• Lefkoşa 14 °C
  • Girne 18 °C
  • Güzelyurt 12 °C
  • İskele 16 °C
  • Mağusa 16 °C
  • Lefke 14 °C
  • İstanbul 12 °C
  • London 8 °C

Birinci Lig’de mücadele devam ediyor

Birinci Lig’de mücadele devam ediyor
Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu tarafından düzenlenen Efes Pilsen Darts Birinci Ligi’ne 13’üncü hafta maçlarıyla devam edildi.

On takımın mücadele verdiği ligin 13’üncü haftasında Cihangir, Mesarya Darts Birliği, Taşkınköy, Beyarmudu Belediyesi ve Marmara rakiplerini mağlup etti.

Lider Cihangir, Düzkaya deplasmanından 10-6 galip gelerek puanını 37’ye yükseltti. Bölge derbisinde Mesarya Darts Birliği, Düzova’yı 9-7’lik skorla geçti. Ligin yeni takımı Marmara, İGEM’i deplasmanda yendi. 

Efes Pilsen Darts Birinci Ligi 13’üncü hafta maçlarında alınan sonuçlar ve oluşan puan durumu şöyle:

 

Düzkaya-Cihangir: 6-10

Mesarya Darts B.-Düzova: 9-7       

Taşkınköy-Lefkoşa Darts B. 9-7

Beyarmudu Bld.-Gazimağusa Darts B. 9-7

İGEM -Marmara: 4-12

 

darts-pts-002.jpg

Bu haber toplam 472 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Başarılı dereceler elde ettiler26 Ekim 2018 Cuma 21:28
  • Şampiyon Özeren oldu24 Ekim 2018 Çarşamba 09:06
  • Çavuşlar Turnuvası Amcaoğlu’nun10 Ekim 2018 Çarşamba 15:22
  • Raporlarlar oy birliği ile aklandı25 Eylül 2018 Salı 22:13
  • GDB’de genel kurul 28 Eylül’de17 Eylül 2018 Pazartesi 21:00
  • Dartsta olağan genel kurul 24 Eylül’de04 Eylül 2018 Salı 23:15
  • Çakmak - Boral çifti şampiyon19 Temmuz 2018 Perşembe 23:49
  • Güzelyurt’ta Canbolat üstünlüğü09 Temmuz 2018 Pazartesi 17:54
  • Örel – Çocuk çifti birinci05 Temmuz 2018 Perşembe 17:38
  • Güzelyurt'ta ödüller verildi25 Haziran 2018 Pazartesi 15:10
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK981025
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ971122
    3BAF ÜLKÜ YURDU953118
    4CİHANGİR GSK952217
    5TÜRK OCAĞI LİMASOL951316
    6DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK950415
    7GÖNYELİ SK941413
    8GAÜ ÇETİNKAYA TSK933312
    9MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK932411
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK925211
    11BİNATLI YSK931510
    12GENÇLİK GÜCÜ TSK92349
    13LEFKE TSK92349
    14GİRNE HALK EVİ92076
    15ESENTEPE KKSK91174
    16L. GENÇLER BİRLİĞİ SK90363
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.