• Lefkoşa 19 °C
  • Girne 21 °C
  • Güzelyurt 17 °C
  • İskele 19 °C
  • Mağusa 19 °C
  • Lefke 19 °C
  • İstanbul 17 °C
  • London 11 °C

Disiplin Kurulu cezaları açıklandı

Disiplin Kurulu cezaları açıklandı
Disiplin Kurulu oynanan karşılaşmalarla ilgili aldığı kararları açıkladı

Disiplin Kurulu oynanan karşılaşmalarla ilgili aldığı kararları açıkladı. Lapta Şehit Şevket Kadri Stadı’nda Lapta – Karşıyaka arasında 18 Mart Cumartesi günü oynanan A2 1.Lig Beyaz Grup müsabakasında rakip takım futbolcularına yönelik hakaret küfür ve tehditlerde bulunarak saldırıda saldırmaya teşebbüs ettiği raporlardan tespit edilen Lapta yöneticisi Koray Ozansoy’a toplam 90 gün süre ile hak mahrumiyeti cezası verilmesine oy biriliği ile karar verildi.

Yine aynı karşılaşmada sportmenliğe aykırı davranışlar sergilediği ve karşılaşmanın ardından sosyal medyada yaptığı paylaşım sonrası Karşıyaka futbolcusu Umut Düzdaban 4 maçtan men edildi.

 

Maraş’ta oynanan Maraş – Yeni Boğaziçi A takım maçında rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle oyundan ihraç edilmesi ve yine ayni futbolcuya yerde yattığı esnada tekme vurduğu ve oyun alanı dışına çıkarılırken de bir başka rakip futbolcuya tokat vurmak suretiyle darp ettiği raporlardan tespit edilen Maraş’ın oyuncusu Yunus Kalaycı’ya toplam 10 resmi maçtan men cezası verildi.

 

4 Sarı kart cezalıları

Gökhan Sarıoğlu (Merit A. Yeşilova), Hakan Tembel (Ozanköy), Osman Çobanoğlu (Akova), Gürbay Yelkanat (Serdarlı), Mehmet Çavuş (Mesarya), Halil Turan (Cihangir), Hüseyin Taşçı (Gençlik Gücü), Fırat Kulle (Esentepe), Yasin Kurt (Mağusa Türk Gücü), İbrahim Gökova (Y.Boğaziçi), Coşkun Ulusoy (Türk Ocağı), Hüseyin Türk (Düzkaya), Hasan Denizalp (Serdarlı), Ramadan Tebelleşol (Mehmetçik), Emir Akbelli (Y.Boğaziçi), Mustafa Bahadi (Karşıyaka), Emre Akbelli (Y.Boğaziçi), Kadir Korhan (Doğancı), Emir Soytürk (Esentepe), Volkan Sönmez (Dipkarpaz), Umuthan Yazıcı (Dipkarpaz), Eren Yazıcı (Değirmenlik), Altuğ Özşehitoğlu (Karşıyaka), Çağrı Bulduk (Hamitköy), Herve Amani (Küçük Kaymaklı)

 

Kırmızı kart cezalıları

3 maç: Süleyman Batuk (Lapta), Mustafa Batuhan Altay (Türk Ocağı), Necat Çelik (Lapta)

2 maç: Devrim Erdoğan (Dipkarpaz), Fikri Kahraman (Mehmetçik), Umut Bozkurt (Lapta), Caner Ayık (Gönyeli)

1 maç: İmran Bolkanlı (Mormenekşe), Barkın Özaşık (Küçük Kaymaklı), Cevdet Gürsel Alıcı (Türk Ocağı), Ahmet Kuzhan (Lapta), Hasan Ozansoy (Lapta), Hüseyin Can Uğurelli (Gönyeli)

 

Yönetici, antrenör ve kulüp personeli cezaları

1 maç: Özalp Sarıcaoğlu (Bostancı Bağcıl), Fırat Özakıncı (Girne Halk Evi)

 

Bu haber toplam 1421 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Doğan’ın ayak sesleri: 2-520 Ekim 2019 Pazar 22:43
  • Kossi coştu, Baf kazandı: 2-420 Ekim 2019 Pazar 22:35
  • Futbolda alınan sonuçlar20 Ekim 2019 Pazar 17:33
  • Çetinkaya'da kan değişimi...19 Ekim 2019 Cumartesi 23:35
  • TOL’a Gönyeli freni: 3-319 Ekim 2019 Cumartesi 23:21
  • Kartal, Güzelyurt’ta uçtu: 1-319 Ekim 2019 Cumartesi 23:16
  • MTG kendine geldi: 2-119 Ekim 2019 Cumartesi 23:04
  • İlk galibiyet başkentte geldi: 1-319 Ekim 2019 Cumartesi 22:49
  • Saha içerisinde hakeme darp!19 Ekim 2019 Cumartesi 22:38
  • Futbolda alınan sonuçlar19 Ekim 2019 Cumartesi 17:31
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1TÜRK OCAĞI LİMASOL651016
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK650115
    3CİHANGİR GSK650115
    4YENİCAMİ AK641113
    5KÜÇÜK KAYMAKLI TSK641113
    6MAĞUSA TÜRK GÜCÜ631210
    7GÖÇMENKÖY İYSK631210
    8BAF ÜLKÜ YURDU63039
    9HAMİTKÖY ŞHSK62228
    10GÖNYELİ SK62137
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK61235
    12LEFKE TSK61235
    13MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK61144
    14DÜZKAYA KOSK61144
    15BİNATLI YSK61053
    16ÇETİNKAYA TSK60060
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.