• Lefkoşa 11 °C
  • Girne 11 °C
  • Güzelyurt 8 °C
  • İskele 11 °C
  • Mağusa 11 °C
  • Lefke 11 °C
  • İstanbul 6 °C
  • London 7 °C

Avrupa Ligi'nde eşleşmeler belli oldu

Avrupa Ligi'nde eşleşmeler belli oldu
UEFA Avrupa Ligi'nde Play-off turu eşleşmeleri belli oldu.

Play-off eşleşmeleri şöyle:

 

Shkendija – Milan

Vardar – Fenerbahçe

Ajax – Rosenborg

Osijek – Austria Wien

Kızıl Yıldız – Krasnodar

Altach – M. Tel – Aviv

BATE Borisov – Olexandriya

Club Brugge – AEK Atina

Maritimo – Dinamo Kiev

Dinamo Zagreb – Skenderbeu

Ludogorets – Sudava

Panathinaikos – Ath. Bilbao

Apollon Limasol – Midtjylland

Domzale – Marsilya

Partizan – Videoton

FH – Braga

Everton – Hajduk Split

Utrecht – Zenit

Legia Varşova – Sheriff

Viitorul – Salzburg

V. Plzen – AEK Larnaka

PAOK - Östersund

Bu haber toplam 442 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Avrupa Ligi'nde eşleşmeler belli oldu11 Aralık 2017 Pazartesi 14:36
  • Beşiktaş'ın rakibi belli oldu11 Aralık 2017 Pazartesi 13:38
  • Avrupa Ligi’nde gruplar tamamlandı08 Aralık 2017 Cuma 18:28
  • Yeni rekorlar kırıldı08 Aralık 2017 Cuma 09:09
  • Tarihi puan kaleciden geldi04 Aralık 2017 Pazartesi 16:03
  • “Futbol oynamayı çok özlüyorum…”01 Aralık 2017 Cuma 11:30
  • PSG’den yeni bir rekor daha23 Kasım 2017 Perşembe 11:43
  • Beşiktaş lider çıktı: 1-122 Kasım 2017 Çarşamba 10:50
  • Kıbrıs'tan Real Madrid geçti22 Kasım 2017 Çarşamba 01:51
  • Real Madrid Lefkoşa’da20 Kasım 2017 Pazartesi 23:25
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK1593330
    2BİNATLI YSK1585229
    3GAÜ ÇETİNKAYA TSK1591528
    4DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK1584328
    5KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1581625
    6L. GENÇLER BİRLİĞİ SK1566324
    7BAF ÜLKÜ YURDU1555520
    8MAĞUSA TÜRK GÜCÜ1555520
    9MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1547419
    10LEFKE TSK1552817
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK1552817
    12TÜRK OCAĞI LİMASOL1551916
    13CİHANGİR GSK1544716
    14YALOVA SK1543815
    15YENİ BOĞAZİÇİ DSK1536615
    16OZANKÖY SK1525811
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.