• Lefkoşa 19 °C
  • Girne 20 °C
  • Güzelyurt 17 °C
  • İskele 16 °C
  • Mağusa 16 °C
  • Lefke 19 °C
  • İstanbul 17 °C
  • London 11 °C

BTM’de son hafta programı

BTM’de son hafta programı
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF), Bölgesel Terfi Müsabakaları 2. Ligi gruplarındaki son hafta programını açıkladı.

Karşılaşmalar 22-23 Haziran tarihlerinde oynanacak ve saat 17.30’da başlayacak. Program şöyle:

 

22 Haziran Cumartesi

1.Grup

Dörtyol Stadı: Güvercinlik  Yenişehir (Abdullah Adem)

 

2.Grup

M. Üçöz Stadı: Dağyolu – Dikmen Gücü (Burak Mandıralı)

Emek Stadı: Gayretköy – Serhatköy (Olgun Canik)

Ortaköy Stadı: Pınarbaşı – Alayköy (Ahmet Genç)

 

3.Grup

Tepebaşı Sahası: Çamlıbel – Kalkanlı (Zekai Töre)

 

4.Grup

Yeniceköy Sahası: Yeniceköy – Gülgün Süt Düzova (İsmail Egeli)

S. Cemil Stadı: Demirhan – Mutluyaka (Necmi Bulut)

Balıkesir Stadı: Kırıkkale – Dilekkaya (Cemal Sarı)

 

5.Grup

R.R. Denktaş Stadı: Karadeniz 61 – Civisil (Şakir Azizoğlu)

Cumhuriyet Stadı: 1461 İ. Trabzon – T. Seracılar (Mert E. Bulut)

Ötüken Sahası: Ötüken – Boğaziçi (İsmail Ercan)

 

23 Haziran Pazar

1.Grup

Özgürlük Stadı: Akdoğan Akıncılar – İncirli (Hakan Ünal)

Dörtyol Stadı: Tuzla – Çayönü (Mehmet V. Çelik)

 

3.Grup

Şht. Şevket Kadir Stadı: Sadrazam Kayalar – Akdeniz (F.Bardakçıoğlu)

Aydınköy Sahası: Mevlevi – Tepebaşı (Mustafa Torun)

 

6.Grup

Cumhuriyet Stadı: Yarköy – Kumyalı (Turgay Misk)

Y.Erenköy Sahası: Y.Erenköy – Ergazi (Ahmet Özkurtuluş)

Z. Çırakoğlu Stadı: Ardahan – Bafra (Ömer Doğru)

Bu haber toplam 359 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Kartal, Güzelyurt’ta uçtu: 1-319 Ekim 2019 Cumartesi 23:16
  • MTG kendine geldi: 2-119 Ekim 2019 Cumartesi 23:04
  • İlk galibiyet başkentte geldi: 1-319 Ekim 2019 Cumartesi 22:49
  • Saha içerisinde hakeme darp!19 Ekim 2019 Cumartesi 22:38
  • Futbolda alınan sonuçlar19 Ekim 2019 Cumartesi 17:31
  • Mesarya’da galibiyet hesapları19 Ekim 2019 Cumartesi 09:45
  • Kaymaklı'nın şakası yok: 0-118 Ekim 2019 Cuma 23:57
  • “Kötü günleri aşacak tecrübemiz var”18 Ekim 2019 Cuma 23:25
  • Mesarya’nın ayak sesleri: 0-218 Ekim 2019 Cuma 22:15
  • Sarıoğlu puanla başladı18 Ekim 2019 Cuma 17:34
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1TÜRK OCAĞI LİMASOL651016
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK650115
    3CİHANGİR GSK650115
    4YENİCAMİ AK641113
    5KÜÇÜK KAYMAKLI TSK641113
    6MAĞUSA TÜRK GÜCÜ631210
    7GÖÇMENKÖY İYSK631210
    8BAF ÜLKÜ YURDU63039
    9HAMİTKÖY ŞHSK62228
    10GÖNYELİ SK62137
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK61235
    12LEFKE TSK61235
    13MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK61144
    14DÜZKAYA KOSK61144
    15BİNATLI YSK61053
    16ÇETİNKAYA TSK60060
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.