• Lefkoşa 26 °C
  • Girne 23 °C
  • Güzelyurt 21 °C
  • İskele 21 °C
  • Mağusa 21 °C
  • Lefke 26 °C
  • İstanbul 20 °C
  • London 15 °C

Büyükler turnuvasında grup maçları sürüyor

Büyükler turnuvasında grup maçları sürüyor
Lefkoşa Şehir Kulübü (LŞK) tesislerinde gerçekleşen Türkiye Tenis Federasyonu (TTF) LŞK Büyükler Haftasonu Turnuvası grup maçları ile devam ediyor.

Heyecanlı ve çekişmeli maçların geçtiği turnuvada oynanan tek büyük kadınlar ve tek büyük erkekler grup maçlarının sonuçları şöyle:

                                                                                                     

Büyük Kadınlar Haftasonu Grup Maçları

Özay Barutçu - Ekin Sezgin (6/1 6/1)

Ada Karabacak - Duru Kuşcu (6/0 6/1)

Ece Hira Emiral - İlke Avna (6/4 4/6 6/4)

Çagla Teoman - Azra Seray Yalkıç (6/1 6/0)

Mercan Saygı - Defne Saraçlar (6/4 2/6 6/2)

Ece Ilgın Çiçek - Dilara Gülhan Kara (6/0 6/1)

Özüm Kavran - Sude İnce (6/0 6/1)

Ilgın Minel Yiğit -  Asya Tılsım Timur (6/2 6/2)       

Ilgın İbiş -  Selin Tandoğan (6/1 6/0)

 

Büyük Erkekler Haftasonu Grup Maçları

Özgü Samioğlu - Ersel Kalfaoğlu (6/1 6/0)

Emre Dilaver - Yalın Doğasal (6/3 6/3)

Arda Gültekin - Can Aydın (6/0 7/5)

Başaran Şimşek - Anıl Özer (6/1 6/1)

Atilla Çavdar - Derin Alp Emiral (6/2 6/1)

Berke Can Ekinci - Burak Gazi (6/2 6/3)

Ata Hasanbaşoğlu - Cemre Yeşil (6/1 6/3)

Derin Samioğlu - Emir Tamer (6/4 6/2)      

Avni Avnioğlu - Efe Laçin (6/1 6/0)  

Burak Kuranoğlu - Doruk Ekrem Varoğlu (Walk Over)

Bu haber toplam 494 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Özbilgehan, Bruguera ve KKTF heyetini kabul etti06 Eylül 2019 Cuma 15:07
  • KKTF bir tenis efsanesini ağırlıyor06 Eylül 2019 Cuma 15:02
  • Plajda son randevu30 Ağustos 2019 Cuma 18:40
  • Büyük çekişmeye sahne oldu26 Ağustos 2019 Pazartesi 19:34
  • Turnuvada finallere doğru25 Ağustos 2019 Pazar 17:35
  • Gazioğlu’ndan Başbakan Tatar’a ziyaret20 Ağustos 2019 Salı 16:18
  • Plajda birincilik mücadelesi19 Ağustos 2019 Pazartesi 19:56
  • ‘Sporda Sporcu Süreci’ semineri yapılacak16 Ağustos 2019 Cuma 18:24
  • Raketler bu kez Mağusa’da sallanacak14 Ağustos 2019 Çarşamba 17:53
  • Esendağlı İstanbul'da şampiyon11 Ağustos 2019 Pazar 00:39
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1TÜRK OCAĞI LİMASOL651016
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK650115
    3CİHANGİR GSK650115
    4YENİCAMİ AK641113
    5KÜÇÜK KAYMAKLI TSK641113
    6MAĞUSA TÜRK GÜCÜ631210
    7GÖÇMENKÖY İYSK631210
    8BAF ÜLKÜ YURDU63039
    9HAMİTKÖY ŞHSK62228
    10GÖNYELİ SK62137
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK61235
    12LEFKE TSK61235
    13MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK61144
    14DÜZKAYA KOSK61144
    15BİNATLI YSK61053
    16ÇETİNKAYA TSK60060
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.