• Lefkoşa 16 °C
  • Girne 20 °C
  • Güzelyurt 15 °C
  • İskele 18 °C
  • Mağusa 18 °C
  • Lefke 16 °C
  • İstanbul 15 °C
  • London 5 °C

Büyükler sıralama için yarıştı

Büyükler sıralama için yarıştı
Okçuluk Büyükler Sıralama Yarışmaları Pazar günü Okçuluk Açık Alanı’nda gerçekleştirildi.

Okçuluk Federasyonu tarafından organize edilen 2019 yılı Açık Alan Büyükler 2. Resmi Sıralama Yarışmaları 23 Haziran Pazar günü yapıldı.

11 takım ve 45 sporcunun mücadele ettiği müsabakada yarışmaya katılan sporcuların elde ettiği puanlar sonucunda ikinci sıralama puanlarını topladılar. Sporcular arasında dereceye girenlere ödülleri madalya töreninde federasyon yetkilileri tarafından taktim edildi.
Dereceye girenler;


Olimpik Yay Erkek
1. Selçuk Kral Doğan (Güzelyurt Okçuluk Derneği)

 

Olimpik Yay Kadın
1. Pembe Uluç (Güzelyurt Okçuluk Derneği)
 

Makaralı Yay Erkek
1. Osman Tez (Girne Amerikan Üniversitesi Okçuluk Takımı)
 

Makaralı Yay Kadın
1. Ayşen Tez (Girne Amerikan Üniversitesi Okçuluk Takımı)

Bu haber toplam 241 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Okçulukta mali rapor onaylandı23 Temmuz 2019 Salı 17:28
  • Sıralama yarışlarında barajı geçmeye çalıştılar14 Temmuz 2019 Pazar 18:16
  • Büyükler sıralama için yarıştı24 Haziran 2019 Pazartesi 20:22
  • Demir Müezzinler için yarıştılar18 Haziran 2019 Salı 10:06
  • Demir için anlamlı etkinlik14 Haziran 2019 Cuma 10:40
  • Okçulukta büyükler yarıştı28 Mayıs 2019 Salı 19:07
  • Yeni antrenörler göreve hazır27 Mayıs 2019 Pazartesi 17:06
  • Tez’den altın madalya başarısı22 Nisan 2019 Pazartesi 17:30
  • Okçularımız Antalya’da yarıştı08 Nisan 2019 Pazartesi 16:03
  • Okçularımız Türkiye’de yarışıyor05 Nisan 2019 Cuma 16:02
  • ÖNE ÇIKANLAR
    1/20
    K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK1072123
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ1071222
    3TÜRK OCAĞI LİMASOL1064022
    4CİHANGİR GSK1070321
    5BAF ÜLKÜ YURDU1061319
    6KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1052317
    7DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK1051416
    8GÖÇMENKÖY İYSK1043315
    9MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1042414
    10LEFKE TSK1042412
    11HAMİTKÖY ŞHSK1032511
    12GÖNYELİ SK1031610
    13GENÇLİK GÜCÜ TSK102268
    14BİNATLI YSK102177
    15DÜZKAYA KOSK102177
    16ÇETİNKAYA TSK101093
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.