• Lefkoşa 28 °C
  • Girne 28 °C
  • Güzelyurt 25 °C
  • İskele 28 °C
  • Mağusa 28 °C
  • Lefke 28 °C
  • İstanbul 22 °C
  • London 21 °C

Çeyrek final eşleşmeleri belli oluyor

Çeyrek final eşleşmeleri belli oluyor
Koopbank Kıbrıs Kupası’nda çeyrek final eşleşmeleri 22 Şubat Çarşamba günü Ahmet Sami Topcan Salonu'nda gerçekleşecek kura çekimiyle belli olacak.

Koopbank Kıbrıs Kupası’nda 2’nci tur maçlarının da tamamlanmasıyla çeyrek finale kalan takımlar belli oldu. Çeyrek final vizesini alan 8 takım 22 Şubat Çarşamba günü çeyrek finalde karşılaşacağı rakibini öğrenecek.Kura çekimi saat 16.00’da Ahmet Sami Topcan Salonu’nda gerçekleşecek.

Cihangir, GAÜ Çetinkaya, Baf Ülkü Yurdu, Yalova, Gençlik Gücü, Gençler Birliği, Türk Ocağı ve Küçük Kaymaklı takımları 2'nci turda rakiplerini eleyerek kupada çeyrek final vizesi alan takımlar olmuştu.

Bu haber toplam 600 defa okunmuştur
Etiketler: , ,
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Şampiyonluk başkente Kupalar limasollulara26 Mayıs 2017 Cuma 14:00
  • “Final oynamak büyük bir başarıydı”26 Mayıs 2017 Cuma 12:15
  • Hem bugünü hem de yarını düşünüyor26 Mayıs 2017 Cuma 12:13
  • 5 futbolcuya toplam 22 maç ceza26 Mayıs 2017 Cuma 12:10
  • Ertan Bulut İskele dedi25 Mayıs 2017 Perşembe 16:33
  • Ligler, kupalar ve krallıklar tescillendi25 Mayıs 2017 Perşembe 14:57
  • Fair-Play ödülü genç yıldızın25 Mayıs 2017 Perşembe 14:53
  • CONIFA için geri sayım başladı25 Mayıs 2017 Perşembe 10:47
  • Yalova Tahkim’e başvurdu25 Mayıs 2017 Perşembe 10:41
  • “Hiçbir sıkıntımız yok, her şey yolunda”25 Mayıs 2017 Perşembe 10:38
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK30226272
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30175856
    3CİHANGİR GSK30159654
    4L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30165953
    5KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30149751
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301441247
    7YALOVA SK301211747
    8GAÜ ÇETİNKAYA TSK301341343
    9LEFKE TSK301261242
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301151438
    11BAF ÜLKÜ YURDU301131636
    12BİNATLI YSK30981335
    13MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30971434
    14DEĞİRMENLİK SK30751826
    15DUMLUPINAR TSK30552020
    16MORMENEKŞE GB30542119
    K-Pet Birinci Lig Kırmızı Grup
    K-Pet Birinci Lig Beyaz Grup
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.