• Lefkoşa 27 °C
  • Girne 28 °C
  • Güzelyurt 24 °C
  • İskele 27 °C
  • Mağusa 27 °C
  • Lefke 27 °C
  • İstanbul 24 °C
  • London 20 °C

Esendağlı İstanbul'da şampiyon

Esendağlı İstanbul'da şampiyon
İstanbul Koza’da düzenlenen 10 yaş yaz kupası 4 turnuvasına katılan, henüz 8 yaşında olan Gönyeli Tenis Kulübü sporcusu Bekir Devran Esendağlı, kendinden 2 yaş büyük tüm rakiplerini yenerek şampiyon oldu.

Grup maçlarında oynadığı 3 maçı da kazanarak çeyrek finale çıkan Bekir, yarı finalde kendinden 2 yaş büyük rakibi Burak Akıncıyı 4-1/2-4/4-0 yenerek adını finale yazdırdı. Finalde Almanya’dan gelen yine kendinden 2 yaş büyük olan rakibi Yannik Maisch’i 2-4/4-1/4-0 yenerek turnuvanın şampiyonu oldu. Bu yıl Türkiye’de 2. 10 yaş şampiyonluğunu kazanmış olan Bekir nisan ayında da Antalya’da Gökhan Dönmez’de düzenlenen 10 yaş uluslararası turnuvanın da şampiyonu olmuştu.

Bu haber toplam 103 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Tenis plaja aktı03 Ağustos 2019 Cumartesi 17:35
  • Derin Samioğlu’ndan şampiyonluk26 Temmuz 2019 Cuma 18:20
  • Raketler birincilik için sallandı22 Temmuz 2019 Pazartesi 18:07
  • Raketler Bafra’da sallanıyor20 Temmuz 2019 Cumartesi 21:34
  • Plaj tenisinde ilk turnuva tamamlandı09 Temmuz 2019 Salı 10:04
  • Hürdeniz Cup’ta şampiyonlar belirlendi06 Temmuz 2019 Cumartesi 15:44
  • Açılış Gönyeli’de04 Temmuz 2019 Perşembe 09:15
  • Hürdeniz Cup keyif veriyor29 Haziran 2019 Cumartesi 17:15
  • Hürdeniz Cup devam ediyor27 Haziran 2019 Perşembe 20:09
  • Tenis plaja iniyor27 Haziran 2019 Perşembe 20:05
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.