• Lefkoşa 19 °C
  • Girne 23 °C
  • Güzelyurt 17 °C
  • İskele 19 °C
  • Mağusa 19 °C
  • Lefke 19 °C
  • İstanbul 16 °C
  • London 15 °C

Elektronik turnuvanın galibi Gingi

Elektronik turnuvanın galibi Gingi
Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu bünyesinde düzenlenen özel turnuvalara dün devam edildi.

Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu bünyesinde düzenlenen özel turnuvalara dün devam edildi.

1’inci Elektronik Ödüllü Darts Turnuvası adı altında yapılan özel turnuvada birinciliği Cemal Gingi kazandı. Barış Manço Parkı’nda yer alan Coşkuner Darts Salonu’nda gerçekleştirilen turnuvanın finalinde Cemal Gingi, Elmas Çocuk’u 3-0 yenerek şampiyon oldu. Dereceye giren sporcular şöyle:

 

1. Cemal Gingi

2. Elmas Çocuk

3. Salım Özeren

3. Hakan Boral 

Bu haber toplam 480 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Örel – Çocuk çifti birinci05 Temmuz 2018 Perşembe 17:38
  • Güzelyurt'ta ödüller verildi25 Haziran 2018 Pazartesi 15:10
  • Darts Federasyonu’ndan sosyal sorumluluk projesi12 Haziran 2018 Salı 15:02
  • Benekli Turnuvası'nın galibi Faik Amcaoğlu23 Mayıs 2018 Çarşamba 17:27
  • Minareliköy liderliğini sürdürdü18 Mayıs 2018 Cuma 16:37
  • Levent turnuvası Çakmak’ın17 Mayıs 2018 Perşembe 11:10
  • Evgiren anısına oynadılar15 Mayıs 2018 Salı 17:41
  • Mehmet Bulli anısına oynadılar14 Mayıs 2018 Pazartesi 15:54
  • Beşli Takımsal Darts Etkinliği nefes kesti07 Mayıs 2018 Pazartesi 16:28
  • Mesarya'da mücadele sürüyor04 Mayıs 2018 Cuma 15:29
  • ÖNE ÇIKANLAR
    1/20
    K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK440012
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ431010
    3BAF ÜLKÜ YURDU43019
    4GENÇLİK GÜCÜ TSK42208
    5CİHANGİR GSK42117
    6LEFKE TSK41306
    7GÖNYELİ SK42026
    8GAÜ ÇETİNKAYA TSK41215
    9MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK41215
    10ESENTEPE KKSK41124
    11GİRNE HALK EVİ41033
    12TÜRK OCAĞI LİMASOL41033
    13DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK41033
    14KÜÇÜK KAYMAKLI TSK40313
    15BİNATLI YSK41033
    16L. GENÇLER BİRLİĞİ SK40141
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.