• Lefkoşa 14 °C
  • Girne 14 °C
  • Güzelyurt 15 °C
  • İskele 14 °C
  • Mağusa 14 °C
  • Lefke 14 °C
  • İstanbul 14 °C
  • London 8 °C

Avrupa Ligi'nde eşleşmeler belli oldu

Avrupa Ligi'nde eşleşmeler belli oldu
UEFA Avrupa Ligi'nde Play-off turu eşleşmeleri belli oldu.

Play-off eşleşmeleri şöyle:

 

Shkendija – Milan

Vardar – Fenerbahçe

Ajax – Rosenborg

Osijek – Austria Wien

Kızıl Yıldız – Krasnodar

Altach – M. Tel – Aviv

BATE Borisov – Olexandriya

Club Brugge – AEK Atina

Maritimo – Dinamo Kiev

Dinamo Zagreb – Skenderbeu

Ludogorets – Sudava

Panathinaikos – Ath. Bilbao

Apollon Limasol – Midtjylland

Domzale – Marsilya

Partizan – Videoton

FH – Braga

Everton – Hajduk Split

Utrecht – Zenit

Legia Varşova – Sheriff

Viitorul – Salzburg

V. Plzen – AEK Larnaka

PAOK - Östersund

Bu haber toplam 360 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Devler Ligi'nde üçüncü maçlar başlıyor17 Ekim 2017 Salı 13:33
  • Robben'den milli takıma veda11 Ekim 2017 Çarşamba 11:20
  • Pirlo veda ediyor08 Ekim 2017 Pazar 10:47
  • Avrupa Ligi’nde ikinci hafta28 Eylül 2017 Perşembe 12:02
  • 2019 Süper Kupa finali İstanbul’da21 Eylül 2017 Perşembe 10:57
  • Avrupa Ligi'nde gruplar gollü başladı15 Eylül 2017 Cuma 11:16
  • Devler Ligi'nde ilk maçlar tamamlandı14 Eylül 2017 Perşembe 12:45
  • Avrupa Ligi’nde heyecan başlıyor14 Eylül 2017 Perşembe 12:41
  • Devler gollü başladı13 Eylül 2017 Çarşamba 11:49
  • Devler Ligi’nde heyecan başlıyor11 Eylül 2017 Pazartesi 18:22
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1BİNATLI YSK953118
    2GAÜ ÇETİNKAYA TSK960318
    3KÜÇÜK KAYMAKLI TSK960318
    4L. GENÇLER BİRLİĞİ SK944116
    5DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK842214
    6BAF ÜLKÜ YURDU941413
    7MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK825111
    8YENİCAMİ AK832311
    9LEFKE TSK832411
    10YENİ BOĞAZİÇİ DSK824210
    11TÜRK OCAĞI LİMASOL931510
    12OZANKÖY SK82339
    13GENÇLİK GÜCÜ TSK92258
    14MAĞUSA TÜRK GÜCÜ81437
    15CİHANGİR GSK82157
    16YALOVA SK81255
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.