• Lefkoşa 19 °C
  • Girne 20 °C
  • Güzelyurt 17 °C
  • İskele 19 °C
  • Mağusa 19 °C
  • Lefke 19 °C
  • İstanbul 18 °C
  • London 20 °C

Birincilik YDÜ’nün

Birincilik YDÜ’nün
“Mehmet Özburak Gençler Serbest Güreş Müsabakaları” gerçekleşti

Güreş Federasyonu tarafından organize edilen Gençler Güreş Ligi’ne ait “Mehmet Özburak Gençler Serbest Güreş Müsabakaları” geçtiğimiz hafta sonu yapıldı.

Lefkoşa Rifat Şener Güreş Salonu’nda yapılan müsabakalarda, 92 puanla Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) birinciliği elde ederken, 87 puanla Büyükkonuk ikinci, 73 puanla Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) üçüncü oldu.

Mertdoğan Soyalan, Oruç Ertürk, Kemal Bayraktar, Erol Avunç ve Halil İ. Kurt’un hakem olarak görev aldığı müsabakalar sonunda düzenlenen ödül töreninde YDÜ’ye birincilik kupasını Güreş Federasyonu Başkanı Hüseyin Kavaz verdi.

 

“Mehmet Özburak Gençler Serbest Güreş Müsabakaları” sonuçları şöyle:

1.YDÜ                                    92 Puan

2.Büyükkonuk            87 Puan

3.DAÜ                                    73 Puan

4.Gayretköy                22 Puan

Bu haber toplam 310 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Güreşseverler Derneği'nde genel kurul yapıldı16 Nisan 2019 Salı 16:33
  • Kanol müsabakaları YDÜ’nün08 Nisan 2019 Pazartesi 09:14
  • Ali Kani Kanol müsabakaları yarın05 Nisan 2019 Cuma 12:28
  • Minderde Büyükkonuk üstünlüğü19 Mart 2019 Salı 08:55
  • Yıldızlar Arslan için güreşecek14 Mart 2019 Perşembe 09:32
  • Birincilik DAÜ’nün12 Mart 2019 Salı 17:51
  • Mehmet Öke minderde anılıyor06 Mart 2019 Çarşamba 09:20
  • Desteklerden dolayı teşekkür edildi26 Şubat 2019 Salı 10:56
  • Yıldızlarda Büyükkonuk, büyüklerde DAÜ26 Şubat 2019 Salı 10:51
  • Okullarda güreş zamanı19 Şubat 2019 Salı 15:55
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.