• Lefkoşa 34 °C
  • Girne 31 °C
  • Güzelyurt 31 °C
  • İskele 37 °C
  • Mağusa 37 °C
  • Lefke 34 °C
  • İstanbul 28 °C
  • London 22 °C

Büyükler sıralama için yarıştı

Büyükler sıralama için yarıştı
Okçuluk Büyükler Sıralama Yarışmaları Pazar günü Okçuluk Açık Alanı’nda gerçekleştirildi.

Okçuluk Federasyonu tarafından organize edilen 2019 yılı Açık Alan Büyükler 2. Resmi Sıralama Yarışmaları 23 Haziran Pazar günü yapıldı.

11 takım ve 45 sporcunun mücadele ettiği müsabakada yarışmaya katılan sporcuların elde ettiği puanlar sonucunda ikinci sıralama puanlarını topladılar. Sporcular arasında dereceye girenlere ödülleri madalya töreninde federasyon yetkilileri tarafından taktim edildi.
Dereceye girenler;


Olimpik Yay Erkek
1. Selçuk Kral Doğan (Güzelyurt Okçuluk Derneği)

 

Olimpik Yay Kadın
1. Pembe Uluç (Güzelyurt Okçuluk Derneği)
 

Makaralı Yay Erkek
1. Osman Tez (Girne Amerikan Üniversitesi Okçuluk Takımı)
 

Makaralı Yay Kadın
1. Ayşen Tez (Girne Amerikan Üniversitesi Okçuluk Takımı)

Bu haber toplam 115 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Tez’den altın madalya başarısı22 Nisan 2019 Pazartesi 17:30
  • Okçularımız Antalya’da yarıştı08 Nisan 2019 Pazartesi 16:03
  • Okçularımız Türkiye’de yarışıyor05 Nisan 2019 Cuma 16:02
  • Okçulukta hakem kursu tamamlandı25 Mart 2019 Pazartesi 14:59
  • Girne’de derece aradılar04 Mart 2019 Pazartesi 11:16
  • Okçuların Girne mesaisi18 Şubat 2019 Pazartesi 11:01
  • Okçulukta antrenörlük semineri tamamlandı11 Şubat 2019 Pazartesi 17:56
  • Okçulukta minikler yarıştı04 Şubat 2019 Pazartesi 16:18
  • Okçular kapalı alanda yarıştı22 Ocak 2019 Salı 23:36
  • Okçular Samsun’da yarışıyor13 Aralık 2018 Perşembe 18:21
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.