• Lefkoşa 16 °C
  • Girne 16 °C
  • Güzelyurt 13 °C
  • İskele 14 °C
  • Mağusa 14 °C
  • Lefke 16 °C
  • İstanbul 11 °C
  • London 13 °C

Dördüncü ayakta Minareliköy üstünlüğü

Dördüncü ayakta Minareliköy üstünlüğü
Kulüplerarası Ferdi Darts Şampiyonası’na dördüncü ayak müsabakaları ile devam edildi.

Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu tarafından düzenlenen Kulüplerarası Ferdi Darts Şampiyonası’nda dördüncü ayak tamamlandı.

Küçük Kaymaklı Spor Kulübü’nde Perşembe günü yapılan dördüncü ayak müsabakalarında Minareliköy sporcusu Hasan Yıldıran şampiyon oldu.

Hasan Yıldıran, finalde karşılaştığı Lefkoşa Darts Birliği (LDB) sporcusu Hakan Boral’ı mağlup etti. Üçüncülüğü Elmas Çocuk (Lefkoşa Spor Birliği), dördüncülüğü Mustafa Behlül (Gönyeli Avcılık Atıcılık) kazandı.  Dört ayak sonunda ferdi sıralamada Hasan Yıldıran 57 puanla zirvede yer alırken, ikinci ve üçüncü sıralarda yine Minareliköy sporcuları bulunuyor. Takımsal sıralamada ise Minareliköy 208 puanla liderlik koltuğunda oturuyor. 4’üncü ayak sonuçları şöyle:

 

1.Hasan Yıldıran (Minareliköy)

2.Hakan Boral (LDB)

3.Elmas Çocuk (LSB)

4.Mustafa Behlül (Gönyeli Av.At.K.)

 

KULÜPLER ARASI FERDİ DARTS ŞAMPİYONASI FERDİ PUAN DURUMU                                                                                                                                                                                                                                                   

SPORCU ADI                                              TOPLAM

1.Hasan Yıldıran-Minareliköy              57

2.Salim Özeren-Minareliköy                52

3.Cemal Gingi-Minareliköy                  35

4.Elmas Çocuk-LSB                                31

5.Hakan Boral-LDB                                29

6.Faik Amcaoğlu-Gönyeli Av.At.K.      29

7.Mustafa Behlül-Gönyeli Av.At.K.     26

8.Celal Aktaş-Cihangir                          26

 

KULÜPLER ARASI FERDİ DARTS ŞAMPİYONASI TAKIM PUAN DURUMU                                                                                                  

TAKIM ADI                                                TOPLAM

1.Minareliköy                                        208

2.Gönyeli Av.At.K.                                 116

3.Lefkoşa Darts Birliği                           89

4.Lefkoşa Spor Birliği                             87

5.Cihangir                                                83

6.Güzelyurt Darts Birliği                        62

7.LEGEND                                                 46

8.Marmara                                               41

9.Beyarmudu Belediyesi                        41

10.Mesarya Darts Birliği                         35

11.Dİamond Chİld                                    26

12.Göçmenköy.                                         8

Bu haber toplam 226 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Dartsta kupa heyecanı başlıyor14 Mart 2019 Perşembe 09:35
  • Birinci Lig’de sona doğru13 Mart 2019 Çarşamba 18:22
  • Dartsta LDB - Göçmenköy işbirliği13 Mart 2019 Çarşamba 18:21
  • Süper Lig’de şampiyon Minareliköy12 Mart 2019 Salı 17:44
  • Özgünan anısına yarıştılar11 Mart 2019 Pazartesi 09:01
  • Behlül hedefe attı08 Mart 2019 Cuma 14:18
  • Kara ve Meşe birinci07 Mart 2019 Perşembe 09:44
  • Birinci Lig’de kıyasıya mücadele06 Mart 2019 Çarşamba 09:23
  • Süper Lig’de heyecan artıyor05 Mart 2019 Salı 16:08
  • Şampiyonluk Gingi’nin04 Mart 2019 Pazartesi 11:20
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK22173254
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ22172353
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK22150745
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK23124740
    5ÇETİNKAYA TSK22115639
    6CİHANGİR GSK22114737
    7LEFKE TSK22104834
    8GÖNYELİ SK231031033
    9TÜRK OCAĞI LİMASOL2294931
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK22841028
    11BAF ÜLKÜ YURDU2286827
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK22571022
    13BİNATLI YSK22531418
    14ESENTEPE KKSK22511616
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK22361315
    16GİRNE HALK EVİ22321711
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.