• Lefkoşa 28 °C
  • Girne 27 °C
  • Güzelyurt 25 °C
  • İskele 27 °C
  • Mağusa 27 °C
  • Lefke 28 °C
  • İstanbul 21 °C
  • London 18 °C

Elektronik turnuvanın galibi Gingi

Elektronik turnuvanın galibi Gingi
Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu bünyesinde düzenlenen özel turnuvalara dün devam edildi.

Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu bünyesinde düzenlenen özel turnuvalara dün devam edildi.

1’inci Elektronik Ödüllü Darts Turnuvası adı altında yapılan özel turnuvada birinciliği Cemal Gingi kazandı. Barış Manço Parkı’nda yer alan Coşkuner Darts Salonu’nda gerçekleştirilen turnuvanın finalinde Cemal Gingi, Elmas Çocuk’u 3-0 yenerek şampiyon oldu. Dereceye giren sporcular şöyle:

 

1. Cemal Gingi

2. Elmas Çocuk

3. Salım Özeren

3. Hakan Boral 

Bu haber toplam 375 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Mesarya'da mücadele sürüyor04 Mayıs 2018 Cuma 15:29
  • İzel anısına oynanan turnuva Evren Balıkçı'nın02 Mayıs 2018 Çarşamba 12:09
  • Cümbezli Turnuvası Bozbeyli'nin30 Nisan 2018 Pazartesi 17:19
  • Amcaoğlu ve Tunner birinci17 Nisan 2018 Salı 18:24
  • Çobanoğlu Turnuvası'nda zafer Gamla'nın16 Nisan 2018 Pazartesi 16:43
  • Birincilik Özeren'in13 Nisan 2018 Cuma 11:26
  • Orakçıoğlu kupaları topluyor06 Nisan 2018 Cuma 14:48
  • Çerkez Turnuvası'na Orakçıoğlu damgası03 Nisan 2018 Salı 17:53
  • Akcan darts ile anıldı31 Mart 2018 Cumartesi 14:50
  • Federasyon Kupası'nda gözler çeyrek finalde29 Mart 2018 Perşembe 17:52
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK30187561
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    3GAÜ ÇETİNKAYA TSK30167755
    4BİNATLI YSK30148850
    5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK301212648
    6BAF ÜLKÜ YURDU30129945
    7LEFKE TSK301351244
    8CİHANGİR GSK301271143
    9KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301331642
    10TÜRK OCAĞI LİMASOL301321541
    11MAĞUSA TÜRK GÜCÜ301181141
    12L. GENÇLER BİRLİĞİ SK301071337
    13GENÇLİK GÜCÜ TSK301041634
    14YALOVA SK30671725
    15YENİ BOĞAZİÇİ DSK30591624
    16OZANKÖY SK30471919
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.