• Lefkoşa 19 °C
  • Girne 22 °C
  • Güzelyurt 16 °C
  • İskele 20 °C
  • Mağusa 20 °C
  • Lefke 19 °C
  • İstanbul 16 °C
  • London 8 °C

Deniz Plaza ve DTB şampiyon

Deniz Plaza ve DTB şampiyon
Girne  Temalı 2018 Satranç Turnuvası’nın dokuzuncu  turunda Girne’nin sevilen insanlarından,  Oğuz Özyalçın anıldı.

Girne  Temalı 2018 Satranç Turnuvası’nın dokuzuncu  turunda Girne’nin sevilen insanlarından,  Oğuz Özyalçın anıldı. Tur sonunda Girnde Deniz Plaza ve Doğan Türk Birliği takımları şampiyon oldu. 7 Nisan cuamrtesi günü Pia Bella Otel’de düzenlenecek ödül töreni ile başarılı satranççılara ödülleri verilecek.

 

Girne Deniz Plaza (49.0 Puan)

Doğan Türk Birliği (49.0 Puan)

Magic Touch (37.5 Puan)

BSW Computer (37.0 Puan)

Özyalçın İnşaat (37.0 Puan)

Yeşil Barış Hareketi (31.0 Puan)

Girne Akay Optik (31.0 Puan)

Schindler (30.0 Puan)

Girne Halk Evi (29.5 Puan)

Türk Ocağı (29.0 Puan)

Bu haber toplam 1270 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Ali Kani Kanol ve Salih Ruso anılacak15 Ocak 2018 Pazartesi 15:54
  • Haftanın takımı Doğan Türk Birliği oldu22 Aralık 2017 Cuma 17:40
  • Satrançta ödüller verildi14 Aralık 2017 Perşembe 18:28
  • Vurana ve Paşa şampiyon12 Aralık 2017 Salı 16:55
  • Satrançta heyecan devam ediyor11 Aralık 2017 Pazartesi 18:20
  • Satrançta sezon başladı06 Aralık 2017 Çarşamba 18:05
  • Çatalköy’de şampiyon belirlendi21 Kasım 2017 Salı 16:14
  • Çağıner Turnuvası'nda heyecan devam ediyor08 Kasım 2017 Çarşamba 15:30
  • Çağıner anısına oynuyorlar31 Ekim 2017 Salı 15:40
  • “2018 Girne Satranç Turnuvası” hazırlıkları başladı04 Ekim 2017 Çarşamba 20:15
  • ÖNE ÇIKANLAR
    1/20
    K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK440012
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ431010
    3BAF ÜLKÜ YURDU43019
    4GENÇLİK GÜCÜ TSK42208
    5GAÜ ÇETİNKAYA TSK52218
    6CİHANGİR GSK42117
    7LEFKE TSK41306
    8GÖNYELİ SK42026
    9MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK51225
    10ESENTEPE KKSK41124
    11GİRNE HALK EVİ41033
    12TÜRK OCAĞI LİMASOL41033
    13DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK41033
    14KÜÇÜK KAYMAKLI TSK40313
    15BİNATLI YSK41033
    16L. GENÇLER BİRLİĞİ SK40141
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.