• Lefkoşa 22 °C
  • Girne 24 °C
  • Güzelyurt 20 °C
  • İskele 23 °C
  • Mağusa 23 °C
  • Lefke 22 °C
  • İstanbul 24 °C
  • London 17 °C

Dördüncü ayakta Minareliköy üstünlüğü

Dördüncü ayakta Minareliköy üstünlüğü
Kulüplerarası Ferdi Darts Şampiyonası’na dördüncü ayak müsabakaları ile devam edildi.

Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu tarafından düzenlenen Kulüplerarası Ferdi Darts Şampiyonası’nda dördüncü ayak tamamlandı.

Küçük Kaymaklı Spor Kulübü’nde Perşembe günü yapılan dördüncü ayak müsabakalarında Minareliköy sporcusu Hasan Yıldıran şampiyon oldu.

Hasan Yıldıran, finalde karşılaştığı Lefkoşa Darts Birliği (LDB) sporcusu Hakan Boral’ı mağlup etti. Üçüncülüğü Elmas Çocuk (Lefkoşa Spor Birliği), dördüncülüğü Mustafa Behlül (Gönyeli Avcılık Atıcılık) kazandı.  Dört ayak sonunda ferdi sıralamada Hasan Yıldıran 57 puanla zirvede yer alırken, ikinci ve üçüncü sıralarda yine Minareliköy sporcuları bulunuyor. Takımsal sıralamada ise Minareliköy 208 puanla liderlik koltuğunda oturuyor. 4’üncü ayak sonuçları şöyle:

 

1.Hasan Yıldıran (Minareliköy)

2.Hakan Boral (LDB)

3.Elmas Çocuk (LSB)

4.Mustafa Behlül (Gönyeli Av.At.K.)

 

KULÜPLER ARASI FERDİ DARTS ŞAMPİYONASI FERDİ PUAN DURUMU                                                                                                                                                                                                                                                   

SPORCU ADI                                              TOPLAM

1.Hasan Yıldıran-Minareliköy              57

2.Salim Özeren-Minareliköy                52

3.Cemal Gingi-Minareliköy                  35

4.Elmas Çocuk-LSB                                31

5.Hakan Boral-LDB                                29

6.Faik Amcaoğlu-Gönyeli Av.At.K.      29

7.Mustafa Behlül-Gönyeli Av.At.K.     26

8.Celal Aktaş-Cihangir                          26

 

KULÜPLER ARASI FERDİ DARTS ŞAMPİYONASI TAKIM PUAN DURUMU                                                                                                  

TAKIM ADI                                                TOPLAM

1.Minareliköy                                        208

2.Gönyeli Av.At.K.                                 116

3.Lefkoşa Darts Birliği                           89

4.Lefkoşa Spor Birliği                             87

5.Cihangir                                                83

6.Güzelyurt Darts Birliği                        62

7.LEGEND                                                 46

8.Marmara                                               41

9.Beyarmudu Belediyesi                        41

10.Mesarya Darts Birliği                         35

11.Dİamond Chİld                                    26

12.Göçmenköy.                                         8

Bu haber toplam 278 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Güzelyurt'ta Çocuk üstünlüğü06 Mayıs 2019 Pazartesi 16:37
  • Dartsta ödüller verildi02 Mayıs 2019 Perşembe 09:48
  • Mesarya Darts Birliği’nden Karavezirler’e ziyaret29 Nisan 2019 Pazartesi 11:07
  • Glengarry Turnuvası Gingi’nin26 Nisan 2019 Cuma 18:19
  • Anı turnuvası galibi Esiner25 Nisan 2019 Perşembe 18:21
  • Beşli şampiyonda gözler finalde15 Nisan 2019 Pazartesi 09:39
  • Kupada şampiyon Minareliköy07 Nisan 2019 Pazar 14:50
  • Ferdilerde Özeren, kulüplerde Minareliköy05 Nisan 2019 Cuma 12:52
  • Lig bir maç dışında tamamlandı03 Nisan 2019 Çarşamba 09:17
  • Final grubu belirlendi02 Nisan 2019 Salı 09:22
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.