• Lefkoşa 18 °C
  • Girne 18 °C
  • Güzelyurt 16 °C
  • İskele 16 °C
  • Mağusa 16 °C
  • Lefke 18 °C
  • İstanbul 8 °C
  • London 14 °C

Bahadi müsabakaları YDÜ’nün

Bahadi müsabakaları YDÜ’nün
Güreş Federasyonu tarafından organize edilen “2018 Gençler Güreş Ligi”ne ait “İbrahim Bahadi Gençler Serbest Güreş Müsabakaları” geçtiğimiz hafta sonu yapıldı.

Lefkoşa Rifat Şener Güreş Salonu’nda gerçekleşen ve kıyasıya mücadele içerisinde geçen müsabakalarda 90 puanla birinciliği elde eden Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) gülen taraf oldu. YDÜ’nün ardından bir puan fark gerisinde 89 puanla Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) ikinci olurken, 71 puanla Büyükkonuk üçüncülüğü aldı.

Mertdoğan Soyalan, Oruç Ertürk, Serkan Köse, Ercan Köse ve Erol Avunç’un hakem olarak görev aldığı müsabakalar sonunda düzenlenen ödül töreninde başarılılara ödülleri, İbrahim Bahadi’nin ailesi verdi “İbrahim Bahadi Gençler Serbest Güreş Müsabakaları” sonuçları şöyle:

 

1.YDÜ                   90 Puan

2.DAÜ                   89 Puan

3.Büyükkonuk  71 Puan

 

 

Bu haber toplam 254 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Okullarda güreş zamanı19 Şubat 2019 Salı 15:55
  • Güreşte olağan genel kurul hazırlığı11 Ocak 2019 Cuma 12:15
  • Minderde birincilik DAÜ’nün24 Aralık 2018 Pazartesi 17:54
  • Greko-Romen’de DAÜ üstünlüğü16 Aralık 2018 Pazar 17:47
  • Gençler Akyüz için mindere çıkacak29 Kasım 2018 Perşembe 22:56
  • Güreşseverlerden Özyıldız’a ödül05 Kasım 2018 Pazartesi 15:26
  • Bahadi müsabakaları YDÜ’nün30 Ekim 2018 Salı 20:15
  • Birincilik YDÜ’nün23 Ekim 2018 Salı 09:38
  • Kanlıçay müsabakalarında DAÜ üstünlüğü09 Ekim 2018 Salı 08:58
  • Gençler Kanlıçay anısına minderde04 Ekim 2018 Perşembe 12:00
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK22173254
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ22172353
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK22150745
    4ÇETİNKAYA TSK22115639
    5CİHANGİR GSK22114737
    6MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK22114737
    7LEFKE TSK22104834
    8GÖNYELİ SK22103933
    9TÜRK OCAĞI LİMASOL2294931
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK22841028
    11BAF ÜLKÜ YURDU2286827
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK22571022
    13BİNATLI YSK22531418
    14ESENTEPE KKSK22511616
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK22361315
    16GİRNE HALK EVİ22321711
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.