• Lefkoşa 18 °C
  • Girne 19 °C
  • Güzelyurt 17 °C
  • İskele 18 °C
  • Mağusa 18 °C
  • Lefke 18 °C
  • İstanbul 16 °C
  • London 12 °C

Erkmen Turnuvası başladı

Erkmen Turnuvası başladı
Organza Cup – Sait Erkmen Anı Turnuvası Girne Belediyesi Tenis Kulübü kortlarında yüksek katılım sayısı ile birlikte başladı.

Yaş gruplarına oldukça fazla katılımın olduğu turnuvada, çok renkli ve güzel ortam içerisinde oynanan karşılaşmalarla birlikte aileler, tenis ve sporseverler yoğun ilgi gösteriyor.

Turnuvadaki yaş kategorileri 8 Yaş, 9 Yaş Tek Kız/Erkek, 10 Yaş Tek Kız/Erkek, 12 Yaş Tek Kız/Erkek, 14 Yaş Tek Kız/Erkek, 9-10 Yaş Çiftler Kız/Erkek, 12 Yaş Çiftler Kız/Erkek ve 14 Yaş Çiftler Kız/Erkek şeklinde oluşuyor. Organza Cup’ta oynanan ilk karşılaşmalar ve alınan sonuçlar şu şekilde;

 

10 YAŞ KIZLAR Round Robin:

Deniz Sri Dhatri Bodapati - Emine Karagözlü: 4/2 4/0

Simre Keleş - Şanel Müdüroğlu: 4/0 4/0

Girne Umut Yerebakan – Ada Duran: 4/0 4/2

 

10 YAŞ ERKEKLER Round Robin:

Bekir Devran Esendağlı - Doruk Taşeli: 4/0 4/0

Hilmi Hassan - Noa Duchateau: 0/4 0/4

Efe Gayi - Recep Yalovalı: 5/3 4/1

Kaya Halkseven - Emir Asaf Yüksel: 4/0 4/0

Ada Kin - Eren Yılmaz: 5/3 2/4 10/7

 

14 YAŞ KIZLAR:

Nehir Erker - Özgül Şah: 4/6 6/3 6/1

Gökçe Lara Yücehan - Kayra Yüceer: 0/6 1/6

Zeynep Ertanoğlu - Irmak Erker: 6/0 6/2

Tuğse Bardak - Sevim Akbaş: 0/6 0/6

 

14 YAŞ ERKEKLER:

Toprak Berkol - Ersel Kalfaoğlu: 6/0 6/2

Tuğrulhan Aybars Terzi - Batur Evre: 0/6 0/6 

Bu haber toplam 297 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • KKTF bir tenis efsanesini ağırlıyor06 Eylül 2019 Cuma 15:02
  • Plajda son randevu30 Ağustos 2019 Cuma 18:40
  • Büyük çekişmeye sahne oldu26 Ağustos 2019 Pazartesi 19:34
  • Turnuvada finallere doğru25 Ağustos 2019 Pazar 17:35
  • Gazioğlu’ndan Başbakan Tatar’a ziyaret20 Ağustos 2019 Salı 16:18
  • Plajda birincilik mücadelesi19 Ağustos 2019 Pazartesi 19:56
  • ‘Sporda Sporcu Süreci’ semineri yapılacak16 Ağustos 2019 Cuma 18:24
  • Raketler bu kez Mağusa’da sallanacak14 Ağustos 2019 Çarşamba 17:53
  • Esendağlı İstanbul'da şampiyon11 Ağustos 2019 Pazar 00:39
  • Plajda üçüncü randevu tamamlandı05 Ağustos 2019 Pazartesi 20:14
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1TÜRK OCAĞI LİMASOL651016
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK650115
    3CİHANGİR GSK650115
    4YENİCAMİ AK641113
    5KÜÇÜK KAYMAKLI TSK641113
    6MAĞUSA TÜRK GÜCÜ631210
    7GÖÇMENKÖY İYSK631210
    8BAF ÜLKÜ YURDU63039
    9HAMİTKÖY ŞHSK62228
    10GÖNYELİ SK62137
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK61235
    12LEFKE TSK61235
    13MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK61144
    14DÜZKAYA KOSK61144
    15BİNATLI YSK61053
    16ÇETİNKAYA TSK60060
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.