• Lefkoşa 11 °C
  • Girne 12 °C
  • Güzelyurt 9 °C
  • İskele 13 °C
  • Mağusa 13 °C
  • Lefke 11 °C
  • İstanbul 6 °C
  • London 11 °C

Büyükler liglerinde sona doğru

Büyükler liglerinde sona doğru
Masa tenisinde, büyük liglerine 13 Nisan Cumartesi sabahı 10.00’da federasyon salonunda oynanan altıncı hafta müsabakalarıyla devam edildi.

Karşılaşmaların ardından alınan sonuçlar şöyle;

 

Büyük Erkekler Ligi

11. Ayak

GAÜ – G.Gücü: 4-0

LAÜ – Akdeniz Spor Birliği: 4-0

Dumlupınar – Sütlüce: 4-0

Anaka Spor Derneği – KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği: 4-2

 

12. Ayak

GAÜ – Akdeniz Spor Birliği: 4-0

LAÜ – Dumlupınar: 4-0

G.Gücü – KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği

Anka Spor Derneği – Sütlüce: 4-0

 

Büyük Kadınlar Ligi

7. Ayak

YDÜ – KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği: 4-1

GAÜ – Dumlupınar: 4-0 (Hükmen)

Anka Spor Derneği (Bay)

 

8. Ayak

YDÜ – Dumlupınar: 4-0 (Hükmen)

GAÜ – Anka Spor Derneği: 4-1

KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği (Bay)

Bu haber toplam 154 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Temsilcilerimiz ilk devreyi tamamladı13 Mart 2019 Çarşamba 18:23
  • Büyüklerde mücadele sürüyor25 Şubat 2019 Pazartesi 16:23
  • LAÜ ve GAÜ kayıpsız18 Şubat 2019 Pazartesi 11:03
  • Alat ve Zorlu birinci11 Şubat 2019 Pazartesi 17:54
  • Masa tenisinde Büyükler Ligi başladı04 Şubat 2019 Pazartesi 16:17
  • KTSYD Kupası GAÜ ve LAÜ’nün29 Ocak 2019 Salı 09:22
  • Veteranlar uluslararası turnuvada yarıştı25 Aralık 2018 Salı 17:57
  • Şampiyonlar belli oldu25 Aralık 2018 Salı 17:56
  • İkinci hafta tamamlandı10 Aralık 2018 Pazartesi 12:02
  • Cumhuriyet Kupası tamamlandı15 Kasım 2018 Perşembe 18:22
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK27214267
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ26203362
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK27171952
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK26154749
    5ÇETİNKAYA TSK26136745
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL261241040
    7LEFKE TSK261241040
    8CİHANGİR GSK271161039
    9GÖNYELİ SK261131236
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK26951232
    11BAF ÜLKÜ YURDU26961130
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK27691227
    13BİNATLI YSK26731624
    14ESENTEPE KKSK26711822
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK26381517
    16GİRNE HALK EVİ26332012
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.