• Lefkoşa 30 °C
  • Girne 24 °C
  • Güzelyurt 30 °C
  • İskele 31 °C
  • Mağusa 31 °C
  • Lefke 30 °C
  • İstanbul 27 °C
  • London 20 °C

Başarılılar ödüllerini alıyor

Başarılılar ödüllerini alıyor
KKTOK düzenlediği şampiyonada dereceye giren isimlere ödüllerini düzenleyeceği gecede verecek.

Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumu tarafından organize edilen 2018 Kuzey Kıbrıs Ralli Şampiyonası, 2018 Kuzey Kıbrıs Tırmanma Şampiyonası, 2018 Kuzey Kıbrıs Sprint Şampiyonası ve 2019 Polaris Kış Kupası ödülleri bu hafta sonu veriliyor.

16 Mart Cumartesi akşamı Lefkoşa'da bulunan The Paradise Park'ta saat 19.00'da gerçekleşecek ödül töreninde sezon sonu dereceye giren ekipler ödüllerini alacak.

Yemekli gerçekleşecek ödül gecesinde 2018 Tırmanma Şampiyonu Deniz Denner -Ömer Topçu, 2018 Ralli Şampiyonu Cevdet Alptürk - Mustafa Yücener, 2018 Sprint Şampiyonu Mustafa Bulutoğluları - İbrahim Kara ve 2019 Polaris Kış Kupası Şampiyonu Edim Macila-Eser Harper kupalarını teslim alacak.

Bu haber toplam 226 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Aydınköy’de adrenalin dolu gün06 Mayıs 2019 Pazartesi 16:35
  • Kuzey Kıbrıs Rallisi’ne doğru06 Mayıs 2019 Pazartesi 16:33
  • İkinci durak Aydınköy02 Mayıs 2019 Perşembe 13:29
  • “Başka Hilmi’ler ölmesin” diyecekler02 Mayıs 2019 Perşembe 09:26
  • İlk seminer yapıldı30 Nisan 2019 Salı 17:12
  • Klasikler geleneksel sergide sergilenecek29 Nisan 2019 Pazartesi 18:12
  • Özhasoğlu ikilisi ilk yarışın galibi29 Nisan 2019 Pazartesi 18:10
  • Özsusuzlu ve Bağrıaçık zirvede29 Nisan 2019 Pazartesi 18:04
  • Driftte ilk randevu25 Nisan 2019 Perşembe 15:38
  • Klasikler yollara çıkıyor24 Nisan 2019 Çarşamba 18:27
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.