• Lefkoşa 26 °C
  • Girne 25 °C
  • Güzelyurt 23 °C
  • İskele 26 °C
  • Mağusa 26 °C
  • Lefke 26 °C
  • İstanbul 24 °C
  • London 18 °C

Atletlerimiz Mersin yolcusu

Atletlerimiz Mersin yolcusu
KKTC Atletizm Federasyonu’na bağlı atletler Mersin’de düzenlenecek olan 18. Seyfi Alanya Atmalar Kupası’nda yarışacak.

Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından 23-24 Şubat tarihlerinde Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi’nde yer alacak kupada sporcu olarak Atillahan Ateş, Nevin Oklu, Alp Kardeş ve Adem Çavuşoğlu yarışacak. Pınar Denk Acar’ın temsilci olarak yer alacağı kafilede Ferhat Sakallı antrenör olarak bulunuyor. Kafile yarın adadan ayrılacak.

18. Seyfi Alanya Atmalar Kupası’nda sporcuların yarışacakları branşlar ve kategoriler şöyle:

 

Atillahan Ateş (U18 Erkek Cirit Atma)

Nevin Oklu (U16 Kız Gülle Atma)

Alp Kardeş (U20 Erkek Cirit Atma)

Adem Çavuşoğlu (Büyük Erkek Cirit Atma)

Bu haber toplam 266 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  •  “Adadan Zafere Koşmak” adlı panel bugün02 Mayıs 2019 Perşembe 09:32
  • Hepsi birer şampiyon26 Nisan 2019 Cuma 18:33
  • Küçükler şenlikte buluşacak24 Nisan 2019 Çarşamba 18:23
  • Atletizmde yeni hakemler yetiştiriliyor23 Nisan 2019 Salı 16:50
  • Nisan Şakası’na büyük ilgi21 Nisan 2019 Pazar 19:13
  • Atletizmde hakem semineri düzenleniyor19 Nisan 2019 Cuma 16:10
  • Atletlerimiz Bursa’da derece arayacak19 Nisan 2019 Cuma 16:08
  • Hem eğlendiler, hem yarıştılar17 Nisan 2019 Çarşamba 16:25
  • 'Nisan Şakası' pazar günü17 Nisan 2019 Çarşamba 14:30
  • Atletizm dolu bir gün yaşadılar12 Nisan 2019 Cuma 16:36
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.