• Lefkoşa 33 °C
  • Girne 32 °C
  • Güzelyurt 30 °C
  • İskele 31 °C
  • Mağusa 31 °C
  • Lefke 33 °C
  • İstanbul 28 °C
  • London 32 °C

Dördüncü hafta tamamlandı

Dördüncü hafta tamamlandı
Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu tarafından düzenlenen Efes Pilsen Darts Süper Ligi’ne dördüncü hafta maçlarıyla devam edildi.

Yedi takımın mücadele verdiği ligin dördüncü haftasında Minareliköy, Gönyeli Avcılık Atıcılık ve Güzelyurt Darts Birliği rakiplerini mağlup etti.

Minareliköy, deplasmanda Beyarmudu Belediyesi’ni 12-4 yenerek maç fazlasıyla liderlik koltuğunda oturuyor. 

LEGEND’i konuk eden Gönyeli Avcılık Atıcılık Kulübü, karşılaşmayı 10-6 kazandı ve üçte üç yaptı.

Efes Pilsen Darts Süper Ligi’nin 4’üncü hafta maçlarında alınan sonuçlar ve oluşan puan durumu şöyle: 

 

Beyarmudu Belediyesi-Minareliköy: 4-12

Güzelyurt Darts Birliği-Cihangir: 9-7

Gönyeli Av.At.-LEGEND: 10-6

Vadili Darts Derneği (bay)

 

darts-puan-028.jpg

Bu haber toplam 382 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Üçüncü hafta geride kaldı21 Mayıs 2019 Salı 14:54
  • Yaz Ligi’nde heyecan sürüyor14 Mayıs 2019 Salı 15:45
  • Dartsta çiftler turnuvası başladı09 Mayıs 2019 Perşembe 18:37
  • Dartsta Yaz Ligi başladı07 Mayıs 2019 Salı 20:57
  • Beşlilerde Yayla üstünlüğü07 Mayıs 2019 Salı 20:54
  • Güzelyurt'ta Çocuk üstünlüğü06 Mayıs 2019 Pazartesi 16:37
  • Dartsta ödüller verildi02 Mayıs 2019 Perşembe 09:48
  • Mesarya Darts Birliği’nden Karavezirler’e ziyaret29 Nisan 2019 Pazartesi 11:07
  • Glengarry Turnuvası Gingi’nin26 Nisan 2019 Cuma 18:19
  • Anı turnuvası galibi Esiner25 Nisan 2019 Perşembe 18:21
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.