• Lefkoşa 15 °C
  • Girne 16 °C
  • Güzelyurt 13 °C
  • İskele 15 °C
  • Mağusa 15 °C
  • Lefke 15 °C
  • İstanbul 12 °C
  • London 15 °C

Başarılılar ödüllerini alıyor

Başarılılar ödüllerini alıyor
KKTOK düzenlediği şampiyonada dereceye giren isimlere ödüllerini düzenleyeceği gecede verecek.

Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumu tarafından organize edilen 2018 Kuzey Kıbrıs Ralli Şampiyonası, 2018 Kuzey Kıbrıs Tırmanma Şampiyonası, 2018 Kuzey Kıbrıs Sprint Şampiyonası ve 2019 Polaris Kış Kupası ödülleri bu hafta sonu veriliyor.

16 Mart Cumartesi akşamı Lefkoşa'da bulunan The Paradise Park'ta saat 19.00'da gerçekleşecek ödül töreninde sezon sonu dereceye giren ekipler ödüllerini alacak.

Yemekli gerçekleşecek ödül gecesinde 2018 Tırmanma Şampiyonu Deniz Denner -Ömer Topçu, 2018 Ralli Şampiyonu Cevdet Alptürk - Mustafa Yücener, 2018 Sprint Şampiyonu Mustafa Bulutoğluları - İbrahim Kara ve 2019 Polaris Kış Kupası Şampiyonu Edim Macila-Eser Harper kupalarını teslim alacak.

Bu haber toplam 163 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Sezon Alayköy’de başlıyor07 Mart 2019 Perşembe 15:56
  • Kış Kupası’nda zirve Macila’nın04 Mart 2019 Pazartesi 16:22
  • Şampiyon Girne’de belli olacak26 Şubat 2019 Salı 10:53
  • Sprinte rekor katılım21 Şubat 2019 Perşembe 16:25
  • Sprintte şampiyona başlıyor15 Şubat 2019 Cuma 16:05
  • Macila liderliği ele aldı13 Şubat 2019 Çarşamba 18:34
  • Heyecan Sinde’de yaşandı10 Şubat 2019 Pazar 18:16
  • Şampiyonlar kupalarını aldı07 Şubat 2019 Perşembe 15:36
  • Heyecan İnönü’de yaşanacak07 Şubat 2019 Perşembe 15:34
  • Yeni başkan Coşkun Bundak06 Şubat 2019 Çarşamba 15:31
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK22173254
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ22172353
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK22150745
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK23124740
    5ÇETİNKAYA TSK22115639
    6CİHANGİR GSK22114737
    7LEFKE TSK22104834
    8GÖNYELİ SK231031033
    9TÜRK OCAĞI LİMASOL2294931
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK22841028
    11BAF ÜLKÜ YURDU2286827
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK22571022
    13BİNATLI YSK22531418
    14ESENTEPE KKSK22511616
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK22361315
    16GİRNE HALK EVİ22321711
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.