Stadı

Doğan TB – G.Birliği

 

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

K. Kaymaklı – Çetinkaya

 

K-Pet 1.Lig

Orhan Dural Stadı

Yalova – Değirmenlik

 

Göçmenköy Stadı

Göçmenköy – Mormenekşe

 

Eray Vudalı Stadı

Akova – B. Bağcıl

 

Ergin Cemal Şahdur Sahası

Karşıyaka - Yonpaş Dumlupınar

 

PAZAR

K-Pet Süper Lig

Atatürk Stadı

Yenicami – Esentepe

 

Mete Adanır Stadı

Girne HE – G.Gücü

 

Cihangir Stadı

Cihangir - Türk Ocağı

 

Üner Berkalp Stadyumu

Baf ÜY – Gönyeli

 

K-Pet 1. Lig

M. Özkayım Stadı

Ozanköy – Maraş

 

M. Döveç Stadı

Çanakkale – Y.Boğaziçi

 

Denizli Stadı

Doğancı – Düzkaya

 

Hasan Bardakko Stadı

Mesarya – Hamitköy

 

Not: K-Pet Süper Lig’de Lefke – M. A. Yeşilova maçı 19.00’da, diğer Süper Lig ve Birinci Lig maçları 15.30’da başlayacak

Bu haber toplam 513 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • “Camianın birliği için aday oldum”13 Şubat 2019 Çarşamba 18:38
  • Son şampiyon havlu attı: 2-413 Şubat 2019 Çarşamba 18:33
  • Kartal penaltılarla: 3-413 Şubat 2019 Çarşamba 18:32
  • Binatlı sonradan açıldı: 1-413 Şubat 2019 Çarşamba 18:30
  • Ozanköy kupada da var: 3-213 Şubat 2019 Çarşamba 18:29
  • MTG gol oldu yağdı: 8-113 Şubat 2019 Çarşamba 18:28
  • Doğan kupada yürüyor: 0-313 Şubat 2019 Çarşamba 18:26
  • Baf uzatmada güldü: 3-113 Şubat 2019 Çarşamba 18:25
  • BTM Kurulu kararları13 Şubat 2019 Çarşamba 17:45
  • BTM 2 ile ilgili açıklama yapıldı13 Şubat 2019 Çarşamba 17:43
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK17123239
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ17122338
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK17120536
    4CİHANGİR GSK1793530
    5GÖNYELİ SK1792629
    6LEFKE TSK1784528
    7ÇETİNKAYA TSK1784528
    8TÜRK OCAĞI LİMASOL1783627
    9MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1782726
    10BAF ÜLKÜ YURDU1774625
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK1754819
    12BİNATLI YSK17421114
    13L. GENÇLER BİRLİĞİ SK1735914
    14KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1727813
    15ESENTEPE KKSK17311310
    16GİRNE HALK EVİ1722138
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.