• Lefkoşa 31 °C
  • Girne 31 °C
  • Güzelyurt 29 °C
  • İskele 31 °C
  • Mağusa 31 °C
  • Lefke 31 °C
  • İstanbul 30 °C
  • London 16 °C

Çeyrek final eşleşmeleri belli oluyor

Çeyrek final eşleşmeleri belli oluyor
Koopbank Kıbrıs Kupası’nda çeyrek final eşleşmeleri 22 Şubat Çarşamba günü Ahmet Sami Topcan Salonu'nda gerçekleşecek kura çekimiyle belli olacak.

Koopbank Kıbrıs Kupası’nda 2’nci tur maçlarının da tamamlanmasıyla çeyrek finale kalan takımlar belli oldu. Çeyrek final vizesini alan 8 takım 22 Şubat Çarşamba günü çeyrek finalde karşılaşacağı rakibini öğrenecek.Kura çekimi saat 16.00’da Ahmet Sami Topcan Salonu’nda gerçekleşecek.

Cihangir, GAÜ Çetinkaya, Baf Ülkü Yurdu, Yalova, Gençlik Gücü, Gençler Birliği, Türk Ocağı ve Küçük Kaymaklı takımları 2'nci turda rakiplerini eleyerek kupada çeyrek final vizesi alan takımlar olmuştu.

Bu haber toplam 661 defa okunmuştur
Etiketler: , ,
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Kaymaklı için gelecek22 Temmuz 2017 Cumartesi 17:27
  • Akova çalışmalara başladı22 Temmuz 2017 Cumartesi 11:57
  • Sıradaki hedef şampiyonluk21 Temmuz 2017 Cuma 23:50
  • Klasmanlar açıklandı21 Temmuz 2017 Cuma 23:12
  • Cihangir'de Salih Say kararı21 Temmuz 2017 Cuma 20:00
  • Gençler hedef büyüttü21 Temmuz 2017 Cuma 11:43
  • Yeni sezona yenilenmiş Ozanköy21 Temmuz 2017 Cuma 11:40
  • Mağusa Spor Akademisi yaza merhaba dedi21 Temmuz 2017 Cuma 11:35
  • Girne Halk Evi hocasını buldu20 Temmuz 2017 Perşembe 18:47
  • Türkkan’dan 5 yıllık imza20 Temmuz 2017 Perşembe 14:38
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK30226272
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30175856
    3CİHANGİR GSK30159654
    4L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30165953
    5KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30149751
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301441247
    7YALOVA SK301211747
    8GAÜ ÇETİNKAYA TSK301341343
    9LEFKE TSK301261242
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301151438
    11BAF ÜLKÜ YURDU301131636
    12BİNATLI YSK30981335
    13MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30971434
    14DEĞİRMENLİK SK30751826
    15DUMLUPINAR TSK30552020
    16MORMENEKŞE GB30542119
    K-Pet Birinci Lig Kırmızı Grup
    K-Pet Birinci Lig Beyaz Grup
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.